House Flipper Mod Apk indir v1.150 Sınırsız Para

İçeriğe Oy Ver

House Flipper Mod APK, en iyi ücretsiz tek kişilik yenileme ekibidir. Bir iç mimar olun ve kendi şirketinizi yaratın. Emirleri yerine getirin, mülkleri yeniden şekillendirin ve süsleyin ve ardından karlı bir şekilde satın! Bazı yeni alet görünümleri alın.

house flipper mod apk
House Flipper Mod Apk

İçindekiler

House Flipper Mod Apk indir v1.150

House Flipper Hile Apk ev tasarım oyuncuların birbirinden bağımsız olarak farklı görevleri tamamlayacağı evleri temizleme ve yenileme temalı bir simülasyon oyunudur. Her görevin büyüleyici özellikleri vardır ve bunları tamamladıktan sonraki ödüller memnuniyet vericidir. Aynı zamanda paranızı oyun içinde farklı eşyalar satın almak için de kullanabilir ve onarım işleminize hizmet edebilirsiniz. Elbette çeşitli evlere giderken deneyiminiz değişecek.

House Flipper Apk oyuncular, bir ev tamircisi rolünü oynayacağınız heyecan verici bir oyunla tanışacaklar. Bu karakter, çöpleri temizlemekten bazı kırık parçaları onarmaya kadar evin içindeki herhangi bir sorunu çözmede rol oynar. Böylece bir evde vakit geçirecek ve verilen görevi yerine getirmek için birçok farklı odadan geçeceksiniz. Size verilen tüm görevleri tamamladıktan sonra, belirli bir miktarda para alabileceksiniz.

House Flipper v1.150 MOD APK (Sınırsız Para/Kilitsiz) İndir

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.