Horizon Chase v2.6.2 MOD (Kilitsiz) APK

Açıklama:

Yarış oyunlarının günümüzde Google Play’de en popüler ve yaygın olan oyunlar olduğu söylenebilir. Horizon Chase – Exciting Arcade Racing Game, günümüzün en çekici ve popüler yarış oyunlarından biridir. Oyun, oyuncuları dünyanın en iyi yarış oyuncusu olmaya zorlamak için tasarlanmıştır. Bu tamamen yeni bir yarış versiyonu ve oyunlardan tamamen farklı. Bu makale oyun hakkında detaylı bilgiler içermektedir.

DÜNYANIN EN İYİ YARIŞÇISI OLUN!
Bu yarış oyununda oyuncular, 20’den fazla farklı spor arabayı sürme ve keşfetme ve dramatik pistlerde hız yapma fırsatına sahipler. Oyuncular trafiğe bağlı olarak seyahat süresini hızlandırabilir ve artırabilir ve kendiniz için yeterli miktarda puan kazanırsınız. Bu, oyuncuların yarışlarında kullanmaları için daha fazla aracın kilidini açmanıza ve yükseltmenize olanak tanır. Ancak her araba yarışın başından sonuna kadar size eşlik edecek ve her birinin kendi gücü olacak.

KLASİK ARCADE OYUN VE SEYAHAT DÜNYASI
Bu oyun, adrenalin pompalayan bir yarış deneyimi için çok çeşitli son derece ayrıntılı yarış pistleri ve motos içerir. Horizon Chase, klasik atari oyunuyla pistleri keşfetmenize ve onlara hükmetmenize olanak tanır. Beşten fazla farklı parkurla oyuncular büyüleyici içeriğin kilidini açabilir ve arabalarını mükemmelleştirebilir. Buradaki işiniz gaz pedalını tutmaya odaklanmak ve keskin virajlardan geçerken arabanın pistten kaymamasını sağlamak.

GÜZEL GRAFİKLER VE ETKİLİ FONKSİYONLAR
Horizon Chase’i piyasadaki diğer yarış oyunlarından ayıran şey, daha gerçekçi bir yarış deneyimi sunan çarpıcı yüksek çözünürlüklü grafik mekaniğidir. Ayrıca, mükemmel ses efektleri, oyunun net ve net grafikleriyle el ele gider. Arabalar, çeşitli ve göz alıcı olacak şekilde tasarlandı ve oyuncuların bu spor arabaları deneyimlemelerine ve keşfetmelerine olanak tanıyor. Ve şimdi aracınızın konforunda ipek üzerinde rahatça süzülebilir ve binebilirsiniz.

İlgini Çekebilir  IDBS Bus Simulator v7.3 MOD APK — PARA HİLELİ

Özellikler:

* 16-BİT GRAFİKLER YENİDEN KEŞFEDİLDİ
Horizon Chase, çağdaşlığından vazgeçmeden geçmişten ilham alan bir stil yaratarak 16-bit neslin grafik bağlamını geri getiriyor. Görünen çokgen ve ikincil renk estetiği, oyunun görsel güzelliğini vurgulayarak benzersiz ve uyumlu bir atmosfer yaratır. Tamamen modern bir gövdede oyunun retro yarış ruhunu hissedeceksiniz.

* DÜNYA UFUKLARINDA BİR TUR
Horizon Chase, dünya çapında bir yarıştır. Her yeni kupa ile arabanızı olağanüstü yarışlarda kullanacak, gün batımını izleyecek, yağmura, kara, volkanik küllere ve hatta yoğun kum fırtınalarına maruz kalacaksınız. Gündüz veya gece, her parça dünyanın dört bir yanından gelen güzel kartpostallarda yer alır.

* SENNA FOREVER GENİŞLETME PAKETİ – AYRTON SENNA’NIN EN BÜYÜK ANLARINI CANLANDIRIN
Bu genişleme paketi, efsanevi sürücü Ayrton Senna’ya saygı duruşunda bulunur ve Senna’nın kariyerinden ilham alan yepyeni bir dizi araba, pist ve özellik sunar.

* BARRY LEITCH, EFSANEVİ SES PARÇASI Bestecisi
Horizon Chase, klasik atari yarış oyunlarının müziklerinin arkasındaki müzisyen Barry Leitch’i sunuyor. Oyunu oynarken, her ufkun grafik coşkusunu tamamlayan büyüleyici melodileriyle büyüleneceksiniz.

Ufuk indirin Chase v2.6.2 MOD (Kilitsiz) APK Ücretsiz

MOD

ufuk kovalamaca-v2.6.2-mod.apk

MOD

ufuk kovalamaca-v2.6.1-mod.apk

MOD

ufuk kovalamaca-v2.5.3-mod.apk

MOD

ufuk kovalamaca-v2.5-mod.apk

MOD

ufuk kovalamaca-v2.2.3-mod.apk

MOD

ufuk kovalamaca-v2.2.1-mod.apk