Farm Heroes Saga Hile Apk indir v5.70.3

İçeriğe Oy Ver

Farm Heroes Saga indir. Farm Heroes Saga hile indir. Farm Heroes Saga apk indir. Farm Heroes Saga Hile nasıl yapılır?

Farm Heroes Saga Hile indir

Farm Heroes Saga‘da yer alan mekaniklerle büyüleyici üçlü bir oyun deneyimi yaşayacaklar . Zamanla, herkesin üstesinden gelmesi gereken daha fazla artan zorluk seviyesi bulacaksınız. Çiftlikteki ilginç arkadaşlarla tanışabildiğinizde bu deneyimler daha da keyifli hale geliyor. Yani farklı meyvelerle vakit geçireceğiniz aydınlık bir dünya burası.

Candy Crush Soda Saga ile aynı geliştirici ile oyuncular Farm Heroes Saga’nın içinde hayranlık uyandıran bir dünya bulacaklar. Birçok farklı meyvenin yetiştirildiği bir çiftlik bulacaksınız ve işiniz Racoon Rancid’den olabildiğince çok meyve toplamak. Aynı zamanda bu, her seviyenin gereksinimlerini karşıladığınızda tamamlamanız gereken üçlü eşleştirme mekanizması aracılığıyla yapılır. Gereksinimler, belirli meyve elementlerini toplamaktır.

Maç üçü artık birçok insan için çok zor değil çünkü bazen bazı oyuncular bu oyunu daha önce deneyimledi. Bu nedenle, aynı renkteki öğeleri eşleştirerek ve seviyeye ulaşmak için oyuna odaklanan özelliklere öncelik vererek bu seviyeyi tamamlamak için zaman harcayacaksınız. Dikkat etmeniz gereken bir faktör, bu oyundaki bazı seviyelerin dönüşlerde tamamen bir sınırının olması ve bazen nispeten az olmasıdır. Bu nedenle, hiçbir dönüşü boşa harcamayın ve dikkatlice düşünün.

Diyelim ki Candy Crush Soda Saga’da; Oyuncular, gerekli öğeleri yok etmek için belirli bir aralıkta patlayıcı şeyler oluşturmak için üçten fazla öğeyi eşleştirebilir. Bu durumda Farm Heroes Saga tamamen farklı bir mekanizmaya sahip olacak. Bu oyunda yukarıdaki eylemi gerçekleştirdiğinizde, oyuncu bir patlama bulacak ve çevredeki unsurları etkileyecektir. Bu elemanlar kaybolmazlar, ancak ekli bir katsayıları olacaktır.

Bu ekli sayılar, eşleşen öğelerin sayısına eklenecektir. Örneğin, iki +2 öğeniz olduğunda ve aynı türden üç öğeyi eşleştirdiğinizde (iki +2 faktör ve bir standart faktör), elde ettiğiniz toplam üç eşleşen öğedir ve eklenen dört faktör, toplama karşılık gelir. ekli faktörün Oradan oyunda alabileceğiniz toplam 7 meyve olacak. Alışmak ve ustalaşmaya çalışmak için zaman harcayacağınız heyecan verici bir unsur olarak görülebilir.

farm heroes saga hile
farm heroes saga hile

Farm Heroes Saga‘da oyuncular oyunda birçok farklı seviyeden geçecekler ve her seviye tamamen farklı sayıda ve bazen oldukça fazla sayıda maç gerektiriyor. Bu nedenle, bu, oyuncunun stratejisine ilişkin içgörü gerektiren bir oyundur. Oyuncular ayrıca Farm Club gibi birçok yeni öğenin kilidini açar, böylece daha sonra desteklerini alabilirsiniz. Çiftlikte sıklıkla görülen ve yıldız sayısına göre kilidi açılan hayvanlardır.

Bu kilidin açılması gereklidir çünkü bazıları ekinlerdeki seviyenin oynanışını etkileyen belirli dezavantajları ortadan kaldırabilir. Sizin de seveceğiniz ve patlayıcı etki vereceğiniz bir diğer şey ise Kahraman Modu ve bu mod açıkken işiniz mümkün olduğunca çok öğeyi eşleştirmek. Spesifik olarak, ortam ışıkla kaplanacak ve bazen meyvelere çarpan ve ilişkili katsayılarını artıran ışık ışınları olacaktır. Yani bu herkesin rahatlıkla deneyimleyebileceği bir mod.

Bizi Facebook‘ta takip ederek veya bildirimlere ücretsiz bir şekilde abone olarak güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz. Apk indir kategorimizi ziyaret ederek daha fazla hileli apk dosyalarına ulaşabilirsiniz. Android uygulamamızı indirerek güncel Hileli Apk dosyalarına ulaşabilirsiniz.