Gardenscapes Hile Apk v5.7.0 indir

İçeriğe Oy Ver

Gardenscapes Hile indir. Gardenscapes Hile Apk indir. Gardenscapes Apk indir. Gardenscapes indir.

Gardenscapes Hileli Apk, bu arada nazik ve eğlenceli mini oyunlar da dahil olmak üzere kapsamlı ve benzersiz modalarla evleri dekore etmeye odaklanan mükemmel bir oyundur.

Gardenscapes Hileli Apk

Gardenscapes Hile tanıdık bir karakterle villayı keşfetmek için bir kez daha yolculuğa geri döndü. Homescpes oyununu oynadıysanız, bu karakteri bilirsiniz ve bu Austin. Oyuna başlarken güzel bir görünüme sahip bir villaya girecek, Austin ile tanışacak ve onu konağı keşfetmeye yönlendireceksiniz. Ama ne yazık ki bu villanın oldukça eski yerleri var ve onu daha da güzelleştirmek sizin sorumluluğunuzda.

Gardenscapes Hile
Gardenscapes Hile

Gardenscapes Hile çarpıcı ve etkileyici grafiklere sahip; oyuncular neşeli renkleri gördüklerinde ve yavaş yavaş buna bayılacaklar. Aynı zamanda eski unsurlar bu oyundaki renkli detayları dengeliyor ve herkes villasının daha güzel olmasını istiyor. Ayrıca, büyüleyici özelliklere sahip birçok 3’lü eşleştirme karşılaşması yaşayabilirsiniz. Dolayısıyla herkesin bu oyunu seveceği söylenebilir.

Gardenscapes Hile sizi Austin yönetiminde gönderdiği ilk alan bir çeşmedir. İçeri girdiğinizde villanın etkileyici görüntüsünü görebilir ve büyüsüne kapılabilirsiniz. Ancak çok uzun bırakılan çeşme söz konusu olduğunda, kaçınılmaz olarak belirli karşıtlıklar yaratacaktır. Bu durumda herkes kendisi için daha güzel ve renkli bir yer isterdi. Bu aynı zamanda bu oyunun yarattığı itici güçtür.

gardenscapes apk
gardenscapes apk

Bu nedenle, oyuncu değişmesi gereken her öğeye yönlendirilecek ve oradan sevdiğiniz yeni şeyleri seçebileceksiniz. Bu oyunda, yıldız olan eşyaları yükseltmek için kullanılan bir kaynak olacak. Değiştirmeniz gereken her yıldız için aynı türden 3 seçeneğiniz olacak. Oradan, sabitlediğiniz alana dramatik bir görünüm yaratmada takılıp kalmayacak. Her seçeneğin farklı bir şekli vardır ve doğru olanı bulmak için üçü arasında geçiş yapabilirsiniz.

Gardenscapes Hile OK butonuna basıldığında değişiklik yapılamaz. Bu oyunun size sağladığı şeylerden biri, onarımın birkaç dakika sürecek olmasıdır. Bazı strateji oyunlarının aksine, bir bina inşa etmek çok zaman alır. Bu oyun için yeni bir yapı aldıktan sonra, onarım birkaç dakika içinde gerçekleşecek. Başka bir deyişle, nesneler otomatik olarak ortaya çıkar ve çevre, karşılık gelen nesneye göre kademeli olarak değişir.

gardenscapes hile apk
gardenscapes hile apk

Herhangi bir oyuncunun sahip olduğunuz yıldız sayısına da dikkat etmesi gerektiği bir gerçektir. Başlangıçta sahip olduğunuz yıldız sayısı 0’dır. Bir 3’lü eşleştirme maçını tamamladığınızda bir yıldız alırsınız ve oradan yeni eşyalar satın almak ve evinize dönmek için kullanabilirsiniz. Kaç tane nesneyi değiştirmek istiyorsanız, 3’lü eşleştirme maçlarında karşılık gelen sayıda yıldız kazanmalısınız. 3’lü eşleştirme oyunları ile oyuncular için de son derece eğlenceli bir zaman dilimidir.

Gardenscapes Hile Gözlem ve hesaplama becerilerinizi gerektiren maçlardan geçebildiğiniz zaman, 3’lü eşleştirme artık pek çok insan için garip bir oyun değil. Aynı zamanda, aynı tipteki üç veya daha fazla elemanı birleştirme mekanizmasını takip eder. Ayrıca, bazı durumlarda, üçten fazla öğenin bir kombinasyonu olduğunda, özel efektler ve öğeler ortaya çıkar. Böylece, 3’lü eşleştirme oyun türünün basit ama son derece zorlu oynanışını şekillendirdi.

gardenscapes hilesi ücretsiz indir
gardenscapes hilesi ücretsiz indir

Bir maç -3 maçında yer almanız talimatı verildikten sonra, ilgilenmeniz gereken bazı yeni unsurlar var ve bu, oyuncular için birçok zorluk yaratıyor. Özellikle maçta yeterince toplamak için hangi özelliklerin gerekli olduğunu ekranın sol tarafında görebileceksiniz. Başka bir deyişle, her maçın gereğidir ve bunu yapmanız gerekecektir. Aynı zamanda bu koleksiyon belirli sayıda hamle ile sınırlıdır.

Gardenscapes Hile Hareket sayısı, öğeleri başarıyla taşıyabileceğiniz hamle sayısını sınırlar. Başka bir deyişle, belirli bir dönüş sayısı içerisinde isteği yerine getirmeye çalışacaksınız ve bu sınırı aşamayacaksınız. İki koşuldan biri garanti edilmezse, bu, kaybettiğiniz ve seviyeye devam etmeniz gerektiği anlamına gelir. Bu oyun genellikle oyunun başında basittir ve zamanla giderek daha karmaşık hale gelir.

gardenscapes apk hile
gardenscapes apk hile

3’lü eşleştirme oyunları, basit ama son derece eğlenceli bir oyun sunduklarında artık pek çok kişiye yabancı gelen bir tür değil. Kısa süreli eğlenceler için mükemmeldir ve her yerde deneyimlemenizi sağlar. Aynı zamanda, basit grafikler her zaman oyuncuların bu oyunda kendilerini rahat hissetmelerine yardımcı olan faktörlerdir. Yavaş yavaş, oyunun gelişimine göre, birçok yeni özellik ve oynanışa sahip birçok maç-3 oyunu var. Bu oyun türünü seviyorsanız, Gardenscapes Hile kaçırmamalısınız.

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.