FEI Equestriad World Tour v1.56 (Mod Apk)

İçeriğe Oy Ver


FEI Binicilik Dünya Turu

FEI Binicilik Dünya Turu v1.56 (Mod Apk) FEI Binicilik Dünya Turu, heyecan verici gösteri atlama, kros ve at terbiyesi yarışmalarının 3 günlük etkinlik sporunun eğlenceli ve gerçekçi bir tasvirini sunan aile dostu bir deneyimdir. Kendi ülke ahırlarınızdan, at binme ustalığının temelleri konusunda oyunculara rehberlik ediyoruz. Eleme etkinliklerinde belirli at becerilerinde uzmanlaştıktan sonra, resmi lisanslı 5* yıldızlı Badminton, Burghley ve Kentucky at denemesi etkinliklerine ve zamanlama, kontrol ve hatta binici açısından değerlendirileceğiniz Avustralya Uluslararası 3DE etkinliğine ilerleyebilirsiniz. ve at görünümü.

Tüm binicilik sporları için dünya yönetim organı olan Federation Equestre International’ın, GoGallop’un, FEI’nin ve bu en yeni eSeries ilavesine adını veren en iyi ortağı Longines’in desteğiyle GoGallop, Şanghay ayağını dört sanal etkinliğin ilkinde yayınladı. Longines eJumping Dünya Turu 2021’i oluşturacak. Oyuncular küresel oyun liderlik tablosunda yükseldikçe, oyun içi vitrinlerine kurdeleler ve kupalar ekleyerek oyundaki zorlukların ve ödüllerin kilidini açarlar.
Sidney, New York ve Paris’teki fantastik mekanlardaki Jumping etkinlikleri, oyuncuların sanal Longines eJumping Dünya Turu Sıralamalarındaki yerleri için birbirleriyle rekabet edebilecekleri eSeries Dünya Turu’nu tamamlayacak.
FEI Binicilik Dünya Turu
FEI Binicilik Dünya Turu
FEI Binicilik Dünya Turu
FEI Binicilik Dünya Turu
FEI Binicilik Dünya Turu
FEI Binicilik Dünya Turu

MOD:
Gerçek parayla ücretsiz satın alma (iş için Google hizmetlerine ve bunlarda yetkilendirmeye ihtiyacınız var).
Oyuna başladıktan sonra, giriş ve şifre içeren bir pencere göründüğünde, üzerine tıklayın.
sol altta çarpı işareti olan düğme.

İNDİRMEK:

FEI Binicilik Dünya Turu v1.56 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

FEI Binicilik Dünya Turu v1.56 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –