Fantasy Heroes: Epic Raid RPG v0.33 (Mod Apk)

İçeriğe Oy Ver
[ad_1]

Fantastik Kahramanlar: Epic Raid RPG

Fantasy Heroes: Epic Raid RPG v0.33 (Mod Apk)  yeni bir RPG oyunudur. Bir yıldan kısa bir süre içinde Legendary Raid, bu türün hayranları arasında kült bir RPG haline geldi ve hatta en iyi Diablo benzeri oyunlardan biri olan efsanevi bir rol yapma oyununun izinden gitti. Oyun dünyası muhteşem maceralar ve özelleştirilebilir karakterlerle dolu.

KARAKTER SEÇİMİ
Fantasy Heroes’da altı oynanabilir karakter var ve her biri kendine has özellikleri ve savaş efektleriyle geliyor. Diğer popüler aksiyon oyunlarından farklı olarak Fantasy Heroes, bir baskın partisi oluşturmak için bir değil üç karakter seçmenize izin verir. Legendary Raid’in sunduğu şu sınıflar var:
• Şövalye – Güçlü yakın dövüş hasarına sahip DPS karakteri.
• Elf – takım arkadaşlarını uzun mesafeden destekleyebilen bir okçu.
• Cüce – uzaktan savaşma becerisine sahip bir destek kahramanı.
• Abyss Catcher – güçlü arkane hasarına sahip bir büyücü.
• Büyücü – dost kahramanları iyileştirebilen bir büyücü.
• Priest – destek için bir dizi yardımcı büyüye sahip bir büyücü.

Fantasy Heroes’daki maceralar sırasında, kahramanlardan oluşan ekip, hem sıradan çetelerle hem de bu aksiyon oyununun benzersiz patronlarıyla savaştıkları güzel ve iyi çizilmiş yerlere baskınlar düzenler.

Kahramanlar, canavarları öldürdükleri için deneyim puanları ve altın alacaklar ve bu ödüller becerilerini geliştirmek için kullanılabilir. Aksiyon RPG kahramanları sıradan çeteleri kendi başlarına öldürecek, sadece onları doğru noktaya götürmeniz gerekiyor, ancak bir galibiyeti güvence altına almak için çeşitli süper darbeler ve güçlendirmeler kullanmanız gereken patron savaşlarında aynı şey değil.

BİR TAKIMIN SEVİYESİNİ YÜKSELTMEK VE GÜÇLENDİRMEK
Herhangi bir RPG oyununda olduğu gibi, iki hedefiniz var: son patrona ulaşmak ve tüm kahramanlarınızı sınıra kadar seviyelendirmek. Oyun dünyasının uçsuz bucaksız dünyasında ekipman, silahlar, benzersiz iksirler ve sihirli oklar gibi gizli değerli eşyaların bulunduğu sandıklar bulabilirsiniz.
Bulunan ganimetin yardımıyla her kahramanı önemli ölçüde güçlendirebilir ve tüm ekibin sinerjisini geliştirebilirsiniz. Karakterinizden biri ölürse (ve bu bir olasılık), onları diriltmek için her zaman bir yeniden doğma noktası kullanabilirsiniz.

OYUN ÖZELLİKLERİ VE KISITLAMALARI
Legendary Raid, aktif bir internet bağlantısı gerektirmeyen, RPG unsurlarına sahip çevrimdışı bir aksiyon oyunudur. Aksiyon türünün en iyi geleneklerinde renkli konumlara ve dinamik savaşlara sahip benzersiz grafiklere sahiptir. Çevrimdışı RPG oyunu ayrıca, oyunu daha da heyecanlı hale getiren ve olağanüstü maceralar ve aksiyon savaşları dünyasına tamamen dalmanızı sağlayan yüksek kaliteli müzikal notalara sahiptir.

Bu çevrimdışı RPG’de, oyuncuların karakterlerini seviye atlamasını önlemek için tasarlanmış denemeler, enerji sınırlamaları ve diğer engeller üzerinde yerleşik herhangi bir kısıtlama yoktur. RPG, sonsuz benzersiz yapılar oluşturmaya izin veren 1000’den fazla farklı savaş ekipmanı içerir. Ayrıca, bu RPG’nin oynanışını daha dinamik hale getirirken, patronları alt edip en değerli ödüller için savaşmak için benzersiz güç meraklıları seçebilir ve becerilerinizi yükseltebilirsiniz. Ejderhalar, golemler, gremlinler vb. gibi aksiyon dövüşleri için benzersiz NPC karakterleri de dahil olmak üzere Legendary Raid’deki fantastik öğelerin bolluğu ile hoş bir şekilde şaşıracaksınız.

PREMİUM İÇERİK
Bu aksiyon RPG’sinde ayrıca ücretli içerik bulunur, böylece oyuncular en dinamik aksiyon oyunu için ihtiyaç duydukları her şeyi anında satın alabilirler. Neyse ki başlangıç ​​paketleri satın almak gerekli değil çünkü her oyuncu bu çevrimdışı oyunu birkaç gün oynayarak herhangi bir karakterin seviyesini kolayca yükseltebilir. Bir takım oluşturup kahramanlarınızı seçtikten hemen sonra, ordunuzu nasıl yöneteceğinizi, karakterler arasında geçiş yapmayı, süper darbeler kullanmayı, canavarları öldürmeyi ve oyunun her alanında ustalaşmayı öğreneceğiniz bu fantastik oyunda birkaç eğitim seviyesini tamamlamanız gerekecek. RPG.

Fantasy Heroes, gizemli büyünün muhteşem dünyasında muhteşem savaşlara ve baskınlara katılabileceğiniz RPG unsurlarına sahip heyecan verici bir çevrimdışı aksiyon oyunudur!Fantastik Kahramanlar: Epic Raid RPG
Fantastik Kahramanlar: Epic Raid RPG
Fantastik Kahramanlar: Epic Raid RPG
Fantastik Kahramanlar: Epic Raid RPG
Fantastik Kahramanlar: Epic Raid RPG

MOD:
1. Yüksek HSR
2. Tanrı Modu
3. Sınırsız Altın*
4. Sınırsız Elmas*
5. Sınırsız Rün*
* harcadığınız zaman artırın

İNDİRMEK:

Fantasy Heroes: Epic Raid RPG v0.33 (Mod Apk)- MEGA TR

Fantasy Heroes: Epic Raid RPG v0.33 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

[ad_2]