Fallout Shelter Apk v1.15.0 Mega Mod Hileli Apk indir

Fallout Shelter Apk v1.15.0 Mega Mod.Fallout Shelter Apk v1.15.0 Mega Mod Hileli Apk İndir. Fallout Shelter Apk v1.15.0 Mega Mod Sınırsız Para indir. Fallout Shelter Apk v1.15.0 Mega Mod Son Sürüm indir. Fallout Shelter Apk v1.15.0 Mega Mod indir. Fallout Shelter Apk v1.15.0 Mega Mod ücretsiz indir. Fallout Shelter Apk v1.15.0 Mega Mod Para Elmas Hilesi indir.


serpinti sığınağıFallout Shelter Apk v1.15.0 Mega Mod.Aşağıdaki oyunda yeni bir gelecek yaratıyorsunuz. Yerde yeni bir yaşam alanı yaratacaksınız. Bir sürü farklı oda yapıyorsun. Yeni kıyafetler geliştirme yeteneği, silahlar ve yeni eğitimler alacaksınız. Orada kendilerini mutlu sakinler yapmaya çalıştıklarını fark edecekler. Onlar mutlu olur, siz de hayallerini gerçekleştirmeye çalışırsınız. Siz de bu heyecan verici oyunu oynamak istiyorsanız, oyunumuzu indirmek için aşağıdaki linklerden hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Yılın Mobil Oyunu – 2016 DICE Ödülleri
Kazanan 2015 Altın Joystick En İyi El Tipi/Mobil Oyun

“Oradaki en iyi ücretsiz oyun olabilir” – GamesBeat
“Muhtemelen E3 2015’in en iyi oyunu” – Gizmodo
“Fallout Shelter’ı oynaması basit ve bağımlılık yapan bir oyun.” – Oyun bölgesi

MÜKEMMEL VAULT İNŞA ET
Daha parlak bir gelecek yaratın… yeraltı! 2.000 fitlik ana kayanın altındaki kazıyı Vault Life’ın tam resmine dönüştürmek için çeşitli modern odalar arasından seçim yapın.

GELİŞEN BİR TOPLULUĞU DENETLEYİN
Sakinlerinizi tanıyın ve onları mutluluğa yönlendirin. İdeal işlerini bulun ve gelişmelerini izleyin. Yeteneklerini geliştirmek için onlara kıyafetler, silahlar ve eğitim sağlayın.

ÖZELLEŞTİRME
Crafting ile değersiz ıvır zıvırları faydalı eşyalara dönüştürün! Berber Dükkanı’nda herhangi bir sakinin görünümünü özelleştirin.

BAŞARILI
İyi çalışan bir Kasa, çeşitli becerilere sahip çeşitli Dwellers gerektirir. Yeni Sakinleri çekmek için bir Radyo Odası inşa edin. Ya da kişisel yaşamlarında aktif rol almak; çöpçatanlık oyna ve kıvılcımların uçuşmasını izle!

WASTELAND’I KEŞFEDİN
Dwellers’ı geride kalan patlatılmış yüzeyi keşfetmek ve macera, kullanışlı hayatta kalma ganimeti veya tarif edilemez ölüm aramak için yerin üstüne gönderin. Yeni zırh ve silahlar bulun, deneyim kazanın ve Caps kazanın. Ama ölmelerine izin vermeyin!

KAZANIZI KORUYUN
Zaman zaman, pastoral Vault yaşamı, nükleer sonrası yaşamın tehlikeleri tarafından kesintiye uğrayabilir. Sakinlerinizi dışarıdan ve içeriden gelen tehditlere karşı korumaya hazırlayın.

Vault-Tec araçları sağladı, ancak gerisi size kalmış. Ne için bekliyorsun? Vault’unuzu bugün ÜCRETSİZ oluşturmaya başlayın.

serpinti sığınağı1 serpinti sığınağı2 serpinti sığınağı3 serpinti sığınağı4 serpinti sığınağı5 serpinti sığınağı6 serpinti sığınağı7 serpinti sığınağı8 serpinti sığınağı9Video:

Oyun Adı: Araları açılmak Barınak
Kategori: Android Oyunlar İndirmek
Oyun tipi: simülasyon
Yayın tarihi: 2022
Dil: ingilizce
Boyut: 142.22 MB
geliştirici Şirket: Bethesda Yazılımları LLC
Dosya tipi: .apk

MOD v2:
1. Tüm Kaynaklar Azalmak Yerine Artar
– Kaynaklar artıyor

Kurulum Adımları:
1. Playstore sürümünü kaldırın
2. Mod APK’sını yükleyin
3. OBB Dosyalarını SDCARD/Android/Obb/ klasörüne kopyalayın
4. Oyunu oyna

İNDİRMEK:

Fallout Shelter Apk v1.15.0 Mega Mod – PCLOUD BAĞLANTISI

Fallout Shelter Apk v1.15.0 Mega Mod – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.