Homecraft Home Design Game v1.75.1 MOD (Sınırsız Altın Para + Elmas + Hayat) APK

Açıklama:
Homecraft Ev Tasarımı Oyunu – Kendi tasarım stüdyonuzu işletmeye başlayın, zevkinize göre muhteşem iç güzellikler yaratın ve tasarım isteklerini yerine getirerek müşterilerinizi mutlu edin. Büyüyün, dünyayı dolaşın ve dünyayı daha güzel ve şık bir hale getirin. İç mekan için yeni dekorasyonlar açmak, rüyayı gerçekleştirmek, evler yaratmak, hayalinizdeki daireler için oyunun yardımıyla üç zor bulmacayı çözmeniz gerekiyor, her şey size bağlı ve ondan daha iyi bir tasarımcı olmadığınızı göstermelisiniz. O.

Homecraft’ta neler var?
Bu, savaş veya üstün taktik RPG ile ilgili bir oyun değil. Basit, size iç tasarım işlerinde canlı ve uygulamalı bir deneyim sunar.

Bir iç tasarım stüdyosu sahibi olacaksınız. Özel, kaliteli ve estetik tadı olan müşterilerle tanışacaksınız. Gelecekteki evlerinde özlemleri, hobileri ve arzuları hakkında konuşmalarını dinleyin. Müşterinin tasarım gereksinimlerini karşılamak için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Aynı zamanda iç tasarımda ilkelerinizi ve kişiliğinizi takip edin. Sezginizi, yaratıcılığınızı ve benzersiz fikirlerinizi müşterinin isteklerini yerine getirmek ve mükemmel bir yaşam alanı yaratmak için kullanın.

Misyon bundan ibarettir.

Sorun şu ki müşterileriniz çok zengin ama aynı zamanda çok titizler. Çok para kazanırlar ve paralarını mümkün olduğunca değerli kullanmak isterler. Yaşadıkları ev, Maslow Kulesi’nin en alt iki katı gibi, sadece kalacakları veya güvenlikleri için bir yer değil. Ancak sahip olduklarına uyması için bir zenginlik ve lüks sınıfın işareti haline gelmelidir. Ev aynı zamanda bir yaşam tarzının oluşturulabileceği ve tasarlanabileceği bir yer olmalıdır.

OYUN HAKKINDA GENEL BİLGİLER
Homecraft, TapBlaze tarafından geliştirilen en etkileyici simülatörlerden biridir. Android platformunda popüler olan ve oyuncuların ücretsiz olarak yüklemesine ve kendi yöntemleriyle eğlendirmesine olanak tanıyan ücretsiz bir oyundur. Oyun benzersiz bir simülasyon olarak kabul edilir ve size kendi eviniz ve şehirdeki binalarınız için kendi iç mekanınızı tasarlama hissi verir. Hatta dünya çapında tasarım yapabilirsiniz.

Tasarım tutkunu olanlar için harika bir seçim kesinlikle sizin için en iyi oyun olacak ve oyundan gerçekten çok memnun kalacaksınız. Birçok üstün özellik ile birleştiğinde, oyunu daha da gelişmiş ve benzersiz kılıyor. Üstelik bu oyunda oyuncular yaratıcı olabilir ve kontrolleri kullanarak evlerini daha güzel hale getirebilirler. Bu nedenle, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için yaratıcı zihninizi kullanın.

BİR MOBİLYACININ HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK
Homecraft’a katılmak, gerçekleşmemiş bir iç tasarımcı olma hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabilir. Başarılı bir tasarımcı rolünde, oyuncular müşterileri için evler tasarlamalıdır. Bu nedenle, birçok müşteri tasarlamanız için randevu alır ve müşterilerin her ihtiyacını karşılamak için patlatabileceğiniz yüzlerce tasarım vardır. Bu nedenle, müşterilerle puan kazanmak için eksiksiz sürümleri oluşturmak için günlük hayal gücünüzü kullanın.

Göreviniz, müşterinin ailesindeki mobilyaları feng shui kurallarına uyacak şekilde düzenlemek, çok seçici olmadan güzel. Ancak bu oyun sıradan bir ev dekorasyon oyunudur ve tasarım sektöründe olan ve çalışmalarını desteklemek için farklı tasarım yöntemleri öğrenmek isteyenler için pratik bir oyundur. Bu nedenle, bu oyunu oynamak sadece eğlenceli olmakla kalmaz, aynı zamanda size çok fazla deneyim kazandırır.

