Fifa 21 Mobile APK indir

FİFA 21 Mobile daha iyi grafikler ve daha iyi oynanış mekanikleriyle yayınlandı. FİFA 21 Mobile yeni özellikleriyle ve yeni grafikleriyle sizleri bekliyor. FİFA 21 Mobile indirme linkini yazımızda bulabilirsiniz.
İçeriğe Oy Ver

Fifa 21 Mobile daha iyi grafikler ve daha iyi oynanış mekanikleriyle yayınlandı. FİFA 21 Mobile yeni özellikleriyle ve yeni grafikleriyle sizleri bekliyor. FİFA 21 Mobile indirme linkini yazımızda bulabilirsiniz.

Fifa 21 Mobile
Fifa 21 Mobile

Fifa 21 Mobile APK İndir

Fifa 21 Mobile Futbol‘da bizlere daha iyi bir oyun deneyimi sunuyor. Çok daha iyi grafikler ve oynanışlar ile daha gerçekçi bir oyun deneyimi yaşayacağımız Fifa 21 Mobile Futbol‘da farklı oyun modları ile maçlar yapacağız. İster tüm bir takımı yönetmeye başlayıp, antrenmanlar ile geliştirerek ligde takımımızı yükseltmeye çalışabilir, ister sadece tek bir oyuncu üzerinden giderek oyuncumuzu yıldız bir oyuncu haline getirmeye çalışabiliriz.

Fifa 21 Mobile
Fifa 21 Mobile

550’den fazla takım arasından dilediğinizi seçebileceğiniz Fifa Mobile Futbol‘da istediğiniz takımla başlayarak online olarak diğer insanlara karşı maçlara çıkabilir ve onları yenerek online lig sıralamasında lider konuma gelmeye çalışacaksınız. 2021 Sezonunda takımınıza istediğiniz oyuncuyu transfer edin, oyuncularınızın saha içerisindeki pozisyonlarını belirleyin ve takımınızın maçlarda galibiyet alması için gerekli ayarlamaları yaparak ligde yükselin.

Yenilenen oyun motoru ile daha gerçekçi bir deneyim sunan Fifa 21 Mobile Futbol oyununu aşağıdaki paylaştığım bağlantıdan full apk olarak indirerek hemen oynamaya başlayın ve takımınızı yönetip, maçlarda oynayışınızla boy göstererek takımınızı lider konuma getirin.

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir ve bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz.