Homescapes Hile Apk İndir Sınırsız Yıldız v5.0.3

İçeriğe Oy Ver

Homescapes Hile indir. Homescapes Hile Apk indir. Homescapes Hile ücretsiz nasl yapılır?

homescapes
homescapes

Homescapes Hile Mevcut oyun pazarında birçok oyun, oyunculara her zaman farklı oyun biçimleriyle heyecan verici deneyimler sunar. Nazik oynanışa sahip ancak yine de oyunculara keyifli bir eğlence sunan oyunlardan biri de 3’lü eşleştirme oyunlarıdır. Belki de bu oyun bazı oyuncuların çocukluklarıyla ilişkilendirilmiştir. Yavaş yavaş, yukarıdaki ana oynanışa ek olarak, yapımcı daha yeni unsurlar da getiriyor. Bu oyun türünü seviyorsanız ve biraz eğlence arıyorsanız, Homescapes kaçırılamaz.

Homescapes Hile Apk İndir

Homescapes Hile size her oyuncunun yaşamak isteyeceği güzel grafikler sunar. Renkli bir dünya ve size oyundaki karakterlerin hayatlarını deneyimlemeye başlayacakları yepyeni bir başlangıç ​​sunuyor. Ayrıca, bu unsurlar tamamen belirli bir izlenim sağlar ve oyuncuları klasik 3’lü eşleştirme oyununun entegrasyonu olduğunda keşfetmeye teşvik eder. Bu nedenle, bu oyunun sunduğu şey ilginç.

homescapes hile
homescapes hile

Homescapes Hile , oyuncunun ana karakter olacağı bir çizgi filme benzer şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda bu karakteri oynayabilecek ve istediğinizi yapabileceksiniz. Ayrıca, bazı durumlarda yeni karakterler ortaya çıkar ve size neyin geleceğini söyler. Bu nedenle, oyunun oynanışını deneyimlemenin yanı sıra, büyüleyici oldukları için lütfen hiçbir hikaye veya diyalogu görmezden gelmeyin.

Homescapes Hile, Austin adında bir karakterin hikayesi etrafında dönüyor. Oyun size ailesiyle birlikte bir çocuk olarak birçok flashback getirecek. Saat çaldığında hikaye biter ve o uyanır. Güne rutin aktivitelerle başlar ve önemli bir geziye hazırlanır. Bu gezi gerçekleşmiş ve Austin’in çocukluğunun geçtiği ev olacaktı ve onun için önemli bir rol oynadı.

homescapes hile apk
homescapes hile apk

Karakteriniz geldiğinde, eski olmayan bir görünüme sahip güzel bir ev göreceksiniz. Ama içerisi tam tersi. Uzun yıllar terk edildiğinden, iç mekan mobilyaları da tamamen doğal olan eskidir. Böylece oyuncular Austin’e yeni bir yolculukta katılacak ve evin içini daha parlak hale getirmek için iyileştirmesine ve değiştirmesine yardımcı olacak.

Homescapes Hile , evin içindekileri değiştirerek ve yeni görünmelerini sağlayarak herkesin zayıflatacağı tamamen etkileyici bir oyun sunuyor. Evin iç mekanına ilk kez bakıldığında, oyuncu onu hemen iyileştirmek isteyecektir. Böylece heyecan verici bir restorasyona katılacaklar ve oyunda neler olduğunu keşfedecekler. Aynı zamanda, yeni mobilya seçimi oldukça basittir.

homescapes hile ücretsiz
homescapes hile ücretsiz

Spesifik olarak, kendinize birçok yıldızınız olacak ve bunu yeni mobilya satın almak için para olarak kullanacaksınız. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı stil getirecekler. Böylece hiçbir şey bağlı kalmadan beğeninize göre seçebilirsiniz. Eşzamanlı olarak, birçok seçenek ile oyuncular, tercihlerine ve yaratıcılıklarına bağlı olarak farklı tipte evlere sahip olacaklar. Ancak bu yıldızlar sizin için tamamen mevcut değil.

Yıldızlarınız biterse ve mobilya almaya devam ederseniz, maç-3 seviyesine taşınacaksınız. Maç-3’ün oynanışının, birçok oyuncuya tamamen yakın olduğu için yeniden sunulmasına gerek yoktur. Aynı yatay veya dikey sıradaki üç öğenin birleşimi bu oyunun özüdür. Aynı anda, oyun ekranını hızlandırmak ve daha fazla puan kazanmak için aynı türden üçten fazla öğeyi birleştirmelisiniz. Bu nedenle oyunun kendine has bir taktik özelliği de bulunuyor.

Bu oyunun getirdiği unsurlardan biri, her oyun seviyesinde gerekli olan zorluklardır. Her seviye, ekranın sol tarafında görebileceğiniz belirli sayıda özelliği tamamlamak için gerekli olacaktır. Böylece 3’lü eşleştirme oyunlarını sadece eğlenmek için oynamayacak, aynı zamanda gerekli miktarda öğeyi toplamaya çalışacaksınız. Bu, erken seviyelerde basit olabilir, ancak daha yüksek seviyelerdeki oyuncular için giderek daha zor olacaktır.

homescapes hile apk indir 5
Homescapes Hile Apk İndir Sınırsız Yıldız v5.0.3 6

Homescapes size tamamen anlaşılır ama zorlu bir 3’lü eşleştirme oyunu sunuyor. Aynı zamanda, mobilya satın almak için yeterli yıldıza sahip olmak istediğinizde bu seviyeleri geçmeniz önemlidir. Her mobilya parçası belirli sayıda yıldıza karşılık gelecektir, bu nedenle malzeme sayısını toplamak için ilgili sayıda 3’lü eşleştirmeden geçmeniz gerekecektir. Elbette bu, elde edebileceğiniz keyifli bir deneyim olacaktır.

Oyun, yukarıdaki deneyimlere ek olarak, karakterler arasında küçük hikayeler ve diyaloglar da getiriyor. Austin ile ilgili hikayeyi keşfetmenize yardımcı olmak için eğlencelidirler. Bu nedenle, bu karakterin hikayesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu faktörleri göz ardı etmemelisiniz. Aynı zamanda, her şeyi dikkatli bir şekilde deneyimlediğinizden emin olmak, her zaman benzersiz bir deneyim kazandıran şeydir.

Bizi Facebook‘ta takip ederek veya bildirimlere ücretsiz bir şekilde abone olarak güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz. Apk indir kategorimizi ziyaret ederek daha fazla hileli apk dosyalarına ulaşabilirsiniz. Android uygulamamızı indirerek güncel Hileli Apk dosyalarına ulaşabilirsiniz.