İlgini Çekebilir  Sonic Dash v6.2.0 MOD APK — PARA HİLELİ

MUHTEŞEM GRAFİKLER VE MİNİ OYUN DENEYİMİ
Süper harika ve harika bir 3D grafik mekanizması olan Homecraft ile kendiniz için tasarlandı. Evler mekana göre tasarlanmış ve düzenlenmiştir. Oyuncuların iyi oynanışa ve oyun içi görsellere ilgi duyduğu söylenebilir. Ayrıca, sağlanan mobilyalar çok modern ve taze. Bu nedenle, eve yerleştirilen eşyaları, müşterinin gereksinimlerini karşılamaya devam ederken sezgilerinize göre ayarlayın ve seçin.

Müşterilere hizmet vermek için basitten muhteşeme kadar oda tasarlama seviyelerine ek olarak, bu oyunda oyuncuların her tasarımdan tekrar tekrar sıkılmamasına yardımcı olacak birçok ilginç mini oyun da var. Müşterinizin hayalindeki ev için eksiksiz bir plan oluşturmak için renkli 3’lü eşleştirme bulmacalarını çözün ve yüzlerce yeni eşya ve mobilyanın kilidini açın. Ama elbette bu tasarımı bitiren son kişi siz olacaksınız.

OYUN SEÇMELERİ
Homecraft, oyunculara oynamaya karar verecekleri birçok özellik ile benzersiz deneyimler sunuyor. Binlerce farklı ev dekorasyonu ile oyuncular evi daha güzel hale getirmek için en uygun nesnelere özgürce karar verebilirler. Benzersiz evler, müşteriler daha az değildir, ancak müşteriler oldukça rahattır ve tasarımınız da daha erişilebilir hale gelir. Oyun birçok sevimli hikaye sunuyor ve size çok rahatlatıcı bir oyun sunuyor.

Ayrıca bu oyunda, yeni dekorasyonların kilidini açmak için, çalışmanızın ödüllerini keşfetmek için 3 seviyeli bulmacaları oynamalı ve çözmelisiniz.

Özellikler:
* 1000 farklı ev aksesuarı
* 3’lü eşleştirme bulmaca zorluklarıyla ev tasarımı simülasyonu
* Eşsiz evler ve müşteriler
* Şık mobilya ve ev aksesuarları
* Ev dekorasyon becerilerinizi geliştirirken ödüllerin kilidini açın
* Güzel hikaye ve rahatlatıcı oyun

Mücevherler ne için kullanılır?
Bir işi tamamladığınızda, övgü ve müşteri memnuniyeti aldığınızda, çok sayıda elmas kazanırsınız. Ve itibarınız da artacaktır (kalp şeklindeki simgeyle belirtilir). Bu iki şeye aynı anda sahipseniz, birçok müşteri size hızlı bir şekilde gelecektir. Para daha fazla para kazanıyor ve stüdyonun karı artmaya devam ediyor. Bir noktaya kadar, bir eve, sonra birkaç eve, sonra bir bloğa, hatta bütün bir kasabaya sahip olabilirsiniz. Tutkuyla özgürce hokkabazlık yapabilir, ne istersen yapabilir ve müşterilerin şikayet etmesine artık aldırmazsın.

Android için Homecraft APK & MOD’u indirin
3D oyun çok güzel. 45 mekanın manzarası rüya gibi. Müşteri gereksinimleri olağandışı ve zorludur. Ancak tüm türleri ve stilleri dekore etmek için 1000’den fazla öğe olduğunda tutkunuzu artırabilirler.

MOD

HOMECRAFT-v1.75.1-mod.apk

MOD

HOMECRAFT-v1.70.1-mod.apk

MOD

HOMECRAFT-v1-68-5-mod.apk

MOD

HOMECRAFT-v1-68-4-mod.apk

MOD

HOMECRAFT-v1.68.3-mod.apk

MOD

HOMECRAFT-v1-63-1-mod.apk

MOD

HOMECRAFT-v1.62.1-mod.apk

MOD

HOMECRAFT-v1-61-2-mod.apk

MOD

HOMECRAFT-v1.50.9-mod.apk

MOD

HOMECRAFT-v1.50.8-mod.apk

MOD

HOMECRAFT-v1-50-5-mod.apk

MOD

HOMECRAFT-v1.50.3-mod.apk

MOD

HOMECRAFT-v1.50.1-mod.apk