Idle Streamer Apk Sınırsız Para Hileli v1.46

İçeriğe Oy Ver

Idle Streamer APK Sınırsız Para Hileli v1.46 en son sürümünü indirin ve ünlü bir internet yayıncısı olun. Idle Streamer APK indirin ve sohbet ederek ve canlı etkinliklere katılarak hayranlarınızla etkileşime geçin. Yükseltmeler için gerekli parayı kazanmak için tüm isteklerini yanıtladığınızdan ve onları neşeli tuttuğunuzdan emin olun. Sizi motive edecek üstün donanıma ve büyük bir hayran kitlesine sahip olacaksınız.

İçindekiler

Idle Streamer Apk Sınırsız Para

Android için Idle Streamer APK indirin ve sohbet ederek ve canlı etkinliklere katılarak hayranlarınızla etkileşime geçin. Yükseltmeler için gerekli parayı kazanmak için tüm isteklerini yanıtladığınızdan ve onları neşeli tuttuğunuzdan emin olun.

Bölgenizdeki akış gurusu olmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız. Oynanışınızı artıracak ve uzman bir yayıncı olma şansınızı artıracak hesaplı hareketler yaptığınızdan emin olun. İlerlemede gurur vardır. Pekala, bu oyun size akış imparatorluğunuzu sıfırdan kurma fırsatı sunuyor. Sıralamada yükselirken web kameranızı, mikrofonunuzu ve bilgisayarlarınızı toplamanız gerekecek.

Oyun, daha fazla para kazanmanızı sağlayan özel sponsorluk paketlerine sahiptir. Ancak, en iyi sponsorları elde etmek, birinci sınıf bir kamera ve tamamen işlevsel bilgisayarlar gerektirir. Bu nedenle, kaliteli bağışlar almak için önce bu özelliklerin kilidini açmalısınız.

Idle Streamer Apk, zor kazanılan paranızı biriktirmenize ve daha sonra akış kariyerinizi yükseltecek şeylere yatırım yapmanıza olanak tanır. Düzenli olarak yükseltmeniz gereken bileşenlerden bazıları fare, kulaklık ve klavyedir. Hayranlarınız ve takipçilerinizle etkileşim kurmak için nadir bir şansınız olacak. Yorumlarına tepki verin, tüm isteklerini dinleyin ve bağı güçlendirmek için yarışın.

Daha fazla oyun özelliği yaşamak istiyorsanız, Idle Streamer MOD APK‘nın son sürümünü indirmelisiniz. Optimum oyun potansiyelinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak olağanüstü özelliklere sahiptir.

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.

Idle Streamer Apk Sınırsız Para indir

Idle Streamer Apk Sınırsız Para indir.

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.