GTA San Andreas v2.00 MOD APK + OBB (Para/Menü Hile)

İçeriğe Oy Ver

GTA San Andreas’ta birçok aksiyon-macera sahnesi olan Carl Johnson adlı bir suçluyu oynayacaksınız. GTA San Andreas Rockstar Games oyunu yayınlıyor ve bu GTA San Andreas serisinin üçüncü bölümü. Oyuncuların istedikleri gibi keşfedebilecekleri ve oyundaki diğer birçok karakterle etkileşime girebilecekleri geniş bir dünya bağlamında. Oyunda arsayı fethetmek için birçok ilginç şey sizi bekliyor, boş zamanınız olduğunda eğlenmeniz için hızlı bir şekilde benzersiz bir oyuna sahip olun.

GTA San Andreas Apk indir
GTA San Andreas Apk indir

GTA San Andreas APK indir

Memleketinize geri bırakıldıktan sonra, bir yeraltı savaşının içindesiniz. Çeteler ve suçlular dünyasında, yolsuzluk güçleriyle ve diğer birçok çatışmacı güçle karşılaşacaksınız. Savaşınız, şehirler, önemli noktalar ve Los Angeles’taki isyanların gerçek olayları gibi oyuna getirilen gerçek yaşam unsurları da dahil olmak üzere ABD’nin San Andreas eyaletinde gerçekleşecek.

Birçok yeni mekanikle rol yapma, oyuncuların önceki taksitlere göre daha fazla etkinliğe katılmasını sağlar. Oyun, oyuncuya yeraltı dünyasında tehlikeli unsurlardan oluşan bir ortam sağlamak için tasarlanmış, esas olarak 3. şahıs atış ve yarış oyunlarında geliştirilmiştir. Hatta oyuncuların deneyimlemesi için çeşitli aktiviteler sunan Grand Theft Auto: San Andreas’ta yüzebilir ve tırmanabilirsiniz.

Sadece çok sayıda insanla atış yapmak ve yarışmakla kalmayıp, araba, otobüs, helikopter gibi birçok farklı türde kara ve hava aracını da dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. Belirli görevleri tamamlamanın yanı sıra, oyuncular kendileri için nasıl oynayacaklarını seçmekte de özgürdürler. Canınız sıkıldığında veya kavga etmek istemiyorsanız, çevredeki manzarayı görmek için şehri de dolaşabilirsiniz.

Lütfen çevrenizdekilerle agresif bir şekilde kendinize bir anlaşmazlık kargaşası yaşatın. Sadece bu değil, aynı zamanda daha fazla kar elde etmek için tehlike seviyenizi artırmak için polis gücünün dikkatini çekmek için başkalarını öldürebilir veya kamu mallarını yok edebilirsiniz. Göreve bağlı olarak, suç seviyesini artırmak için harekete geçmeniz gerekiyor. Taksi şoförü olmak veya hırsızlık yapmak gibi yan görevler bazen basittir, size daha fazla gelir sağlar.

Suç patronlarının dünyasında kaybolmuş gibi hissetmeni sağlayacak bir sürü mini oyun. Yaşadığınız şehirde basketbol, ​​bilardo gibi her türlü sporu yapabilir veya bahis, at yarışı gibi kumar oyunlarını oynayabilir ve kendinize para kazanabilirsiniz. Ayrıca şehir manzarasını yukarıdan hayranlıkla izlemek için yüksek dağa tırmanabilir ve paraşütle atlayabilirsiniz. Ayrıca yemek yiyerek ve egzersiz yaparak karakterinizin görünüşünü ve niteliklerini değiştirebilirsiniz. Oyuncular ayrıca paralarını dövme yapmak, yemek yemek, kumar oynamak veya hatta çok fazla kaybederlerse borca ​​girmek için kullanabilirler.

Alacaklı saldırısı, kazandığınız para miktarı sadece negatif bir kırmızı sayı ise gerçekleşir, bu nedenle varlıklarınızı da negatif tutmanız gerekir. Grand Theft Auto: San Andreas gelişmelerinde daha derine indikçe daha fazla karakter yavaş yavaş ortaya çıkacak, sizi yeni ilişkilere ve daha fazla yeni çeteyle karşı karşıya bırakacak.

Bir katliama neden olmak istiyorsanız, bunu birlikte yapmak için başka bir oyuncuyla bir takım oluşturabilirsiniz. Kendi topraklarında yürürken en az 3 düşman üyesini öldürürseniz çatışma çıkar. Birçok yönden 3 saldırı dalgası vardır ve saldırılardan sağ çıkarsanız düşmanın topraklarına sahip olursunuz. Başkalarının bölgesini ele geçirirseniz çok para kazanırsınız.

Bölgenizi iyi koruyun çünkü bölgenizi kaybederseniz savaşma yeteneğinizi kaybedersiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda para kazanmak için değerli eşyalarınızı almak için geceleri büyük evlere de girebilirsiniz. Oyun, karakterinizin görsel grafiklerini, yüksek çözünürlüklü grafikleri ve gerçekçi modelleri ayarlamanıza izin veren 3D grafiklere sahiptir.

Grand Theft Auto San Andreas, etkileyici hikayesi ve oynanışıyla seviliyor. Karanlık dünyanın hayatındaki her oyunu deneyimlemek için bir suçlunun rolünü deneyimleyin. Oyunda yer alan pek çok şiddet içeren aksiyon sahnesi, oyunu ilk deneyimlediğinizde zevk almanıza yardımcı olacaktır. Yeraltı dünyasında kendi maceranıza sahip olun, böylece boş zamanlarınızda kendinizi eğlendirebilirsiniz.

gta san andreas apk indir 1
GTA San Andreas v2.00 MOD APK + OBB (Para/Menü Hile) 7
gta san andreas apk indir 2
GTA San Andreas v2.00 MOD APK + OBB (Para/Menü Hile) 8
gta san andreas apk indir 3
GTA San Andreas v2.00 MOD APK + OBB (Para/Menü Hile) 9
gta san andreas apk indir 4
GTA San Andreas v2.00 MOD APK + OBB (Para/Menü Hile) 10
gta san andreas apk indir 5
GTA San Andreas v2.00 MOD APK + OBB (Para/Menü Hile) 11

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilir yada Telegram Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.