InShot Pro MOD APK 1.721.1315

İçeriğe Oy Ver

Inshot Pro Mod Apk indir. Inshot Pro Mod Apk Nasıl Kullanılır? Inshot Pro Mod Apk 2021.

Başlangıç ​​olarak, uygulama Android kullanıcılarının videolarını mevcut özelliklerinin birçoğu ile en sezgisel yollarla tam olarak düzenlemelerine olanak tanır. Bunun da ötesinde , ilgilenenler için InShot Pro: Video Editor & Video Maker da bu özellikleri en kolay yollarla sunuyor. Böylece, Android kullanıcılarının uygulama içi özelliklere hızlı bir şekilde alışmasına izin verir. Burada, küçük problemlerle videolarınızı düzenlemeyi hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. İyi optimize edilmiş özellikler sayesinde, düzenlemeyi kolaylıkla hızlandırmak mümkündür.

Çeşitli farklı özellik ve seçeneklerle InShot Pro, Android kullanıcıları için en eğlenceli ve heyecan verici video düzenleme deneyimlerini sunar. Bununla birlikte, uygulama, kullanıcıların düzenleyici özelliklerini hızlı bir şekilde almalarına ve videolarınızda çeşitli yönlerden değişiklikler yapmalarına olanak tanır. Seçeneklerini keşfederken InShot Pro ile pek çok ilginç değişikliğin kilidini açmaktan çekinmeyin.

InShot Pro MOD APK
InShot Pro MOD APK

Inshot Pro Mod Apk Özellikler

Ve en önemlisi, iddiasız özellikler sayesinde, uygulama, cihazlarınızın görevleri yerine getirmek için güçlü bir donanıma sahip olmasını gerektirmez. Bunun yerine, mevcut özelliklerin çoğunu kullanmanız için normal bir Android cihaz yeterli olacaktır. Ancak yine de, üzerlerinde birden fazla etkiye sahip zorlu videolar için, iyi bir donanıma sahip olmak kesinlikle oluşturma ve düzenleme sürecini hızlandıracaktır. Bunun dışında başka bir şeye ihtiyacınız olmayacak.

Harika özellikler

Burada, uygulamanın sunduğu tüm heyecan verici özellikleri bulacaksınız:

Videoları kolayca kesin ve kırpın

Başlangıç ​​olarak, Android kullanıcıları, yakalanan çekimleri daha küçük videolara kolayca kesmek veya artık ihtiyaç duyulmayan kısımları kırpmak için InShot Pro uygulamalarını kullanabilir. Videolarınızı birkaç parçaya ayırırken profesyonel video düzelticinin ve kesicinin keyfini çıkarın. Bunları ayrı panellerde manuel olarak düzenleyin veya InShot Pro ile her şeyi aynı anda yapın.

Videoları hızla birleştirin ve katılın

Öte yandan, hem bölünmüş videolarınız hem de telefonunuzda çekilen diğer videolar için. Bununla birlikte, hepsini tek bir klipte kolayca birleştirebilirsiniz. Ücretsiz video oluşturucu, birden fazla videoyu kalitelerinin düşmesine neden olmadan aynı anda birleştirmenize ve sıkıştırmanıza olanak tanır. Oluşturduğunuz videoları birçok çevrimiçi sosyal medya için kullanmaktan çekinmeyin.

Videolarınızdaki sesleri değiştirin ve ayarlayın

Seslere gelince, InShot Pro, yararlanmanız için basit ve sezgisel bir ses düzenleyici sunar. Ve aynı zamanda, istediğiniz zaman alabileceğiniz büyük bir özellikli ücretsiz müzik kitaplığı mevcut olacak. Mükemmel bir şekilde düzenlenmiş kliplerinizi oluşturmak için bu mevcut kaynakları kullanmaktan çekinmeyin.

