Hileli Brawl Stars indir v44.226

İçeriğe Oy Ver

Hileli Brawl Stars APK indir. Hileli Brawl Stars indir. Hileli Brawl Stars APK son sürüm hileler ile karşınızdayız. Hileli Brawl Stars Apk dosyaları arasında en güncel sürümdür. Hileli Brawl Stars Hile özelliklerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Hileli Brawl Stars APK, Supercell oyunları listesindeki en son oyundur. Sağlanan büyük miktarda para ile kolayca en sevdiğiniz oyun moduna geçecek ve arkadaşlarınızla hızlı maçlar yapacaksınız!

Hileli Brawl Stars indir v44.226

Hileli Brawl Stars, League of Legends veya Bomberman gibi oyunlara benzeyen yukarıdan aşağıya bir nişancı oyunudur. Bir maça başlamadan önce, oyuncu sahip olduğunuz herhangi bir karakteri seçmelidir (bu oyunda Brawler olarak adlandırılır). Her Brawler’ın farklı silahları ve özel becerileri vardır, bu nedenle en güçlü takımı oluşturmak için takım arkadaşlarınızla eşleştirdiğinizden emin olmanız gerekir. Arkadaşlarınızla işbirliği yapın ve şiddetli savaşı kazanın.

Hileli Brawl Stars, dünyanın her yerinden herhangi biriyle silah çekmenize izin veren gerçek zamanlı bir oyundur. İyi oyuncular, birçok benzersiz taktik oluşturduklarında oyunu daha ilginç hale getirir. MOBA, PC’den gelen, oynaması oldukça zor bir PC oyunudur, çünkü oyuncuların kapsamlı bir şekilde eğitim almasını ve öğrenmesini gerektiren çok fazla karmaşıklığa sahiptir, ancak bu oyun, mobilde eğlenceli bir MOBA oyunu oluşturmak için birçok ayrıntıyı kaldırmıştır. Oynamak ve tanışmak için fazla zaman ayırmamanıza yardımcı olur.

Üç ana şeritle sınırlı olan diğer MOBA oyunlarından farklı olarak, Brawl Stars‘ın haritaları, oyuncuların oyun süresi boyunca sürekli olarak savaşmalarını sağlayan geniş bir arenadır. Ancak, savaşmak için çok tutkulu olmayın ve takımın büyük hedeflerini unutun, kuleleri yıkın ve hazineyi alın, rakiplerinize kazanma şansı vermeyin.

Dövüşe katıldıktan sonra bir çok altın ve deneyim puanı alacaksınız. Oyunun mağazasında beğendiğiniz daha fazla kavgacının kilidini açmak için bu altını kullanın. Her Brawler’ın farklı bir silahı vardır, örneğin ilk karakter Shelly’dir. Mor saçlı güzel bir kız, silahı güçlü bir koni mermisi ateşleyebilen ve aynı anda birçok düşmana hasar verebilen bir silah.

Başka bir karakter Jessie, konik mermiler değil, sadece düz bir çizgi ateş ediyor. Bu biraz daha zorlaştırıyor, ancak yakındaki düşmanları ateşleyen otomatik silahlar yaratan başka bir yeteneği var (League of Legends’daki Heimerdinger gibi).

Ek olarak, Bull, Brock, Crow, Poco, Nita, vb. gibi keşfedilecek daha birçok kavgacı var. Güçlerini kullanabiliyorsanız zayıf karakter yoktur. Dünyanın dört bir yanındaki Brawl Stars topluluğundaki diğer harika oyunculardan ipuçları öğrenebilirsiniz.

Hileli Brawl Stars, önceki Supercell oyunlarına benzer bir tarza sahiptir. Bu şiddetli bir aksiyon oyunu olmasına rağmen, oyunun grafikleri çok parlak ve yumuşak bir animasyon tarzında geliştirilmiştir. Muazzam güce sahip savaşçılar olmalarına rağmen karakterler sevimli, eğlenceli. Bence bu oyunun grafikleri oldukça iyi, hafif oyunları sevenler için uygun. Sonuç olarak, oyun zayıf konfigürasyon cihazlarında kolayca çalışır ve birçok oyuncunun bunu deneyimlemesini sağlar.

Şimdi Hileli Brawl Stars‘ı indirebilir ve bu harika oyunu deneyimleyebilirsiniz. Bir MOBA oyunu olarak, her maç sadece 2 ila 3 dakika sürer, bu yüzden sadece beş dakikalık boş zamanınız olsa bile her yerde, her zaman oynayabilirsiniz. Daha fazla apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz. Bizi Facebook‘ta takip edebilir ve Discord kanalımıza katılabilirsiniz.

Hileli Brawl Stars
Hileli Brawl Stars
hileli brawl stars indir v44 226 1
Hileli Brawl Stars indir v44.226 6
hileli brawl stars indir v44 226 2
Hileli Brawl Stars indir v44.226 7
hileli brawl stars indir v44 226 3
Hileli Brawl Stars indir v44.226 8
hileli brawl stars indir v44 226 4
Hileli Brawl Stars indir v44.226 9

Hileli Brawl Stars Apk nasıl indirilir ve kurulur?

Bu benzersiz özellik, kullanıcılarının her zaman korunmasını sağlar. Bu uygulamayı Google Play Store’da bulamazsanız, her zaman bu web sitesinden indirebilirsiniz. 
Fikri tamamlamadan önce bu uygulamayı Android cihazlara yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

Ayarlar’da “Bilinmeyen Kaynaklar”a gidin. 
Bundan sonra, Güvenlik’e gidin ve Güvenlik seçeneğini etkinleştirin.
Android cihazınızın indirme yöneticisine gidin ve Apk İndir’e tıklayın.
Mobil ekranda iki seçenek bulunabilir. Bir işletim sistemi kurmanın iki yolu vardır ve tek yapmanız gereken onu Android cihazınızda hızlı bir şekilde başlatmaktır.
Mobil ekranınızda seçenekler içeren bir açılır pencere göreceksiniz. 
Görünmesi için bir süre beklemeniz gerekiyor.Tüm indirmeler ve kurulumlar tamamlandığında, “Aç” seçeneğine tıklamanız ve ekranı mobil cihazınızda açmanız yeterlidir.