Hungry Shark Evolution Apk indir v9.0.0

İçeriğe Oy Ver

Hungry Shark Evolution indir. Hungry Shark Evolution Apk indir. Hungry Shark Evolution Hile indir. Hungry Shark Evolution Hileli Apk indir.

Hungry Shark Evolution MOD APK (Sınırsız Para), derin okyanusun altında bir macera simülatörü oyunudur. Denizi keşfetmek ve elinizden gelen her şeyi yemek için arkadaş canlısı bir köpekbalığı oynayacaksınız.

Hungry Shark Evolution Apk

Hungry Shark Evolution, Ubisoft’un bir ürünüdür. Oyun uzun süredir hem Android hem de iOS işletim sistemleri için mevcut ve dünya oyun pazarında kendine yer edinmiş durumda. Yaklaşık 7 yıllık lansmanından sonra, oyun Google Play’de 100 milyondan fazla indirildi ve son derece yüksek derecelendirme puanlarıyla: 4.5 / 5.

Hungry Shark Evolution, diğer iki Ubisoft ürünü olan Hungry Dragon ve Hungry Shark World’e benzer şekilde ölümüne avlanma oyununu takip ediyor . Oyunda inisiyatif alacak, keyfi olarak et avlayacak ve yiyeceksiniz. Oyun ekranı yalnızca sağlık puanlarınız 0’a düştüğünde sona erer.

Hungry Shark Evolution‘daki kurallar, Feeding Frenzy’ye nispeten benziyor, oyun muhtemelen birçok kişinin çocukluğuna bağlı. Temel olarak, av aramak için köpekbalığını kontrol etmek için sanal düğmeyi kullanmanız yeterlidir. Ekranda başka bir parmağa dokunmak daha hızlı koşmanızı sağlayacak ve balık yeme yeteneğinizi artıracaktır. Belirli miktarda yiyecek topladığınızda Altına Hücum’u etkinleştireceksiniz. Gold Rush sırasında oyuncular sadece hızlanmak, birkaç saniyeliğine ölümsüz olmak ve her şeyi jetona çevirmekle sınırlı kalmayacak (yani sizden büyük olanlar da dahil her şeyi yiyebilirsiniz).

hungry shark evolution apk
hungry shark evolution apk

Bir çocuk köpekbalığı olarak, daha büyük köpekbalıkları tarafından yenmemek için balık veya yengeç gibi hayvanlara zorbalık yapmak için deniz yatağını yalnızca “saklamalısınız”. Küçük balıkları yiyerek ömrünüzü uzatabilir, puanınızı yükseltebilir ve bedeninizi büyütebilirsiniz. 10 maksimum seviyedir. Yüksek bir seviyeye çıkacak kadar büyük yediğinizde, okyanusun kralının kim olduğunu doğrulamak için suya yaklaşmanın zamanı geldi. “Yenilebilir mi” şu sıralar sizden bahsedilecek en iyi cümle.

Farklı bir hayvan dünyasında, her hayvan farklı görünüm, boyut veya uzak avlanma türlerine ayrılır. Köpekbalıkları bir istisna değildir. Hungry Shark Evolution gerçekten çok fazla köpekbalığı. Bu türler, hem gerçek yaşam unsurlarına hem de insan hayal gücü ile kombinasyona dayalı olarak tasarlanmıştır.

Oyuna ilk katıldığınızda temel köpekbalıklarını tanıyacaksınız. Eğittiğiniz ilk köpekbalığı, mütevazi bir boyuta sahip olan Reef Shark’tır ve bu da Mako Shark, Hammerhead Shark, Tiger Shark ve Great White Shark gibi daha da büyür. Köpekbalığı ne kadar büyük olursa, küçük türlerden her yönden üstün olacak, sadece bu değil, aynı zamanda daha fazla para ve puan da veriyorlar. Ayrıca, her bir köpekbalığının kilidi açıldığında, oyuncular ısırma, hız ve hızlanma gibi becerilerini geliştirmek için altını kullanabilirler.

hungry shark evolution
hungry shark evolution

Hungry Shark Evolution‘da 500.000 puana ulaştığınızda, gerçekten korkunç köpekbalıklarıyla yeni denizlerin kilidini açabilirsiniz. Soyu tükenmiş efsanevi Megalodon, denize tekrar hakim olmak için uzun zamandır geri dönme şansına sahipti. Diğer balık türleri ve avını uyuşturmak için elektriği boşaltan Electro Shark, Iced Shark tüm deniz alanını donduran veya Robot Shark’ın ağzından torpido ateşleyebilen ilginç özel yetenekleri vardır.

Kendinizi ve rakibinizi anladığınızda, herhangi bir savaşı kazanabilirsiniz. Bu ifade senin gibi bir kral için gitgide daha doğru. Maksimum seviyeye ulaştığınızda, yine de dokunulmaması gereken bazı şeylere karşı dikkatli olmalısınız.

Oyun boyunca, HP çubuğunuz olan ekranın sağ köşesindeki mavi çubuğa dikkat etmeniz gerekiyor. HP çubuğunuz zamanla azalacak ve diğer balıkları yemek onu dolduracaktır. Ancak, dokunmanın köpekbalığının doğrudan kan kaybetmesine neden olacak bazı şeyler vardır. Denizde yüzen torpidolara dikkat edin, denizanası veya vatozların sokması da kana bulanmanıza neden olabilir.

hungry shark evolution hile
hungry shark evolution hile

Besleme sürecinde, kayalıklarda bulunan çok sayıda istiridye kabuğu toplamaya çalışın. İçlerinde oyunun size gönderdiği yan görevler var. Görevi yapmak, oyunda daha fazla özellik elde etmenize ve çok daha fazla jeton almanıza yardımcı olacaktır.

Hungry Shark Evolution, son derece keskin bir 3D grafik platformuna sahiptir, ayrıntılı görüntüler titizlikle yapılır ve oyuncuların deniz altında heyecan verici bir yaşamı keşfetmelerine olanak tanır.

Sınırsız Para : Oyunda 2 çeşit para vardır. Altın ve Değerli Taşlardır. Her para biriminin kendi etkisi vardır ve baştan büyük miktarda paraya sahip olmak, bu oyunda birçok harika şeyi kolayca yükseltmenize yardımcı olacaktır.

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.