Ghostegro Premium APK 1.21

İçeriğe Oy Ver

Ghostegro Premium APK indirin, instagram profillerini görüntülemenin keyfini çıkarın ve anonim kalın. Ayrıca profilinizi takipçilerden gizleyebilirsiniz! Ghostegro Premium Apk ile sosyal medya hesaplarınızı ziyaret eden veya görüntüleyen herkesi görüntüleyebilirsiniz. Genellikle, kullanıcılar profilinizi kimlerin gördüğünü öğrenebilir. Ayrıca bu uygulamayı kullanarak profilinizi diğer kullanıcılardan da gizleyebilirsiniz. Tüm Instagram hikayelerini anonim olarak görüntüleyin ve hatta kişisel kullanımınız için kolayca kaydedin.

Ghostegro Premium APK ile tüm Instagram hesaplarını görüntüleyebileceksiniz. Instagram hesaplarına girmek ve görüntülemek için bu uygulamaya yalnızca kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz istenecektir. Ayrıca bu uygulama, hesaplarını görüntüleyen kullanıcıları göstermek için çok kullanışlıdır. Bu uygulamaya sahipseniz, diğer kullanıcıların Instagram fotoğraflarını tam boyutlu olarak görüntüleyebilir ve hatta kaydedebilirsiniz. Ghostegro Premium Apk, bir tür VPN olarak çalışır çünkü diğer kişilerin profillerini anonim olarak görüntüleyebilirsiniz.

Ghostegro Premium APK Özellikleri 

Ghostegro Premium APK indirin ve birçok benzersiz özellikten yararlanmak için özel bir dünyaya katılın. İşte bu uygulamayı öne çıkaran özelliklerin bir özeti!

Tüm Instagram Profillerini Görüntüle  – diğer kişilerin hesaplarını ziyaret edin ve herhangi bir kısıtlama olmaksızın profillerini görüntüleyin. Aslında, özel Instagram hesaplarını da görüntüleyebilirsiniz. Sadece kontrol etmek istediğiniz kullanıcı adını girin ve Instagram profiline girin. Burada, yakınlaştırmak veya profil fotoğrafını indirmek gibi istediğinizi yapabilirsiniz.

Ghostegro Apk kullanarak dünya çapındaki özel topluluğa katılın ve Instagram’ı kullanırken kullanışlı olacak birçok benzersiz özelliğin keyfini çıkarın. Şu andan itibaren kimsenin senden bir şey saklama şansı olmayacak. Ghostegro uygulamasını şimdi cihazınıza indirip yükleyerek insanların sizden neler sakladığını öğrenin.

Tam Boyutlu Profil Resmine Bakın – bu uygulamanın yakınlaştırma özelliğini kullanarak daha iyi bir görünüm elde etmek için fotoğrafları yakınlaştırabilirsiniz. Ayrıca, profil resmini Instagram’dan cihazınıza da indirebilirsiniz. IG profil fotoğraflarını tam boyutta nasıl görüntüleyebileceğinizi hiç merak ettiyseniz, cevabınızı burada alacaksınız! Ghostegro uygulaması, bunlardan herhangi birini kolaylıkla yapmanıza yardımcı olacaktır.

Diğer Kişilerin Hikayelerini Anonim Olarak Okuyun  – uygulamanın gizli modunu kullanarak, diğer kullanıcıların Instagram Hikayelerini anonim olarak görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz zaman okumak için telefonunuza da indirebilirsiniz.

Profilinizi Başkalarına Gizle  – hesabınızı ve profilinizi başkalarından gizlemek için bu uygulamayı kullanın. Diğer IG kullanıcılarının zaman zaman profilinizi kontrol ederek sizi trollemeye devam etmesini istemiyorsanız. Ghostigro Uygulamasını şimdi indirin ve hesabınızı başkalarından gizli tutun!

Kullanımı Oldukça Kolay  – Bu uygulama, kullanımı kolay bir arayüz ile birlikte gelir. Sadece birkaç tıklama ile profilinize kimlerin baktığını öğrenebilirsiniz. Birkaç dokunuşla hesabınızı nasıl gizleyeceğinizi de keşfedeceksiniz.

Ghostegro Premium APK İndirin

Ghostegro Premium Apk‘yi indirin – Instagram Profillerini Anonim Olarak Görüntüleyin ve diğer IG kullanıcılarının halktan neler sakladığını öğrenin. Bugünden itibaren kimse senden bir şey gizlemeyecek.

Ghostegro Premium APK
Ghostegro Premium APK

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.