GTA Vice City Apk | Grand Theft Auto: Vice City MOD APK 1.09

İçeriğe Oy Ver

GTA Vice City Apk. GTA Vice City Apk indir. GTA Vice City apk Kurulumu.

GTA Vice City Apk
GTA Vice City Apk

Grand Theft Auto: Vice City‘nin 10. yıl dönümünde Android cihazlar için bu ünlü oyunu piyasaya sürdü. İster uzun zamandır oyuncu olun ister yeni bir oyuncu olun, muhtemelen bu oyunu duymuşsunuzdur. Grand Theft Auto: Vice City’nin gelişimine bir göz atalım. Playstation için ilk sürüm, 29 Ekim 2002’de Kuzey Amerika’da yayınlandı.

O zamanlar oyun gerçekten de en modern ve güzel grafik oyunlarından biriydi. Hemen bu oyundan etkilendim. Sık sık kendime “neden bu kadar gerçekçi bir oyun var” diye soruyorum, oyuncuların bir şehirde her şeyi gerçek hayattaki gibi yapmalarına izin veriyor. Daha sonra oyun 2003 yılında hem Xbox hem de PC için mevcuttu. Oyun 28 Ağustos 2011’de App Store’da çıktı. Bu oyun hakkında fazla bir şey söylemeye gerek yok. Bir kez oynadıysanız, kesinlikle Grand Theft Auto: Vice City’yi tekrar oynamak isteyeceksiniz.

Hayali bir şehirde 1980’lerin Amerikan esintili oyununun konusu, her yerde bir ekonomik kriz, uyuşturucu ve suçların hüküm sürdüğü Miami’yi andırıyor. Oyunun kahramanı, bir uyuşturucu anlaşması başarısız olduktan sonra hapisten çıkan bir mafya olan Tommy Vercetti’dir. İskelede kendisi ile Vance kardeşler arasındaki alışveriş sırasında, bilinmeyen bir üçüncü kişi pusuya düşerek Tommy’nin korumalarını yakaladı, ancak neyse ki kaçtı. Tommy, bir hain bulma arayışına başlar ve kendisi için büyük bir çete kurar.

GTA Vice City Apk
GTA Vice City Apk

Gerçek bir suçlu olun

Bu oyun, çekim, macera, aksiyon, rol yapma gibi birçok türün birleşimidir. Başlangıçta, insanların Grand Theft Auto: Vice City’yi oynadıkları ilk şey genellikle… yolda bir araba çalmaktır. Karakteriniz yavaşça yoluna devam edecek, araba sahibini tekmeleyecek ve “meşru” bir sahip olacak. Bu şehirdeki her şeyin sana ait olduğunu hissetmek. Ne istersen yapabilirsin, ihtiyacın olan her şeyi alabilirsin. Ancak, bunu gerçek hayatta yapmak aptallık etmeyin!

Bu oyunun açık şehrini keşfetmekte özgür olacaksınız. En pahalı arabaları sür, şehirde dolaş ve yolda güzel kızlarla dalga geç. Tabii ki çabuk sıkılacaksın. Grand Theft Auto: Vice City’yi oyuncular için gerçekten çekici kılan şey, özel görev sistemidir. Kızı Cortez patronu Mercedes’i (daha sonra Tommy’nin kız arkadaşı oldu) almak için gece kulübüne araba sürdükten sonra, patronun kayıp uyuşturucuyu bulması için resmen çalıştı. Yağmalamak, uyuşturucu satmak ve hatta insanları öldürmek gibi görevleri yerine getirin.

Elbette, polis bunu görmezden gelmeyecek. Her zaman seni bulup tutuklamak isterler. Onları vurabilirsin, ama seni bunu yapmaya teşvik etmiyorum. Bir polisi her vurduğunuzda, yıldız sayısını arttırırsınız. Ne kadar çok yıldız, o kadar çok istenirsin. Polis sizi yere sermek için büyük bir gücü seferber edecek. Beş yıldızınız varsa, muhtemelen ölüm cezası almışsınızdır.

GTA Vice City Apk
GTA Vice City Apk

Silahlar ve Araçlar

Bir katil, silahları ustaca kullanmayı bilmelidir. Çeşitli silahlar satın alabilirsiniztarafındanParanı kullanarak. Bu oyunda makineli tüfekler, tüfekler, tabancalar gibi çeşitli tanıdık silahları kullanabilirsiniz. Senin için iyi haber. Araba almanıza gerek yok çünkü her yerden araba alabiliyorsunuz. Grand Theft Auto: Vice City’deki arabalar da çok çeşitlidir. Sadece caddeden aşağı in ve birfavoriaraba. Şehirde ışık hızında gidebilir veya … itaat edebilirsiniz.trafik kurallar.

GTA Vice City Apk
GTA Vice City Apk

Grafikler

Grand Theft Auto’nun grafikleri: Vice City son derece gerçekçidir. Scarface, Carlito’s Way ve Blow gibi filmler izlediyseniz, oynarken tanıdık hissedeceksiniz. Arabaların, modanın ve müziğin tarzı, hepsi bu dönemin gerçeklerini yansıtıyor.

GTA Vice City Apk
GTA Vice City Apk

Grand Theft Auto: Vice City’nin MOD APK sürümü

MOD Özelliği

Sınırsız Para: Sınırsız paraya sahip olmak için oyunu Kaydetme yuvasından 2 yükleyin.

Android için Grand Theft Auto: Vice City MOD APK İndir

Grand Theft Auto: Vice City of Rockstar Games’in piyasadaki efsanevi oyunlardan biri haline geldiği söylenebilir. Ne zaman üzgünseniz, suçlu olmayı deneyimlemek için bu oyunu oynayabilir veya sadece şehirde dolaşabilirsiniz.

GTA Vice City Apk İndir

GTA Vice City Apk Mod ile sınırsız paraya sahip olacaksınız. GTA Vice City Apk mobil oyunlar arasında görüntü kalitesi olarak iyi seviyededir. Bir zamanlar bilgisayar üzerinden oynadığınız GTA Vice City artık mobil cihazınızda. GTA Vice City Apk Mod şimdilik android cihazlar için geliştirildi. Oyuna başlayarak tankları çağırabilir sınırsız polisin sizi kovalamasını sağlayabilirsiniz.

Grand Theft Auto: Vice City of Rockstar Games’in piyasadaki efsanevi oyunlardan biri haline geldiği söylenebilir. Ne zaman üzgünseniz, suçlu olmayı deneyimlemek için bu oyunu oynayabilir veya sadece şehirde dolaşabilirsiniz. Diğer Hileli Apk Dosyalarına göz atmak için tıklayınız. Bizi Facebook‘ta takip etmeyi unutmayın.