Idle Miner Tycoon v3.88.0 MOD APK (Sınırsız Para)

İçeriğe Oy Ver

Idle Miner Tycoon Mod Apk, oyuncuların kolayca erişebileceği madenlerde madencilik üzerine boşta bir oyundur. Oyunun mekaniğini tanıyabilecek ve sizin için en etkileyici ürünleri yaratmalarını sağlamanın yollarını bulabileceksiniz. Aynı zamanda oyun sırasında, karakterlerin madencilik verimliliğini artıran ve yeni öğelerin kilidini açmak için paraya sahip olan yükseltme öğeleri de buluyorsunuz.

idle miner tycoon mod apk
Idle Miner Tycoon v3.88.0 MOD APK (Sınırsız Para) 7

İçindekiler

Idle Miner Tycoon Sınırsız Para indir

Idle Miner Tycoon‘da oyuncu, madenci olarak çalışan bir karakteri takip edecek ve bir madenin kapısını havaya uçurduğunda, içinde birçok farklı altın ve gümüş mücevher olduğunu keşfediyor. Böylece, zaman içinde çok para kazanmak için kaynakları keşfetme ve toplama sürecine başlarken ona ve tahkimatlarına katılacaksınız. Oyun, oyuncular için boşta bir oyun sunuyor, bu nedenle kontroller veya aşırı karmaşık oyun mekaniği hakkında endişelenmelerine gerek kalmayacak.

Idle Miner Tycoon Hile Apk ilk başlattığınızda işiniz, üç bölgedeki üç çalışanın da süreçlerini doğru bir şekilde takip ettiğinden emin olmanız gerektiğidir. Spesifik olarak, süreçlerinden geçmek için üzerlerine tıklamanız gerekecek ve zaman içinde onlar bir gönderiyi tamamladıktan sonra aynı işi yapmaya devam edeceksiniz. Erken oyunda çok önemlidir çünkü çalışmayı bırakabilirler ve işi yapmaya teşvik edecek kimse yoktur.

Idle Miner Tycoon Hileli Apk bir çalışana tıkladığınızda, kullanıcı karakter parametrelerinin bir tablosunu görecek ve yükseltme öğesine tıkladığınızda istatistikler artacaktır. Oyun, yükseltme düğmesinin birden çok kez yükseltilmesini önlemek için tek seferde yükseltebileceğiniz bir sayı sunar. Ayrıca belli bir seviyeye geldiğinizde bazı alanlar yeni bir çalışan olarak görünecek ve üretimde yüksek verimlilik yaratacaktır. Bu, yöneticinin becerilerini birleştirirken işe yarayacaktır.

Idle Miner Tycoon v3.88.0 MOD APK (Sınırsız Para) İndir

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.