Garena Contra İade v1.29.100.1711 MOD (TANRI MODU/INF Cephane/CD YOK/1 VURUŞ) APK

Açıklamalar :

Garena Contra Returns, oyunculara harika bir dövüş deneyimi sunan birçok benzersiz özelliğe sahip klasik bir aksiyon rol yapma oyunudur. Keskin 3D grafiklerle oyun, karakterler arasındaki dramatik savaşları aslına uygun olarak yeniden yarattı. Yeni silahlar ve beceriler, oyunu oyuncular için daha çekici ve çekici hale getirdi. Ek olarak, basit kontroller ve gerçekçi oyun ortamı benzersiz bir atış oyunu sağlar ve oyuncular oyundaki birçok yeniliği keşfedebilir.

KLASİK EYLEM SİLAH OYUNU

Bu oyun Garena tarafından yayınlandı ve Contra Returns ve Contra:Returns adlı iki eski oyuna dayanıyor ancak orijinal klasik hareketli nişancı mekaniğini ve benzersiz iki oyunculu oynanışı koruyor. Popüler serinin uzaylı patronu, Garena Contra Returns’ün orijinal oyunun dramatik atmosferini geri getirmesine yardımcı olan fantastik müzikle birlikte oyunun her sahnesinde görünecek.

OYUNUN TEMEL ÖZELLİKLERİ

Yepyeni HD grafik modu ve gerçekçi 3D karakter modelleri gibi tüm efektler, oyunculara farklı bir oyun deneyimi yaşatacak. Ayrıca yeni PVP modu, benzersiz bir kahraman ve evcil hayvan sistemi ile dövüş ruhunuzu canlandıracak. İki ana karakter olan Bill ve Lance’in yanı sıra oyuncular ayrıca 15 karakteri farklı formlarda deneyimleyebilir ve çeşitli silahlarla savaşabilirler. Garena Contra Returns, oyuncuların karakterlerinin gücünü artırmak için yükseltebilecekleri ve aksesuarlar ekleyebilecekleri çeşitli bir ekipman sistemine sahiptir.

EFSANEVİ OYUNLAR

Garena Contra Returns, oyundan bağlama kadar orijinal versiyonun geleneksel özelliklerini korumaya devam ediyor. Ancak, dokunmatik ekrandaki dört düğmeyi kontrol ederek kontrol mekanizması daha zor görünüyor. Ancak bir süre oynarsanız, ona aşina olacak ve oyunun bilimsel ekranını kolayca kontrol edeceksiniz. Hala eski versiyondaki gibi üç canınız var ve silahınızı ateş etmek ve yol boyunca sizi durduran tüm düşmanları yok etmek için kullanacaksınız. Oyunun sonunda, yok edebileceğiniz farklı hamlelere sahip devasa patronlarla karşı karşıya gelecek ve oyunun size meydan okuma zorluğunu artıracaksınız.

İlgini Çekebilir  Asphalt 8 Airborne v5.7.0j MOD APK — MEGA HİLELİ

ÇOKLU YENİ OYUN MODLARI

Garena Contra Returns sadece yeni silahlar eklemekle kalmıyor, aynı zamanda 5 farklı oyun modu da dahil olmak üzere çeşitli oyun modları ekliyor. Çakal meydan okuma modu, takımınızla bir şampiyonluk modudur, mutant güçlere sahip Lance Reborn modu geri döndü ve toplamanız için birçok heyecan verici yeni görünüm sizi bekliyor. Ayrıca, savaş etkinliğini artırmak için lazer keskin nişancılar ve savaş tankları gibi silahları yükseltebilirsiniz. ve Bloodbath Battlefront 2’nin meydan okuma modu katılmanız için sizi bekliyor.

FARKLI KARAKTER SİSTEMİ VE YENİ AKTİVİTELER EKLENDİ

Dövüşmeyi seçebileceğiniz farklı form ve yeteneklere sahip 15’e kadar karakter var. Karakterler, aralarından seçim yapabileceğiniz mevcut değildir. Onları kullanmak için kartları toplamanız veya en sevdiğiniz karakterleri satın almak için para kazanmanız gerekiyor. Buna ek olarak, oyun, oyuncuların savaşa katılmasına izin vermek için patronları kovalama, hileler ve kopyaları geçme gibi aktiviteler ekler. Yukarıda eklenen benzersiz özellikler ve birçok yeni aktivite ile bu, oyuncular için gerçekten harika bir aksiyon nişancı oyunudur. Oyuncular, HD grafik modu ve oyunun çekici içeriği ile heyecan verici savaşlar yaşarlar.

Garena Contra İade v1.29.100.1711 MOD (TANRI MODU/INF Cephane/CD Yok/1 VURUŞ) APK Ücretsiz İndir

MOD

Garena-kontra-döner-v1.42.88.2828-mod.apk

MOD

Garena-kontra-döner-v1.42.88.2828-mod.apk

MOD

Garena-kontra-döner-v1.42.88.2828-mod.apk