Final Destiny Apk Ölümsüzlük Mod İndir 1.71

Final Destiny Apk Ölümsüzlük Mod İndir 1.71

Final Destiny Apk, barışçıl bir krallık hakkındadır. Aniden bir gün canavarlar tüm krallığı istila etmek için ortaya çıktı. Her şey yok edildi ve herkes öldürüldü. Canavarlar sadece bir ülkeyi yok etmekle kalmadı, aynı zamanda burada kalan tüm umutları da boğdu.

Ancak, İyi’nin yutulduğunu görmeden hemen önce, Stormer bu canavarları yok etmek için İskandinav tanrılarını Soavade’ye çağırdı. Ne yazık ki, insan dünyası ile iblis dünyası arasında açılan kapı kapanmamıştı ve canavarlar geçmeye devam etti. Böylece, o zamandan beri savaş uzun bir süre devam etti. Bu şeytani güçle savaşmak için Soavade ve Norse God’ın kahramanca ittifakının derhal kurulması gerekecek.

İnsan yaşamının tek mikropunu korumak ve gücünü kullanarak yoldaki her canavara karşı savaşmakla görevlendirilmiş Soavade savaşçılarından biri olarak oynayacaksınız. Tüm bunları, insan dünyasını korumak için hayalet kapıyı sonsuza dek kapatmak için son bir kez savaşmak üzere İskandinav tanrılarını çağırabileceğiniz en yüksek sihir alanına gerçekten ulaşmadan önce yapmanız gerekecek.

Yine de tipik bir MMORPG stili, ancak birçok yeni ayrıntıyla. Oyunda kahraman karakteriniz için tanıdık seçeneklere sahipsiniz. Bu seçenekler, Soavade krallığının üç kabilesinden birinden savaşçılardır: Büyük Ayı, Misk Kedisi ve İnsan ve üç klasik sınıf Savaşçı, Suikastçı veya Büyücü’dür. Tercihlerinize ve gücünüze bağlı olarak, karakterinizi şekillendirmek için bu iki unsuru seçecek ve birleştireceksiniz.

Oyun oldukça basit. Sadece hareket etmeniz, kaçmanız ve saldırmanız gerekiyor. Hızlı hareket etmek için yön tuşlarını çift tıklayın ve düşmana ulaşmak ve onu yok etmek için beceri düğmesine dokunun. Birini her yendiğinizde, Mücadele puanları kazanacaksınız. Bu nokta ne kadar yüksekse, o kadar çok yeni beceriye sahip olacaksınız. Yol boyunca, madencilik yaparken veya hazineleri bulurken eşya toplarsanız, Ruh Taşları alacaksınız. Ekipmanınızı daha sonra yükseltmenize yardımcı olmak için bir araya getirilecekler.

İlgini Çekebilir  Jurassic World The Game v1.65.5 MOD (Ücretsiz Alışveriş) APK

Final Destiny Apk diğer MMORPG tarzlarında olduğu gibi, güçlendirme, oyunda verilenleri yapma, yeni topraklara macera, karakterler için beceriler toplama, en yüksek “tanrıları çağırma” krallığına ulaşmak ve güçlerini ödünç almak gibi periyodik görevleri tamamlamanız gerekecek. savaşmak”. Her tanrının tamamen farklı stratejik yetenekleri vardır. Bu nedenle, savaşçı (siz) ve bir evcil hayvanla Kuzey Tanrısı arasındaki güçlü ittifak, her canavarın dikkatli olması gereken zorlu bir güç olacaktır.

Bu büyülü dünyanın güzel açık şehirlerini dolaştığınızda, hayaletler dünyasına açılan kapıyla ilgili birçok ilginç şeyi keşfetme fırsatına sahip olacaksınız ve onları sonsuza kadar nasıl kapatacağınızı deşifre edeceksiniz. Bu aynı zamanda oyundaki son, en büyük savaşın cevabıdır. Ayrıca haritanın kuytu köşelerinde gizli hazineleri bulmak için yolculuklara çıkabilirsiniz. Veya zindanları keşfetmek ve değerli eşyaları bulmak için bir klana katılabilirsiniz.