Idle Power v1.4 (Mod Apk) Hileli Apk indir

Idle Power v1.4 (Mod Apk).Idle Power v1.4 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. Idle Power v1.4 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. Idle Power v1.4 (Mod Apk) Son Sürüm indir. Idle Power v1.4 (Mod Apk) indir. Idle Power v1.4 (Mod Apk) ücretsiz indir. Idle Power v1.4 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.


Boşta Güç

Boşta Güç v1.4 (Mod Apk)

Sistemleriniz çevrimiçi oldu. Programlamanız sizi, gerekli olan her şekilde mümkün olduğu kadar çok enerji üretmeye yönlendirir. Vites kollarını döndürün, enerjinizi şebekeye satın ve sürekli artan yüksekliklere çıkarken altyapınızı oluşturmak için para yatırın. Dünya ve aslında evren, başka hiçbir kısıtlama olmaksızın en üst düzeye çıkarmak için bir yapay zekaya tek bir vergi verildiğinde ne olduğunu öğrenecektir.
Idle Power, yüzlerce yükseltme ve yapılacak eğlenceli şeyler içeren birden çok bölüme sahiptir. Etkinizi evrene genişletin ve hiçbir şeyin enerji üretiminizi yavaşlatmasına izin vermeyin.
ÜRETMEK
Enerji üretmek için vites kollarını döndürerek enerji üretin ve fonlara yatırım yaparak verimliliklerini yükseltin. Enerji, diğer her şeyin aktığı kaynaktır ve evren pratik olarak sınırsız bir kaynak içerir!
SATMAK
Ürettiğiniz enerjiyi, daha sonra yeteneklerinizi genişletmek, üretim altyapınızı ve talep ağlarınızı geliştirmek için yatırım yapabileceğiniz fonlar oluşturmak için satın.
GENİŞLETMEK
Enerjinin temel değerini iyileştiren ve karı daha da hızlı artıran pilleri sentezlemek için enerji ve para yatırımı yaparak erişiminizi genişletin. Ve eğer bu yeterli değilse, karınızı ve dolayısıyla üretiminizi daha da artıran daha güçlü bir pil üretmek için aynı tip piller birbirleriyle birleştirilebilir.
YENİDEN YAPILAN
Bazen oluşturduğunuz altyapıdaki verimsizlikleri fark edeceksiniz ve hepsini yıkmaktan başka seçeneğiniz olmayacak. Ancak korkmayın, çünkü çağlar boyunca edindiğiniz bilgiler, her şeyi eskisinden daha iyi, daha hızlı ve daha güçlü hale getirmek için çok önemli olacak güçlü benzersiz yükseltmelere yatırım yapmanızı sağlayacak!

Idle Power, Deuski Games’in en yenisi ve en büyüğüdür ve saniyeler, dakikalar veya saatler boyunca oynayabileceğiniz ve ardından siz yokken kendi kendine oynamaya bırakabileceğiniz gerçek bir boşta oyun geleneğini sürdürür!
Idle Power’ı indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak oyun içi bonuslar için reklam izleme seçeneği içerir.Boşta Güç
Boşta Güç
Boşta Güç
Boşta Güç
Boşta Güç

MOD Özellikleri*
1. Sınırsız Para Birimi (Harcadığınız zaman artırın)

İNDİRMEK:

Boşta Güç v1.4 (Mod Apk) – MEGA TR

Boşta Güç v1.4 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.