GetContact Premium APK 5.7.0

İçeriğe Oy Ver

GetContact Premium APK Mod 2022 Son Sürümü ücretsiz indirin. Telefonunuzu istenmeyen aramalardan korumak ve hatta tam kimlik elde etmek için bu uygulamayı kullanın. Android için GetContact Premium’u indirmeyi seçtiğinizde bunu yapabilirsiniz.

GetContact Premium APK hem Spam Engelleme hem de Arayan Kimliği sunar. Bu, telefonunuza girmeye çalışan davetsiz misafirleri tespit edip önleyebileceğiniz anlamına gelir. Bunların her ikisi de tarafından yapılır:

  1. Kişi listenizde olmayan herhangi bir numaradan gelen aramaları belirleme.
  2. Telefonunuza istenmeyen bir arama yapıldığında sizi anında uyarır. Böylece onları önlemek ve tüm bu sinir bozucu davetsiz misafirlere karşı gerçek zamanlı koruma sağlamak. Bunlar arasında telefonla pazarlamacılar, dolandırıcılıklar ve otomatik aramalar (veya AI) bulunur.

GetContact Premium’un Özellikleri

GetContact Premium Uygulamasından bahsederken iki ana husus vardır. Ve uygulamayı tam olarak kullanmak için her ikisini de anlayabilirsiniz.

Çağrı Engelleme: Anlaşılması gereken ilk özellik çağrı engellemedir. Cihazınızdaki istenmeyen aramalara karşı anında koruma alacaksınız. Bu davetsiz misafirler hattın çevrildiğini duyma şansına bile sahip olmadan önce, sizden zaten engellenmiş olacaklar. İstenmeyen Posta Koruması özelliği sizin için bu kadar hızlı ve kolay çalışır. Böylece, cihazınız tarafından anında tanınmayan herhangi bir telefon numarası yakalanacak ve engellenecektir.

Arayan Kimliği: Ardından, Arayan Kimliği özelliği, cihazınız için şık bir yardımcı programdır. Bunun yaptığı şey – Her şey yakalandıktan ve cihazınızdan engellendikten sonra, tam bir kimlik alacaksınız. Artık sizi kimin, ne amaçla aradığını bileceksiniz. Numara, bulunduğunuz bölgeden olmasa bile, GetContact Premium yine de kim olduklarını belirleyebilecektir.

GetContact Premium APK Mod 2022 Android için Ücretsiz İndir

Cihazınızı güvende tutmaya başlamak için GetContact Premium APK indirmesini yükleyin. Kendinizi korumak için şu andan daha iyi bir zaman olamaz. Uygulamayı cihazınıza indirip yüklemekten hangi nedenle kaçınmalısınız? Bunu sizin için cevaplayacağız – hiçbir sebep yok!

Biz konuşurken, telefonla pazarlamacılar, dolandırıcılar ve diğer birçok kişi dünyanın her yerinde arama yapmaya çalışıyor. Android için GetContact Premium Pro APK olmadan, bu insanlardan korunmanın hiçbir yolu yoktur. Sadece telefon görüşmesini yanıtlayarak bilgileriniz ele geçirilebilir ve çalınabilir. Bu nedenle, güvenliğinizi garanti altına almak için nihai uygulama budur.

getcontact premium apk 2
GetContact Premium APK 5.7.0 4

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.