Hero Rescue v1.1.3 Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk

Hero Rescue v1.1.3 Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk

Hero Rescue Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk, beyin gücünüzü en anlayışlı oyuncuyu bile zorlayacak popüler bir bulmaca oyunudur. Kullanıcının her seviyede belirli bir görevi tamamlamak için jumperları taşıması gerekmektedir. Bu nedenle dikkatli olunmalıdır, çünkü her hamlenin olumlu veya olumsuz bir etkisi olabilir. Zamanla, adımların karmaşıklığı artacağından, oyuncular görevlerin sırasını dikkatlice düşünmek zorunda kalacaklardır. Prensese ulaşmak, hazineyi almak, örümcekleri öldürmek gibi birçok görev oyuncuları beklemektedir. Yüzlerce büyüleyici ve kaçırılmaması gereken pim bulmacaları bulunmaktadır. Siz de tüm engelleri aşacak kadar zeki misiniz? O halde başlayalım!

HİLE – MOD AÇIKLAMASI:
– Sınırsız PARA Hilesi
– Sınırsız CAN Hilesi
– Reklamlar Kaldırıldı

Mod Apk oyununda sınırsız para hilesi, sınırsız can hilesi ve reklamların kaldırıldığı özellikler bulunmaktadır. Bu özellikler sayesinde oyunu daha keyifli bir şekilde oynayabilir ve zorlu görevleri daha kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Oyunun tadını çıkarın!

Yukarıdaki görsellere bakarak oyunun nasıl oynandığı hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve heyecan verici bulmacaları çözmeye hazır olabilirsiniz. Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk ile eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamak için hemen indirin!

Hero Rescue v1.1.3 Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk KURULUMU

Hero Rescue v1.1.3 Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk : dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.
Hero Rescue v1.1.3 Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk : oyunda gerçek parayla satılan paketin kilidi açıktır.
Hero Rescue v1.1.3 Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk : oyun içinde istediğiniz gibi top kullanabilirsiniz, top miktarınız azalmaz.


İlgini Çekebilir  Snaptube Vip v6.13.1.6132901 MOD APK — Youtube Video ve Müzik İndirici