iBasketball Manager 23 v1.1.0 MOD (tam sürüm) APK

Açıklamalar :

Bir basketbol efsanesi olmak için, hanedanınızın liderliğini üstlenmeden önce genel menajer olarak becerilerinizi geliştirmelisiniz. International Basketball Manager 23’te takımınızı zafere taşımak ve şampiyonluk unvanını almak için mevcut tüm yönetim araçlarını tanımanız gerekir. Müdür! Hala mevcutken bu fırsattan yararlanın.

İçindekiler

BASKETBOL MÜDÜRÜ 23 MOD APK

Takımınızı sporda küresel bir güç merkezine dönüştürmek için International Basketball Manager 23’ü kullanabilirsiniz. Yapana kadar taklit edin ve medyadan, patronlarınızdan ve takım arkadaşlarınızdan gelen incelemelerle başa çıkmak için gerekli bilgi ve araçlarla kendinizi silahlandırın. Durumla başa çıkma yeteneklerinize inanıyor musunuz? International Basketball Manager 23’ü satın almak, takımınızı mümkün olan en iyi şekilde yönetmenize yardımcı olacak birçok yönetim seçeneğine erişmenizi sağlar. Dünya çapında 20’den fazla lige, 700 kulübe ve 10,000’e yakın oyuncuya erişebilirsiniz. Bir izci tutmanın faydalı olup olmayacağını düşünün.

Euroleague Basketbol (Türk Hava Yolları Euroleague ve 7DAYS EuroCup dahil), İspanya ACB, Fransa, Yunanistan, Litvanya ve Türkiye Ligleri, İspanyol FEB (LEB Oro), BNXT Ligi (Belçika ve Hollanda), Arjantin ve Şili Ligleri ve daha birçok resmi lisans Uluslararası Basketball Manager 23, dünya çapında bilinen resmi lisanslarla pazarı simüle eden tek video oyunu. Bu yasal izinler,

IBASKETBALL MANAGER 23 ÜCRETSİZ İNDİR

IBM 23’teki yenilikler: Oyunlarınızı seçin ve oyun planlama ve strateji konusundaki ustalığınızı göstermek için onları nasıl çalıştıracağınıza karar verin. Oyuncular, oyunun sonucunu kritik noktalarda etkilemek için bu eylemleri kullanabilmelidir. Go-to-play’iniz oyunun son dakikalarında etkili olacak mı? Halihazırda başka takımlarla sözleşme imzalamış olan oyunculara sözleşme teklifleri göndermek. Garantisi devam eden oyuncular, gelecek sezon için hiçbir ek ücret ödemeden sözleşme imzalayabilir. Bu karar göründüğü kadar kolay değil, çünkü bazı oyuncuların sözleşmelerinde mevcut takımlarının onları takımda tutmak için kullanabileceği bir ön alım maddesi var. Ancak bu seçenek ilk bakışta göründüğü kadar basit değildir, çünkü bazı katılımcıların rüçhan hakkı vardır.

İlgini Çekebilir  365Scores Canlı Sonuçlar v12.4.5 MOD APK — REKLAMSIZ

 

IBasketball Manager 23 hakkında daha fazla bilgi

Başucu Kitabı: Oyunlarınızı seçin ve oyun hazırlığı ve taktikleri üzerindeki otoritenizi damgalayın. Oyundaki önemli anlarda oyuncularınıza bu eylemlerden bazılarını tanıtın. İmza oyununuzla zilde bir galibiyet çalacak mısınız?

Yıl İçi İmzalar: Yıl İçi Oyuncular artık bir sonraki sezon için ücret ödemeden sözleşme imzalayabilir. Ancak bu seçenek göründüğü kadar kolay değildir, ancak bazı oyuncuların önalım hakları vardır ve ilgili takımları onları oyunda tutmak için bunu etkinleştirebilir.

İndir iBasketball Manager 23 v1.1.0 MOD (tam sürüm) APK Ücretsiz

iBasketball-Manager-23-v1.2.4-Mod.apk

iBasketball Manager 23 Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.