Ayrıca, Android kullanıcılarının klibe düzenleme sırasında kendi seslerini eklemeleri de mümkündür, bu da onu bir kayıt cihazına çok benzer hale getirir. Dahası, videolarınıza en iyi ses deneyimlerini sunmak için diğer birçok kaynaktan gelen ses dosyalarını bile kullanabilirsiniz.

Ve son olarak, en önemlisi, Android kullanıcıları, videoları için kendi imza ses çıkışlarını oluşturmak için uygulamadaki mevcut ses efektlerini kullanabilecekler. InShot Pro ile sonuna kadar eğlenebilmek için videolarda benzersiz sesleri özelleştirin ve oluşturun.

InShot Pro MOD APK
InShot Pro MOD APK

Çeşitli farklı video filtreleri ve efektleri

Videoları daha ilginç hale getirmek için, Android kullanıcılarının düzenlemelerine birden fazla video efekti ve filtre uygulamasına izin verilir. Stop motion, aksaklık ve daha fazlası gibi birçok efektin harika bir koleksiyonuyla, yalnızca akıllı telefonlarınızla profesyonel videolar oluşturmanız tamamen size göre. Video parlaklığı, kontrast, doygunluk, renkler ve daha fazlası ile mevcut özelleştirmelerin videolarınızı düzenlemede size daha da fazla seçenek sunacağından bahsetmiyorum bile.

Birden çok metin ve çıkartma ekleyin

Dahası, daha ilgi çekici ve sezgisel videolar oluşturmak için InShot Pro’daki Android kullanıcıları videolarına birden fazla metin ayarı ve çıkartma ekleyebilir. En sevdiğiniz yazı tiplerini seçmekten ve videolarınızı daha iyi yorumlayacak ilginç satırlar koymaktan çekinmeyin. Ve aynı zamanda, üzerinde parlak ifadeler bulunan harika çıkartmaları ve emojileri kullanın. Mobil cihazınızda en iyi videoyu oluşturmak için uygulamada alabileceğiniz ilginç özel memlerin ve görüntülerin keyfini çıkarın.

Video hızınızı birçok ayarla ayarlayın

Mükemmel hızlandırılmış veya ağır çekim videolar oluşturmakla ilgilenenler için InShot Pro, kullanabileceğiniz eksiksiz bir ayar seti sunar. Bununla birlikte, uygulama videolarınızın her birinde sezgisel hız kontrolleri sunar. Burada, videolarınızın her karesini değiştirmek için hızlı / yavaş çekim ayarlarından yararlanabilirsiniz. Videolarınızda sadece basit bir değişiklikle ilginç görsel efektlerin keyfini çıkarın.

Videoları hızla dönüştürün ve slayt gösterisi oluşturun

Uygulama içi deneyimlerinizi optimize etmek için Android kullanıcıları, uygulamadaki hızlı özellikleri her zaman kullanabilir ve videolarını yalnızca kısa bir süre içinde oluşturabilir. Videolarınızı kolayca düzenleyerek başlayın ve önceden ayarlanmış seçenekleri kullanarak videolarınızı hızla dışa aktarın.

Veya alternatif olarak, fotoğraf slayt gösterisi klipleri için, birkaç saniye içinde fotoğraflardan oluşan slayt gösterinizi yapmak için özelliklerinden kolayca yararlanabilirsiniz.

Her videoyu kırpın ve cilalayın

Videolarınızın belirli bir oranı veya ayarları takip etmesine ihtiyacınız varsa, Android kullanıcılarının video kırpma seçeneklerini kullanması da mümkündür. Bununla birlikte, güçlü özellik, videolarınızı en ince ayrıntılara göre ayarlamanıza izin verecektir. Kullanıcıların her videoyu belirli bir oran ve formatta kırpmasına ve cilalamasına izin vererek, videolarınızı herhangi bir teknik sorun yaşamadan birçok popüler çevrimiçi kanal için kullanabilirsiniz.

Videolarınızı farklı açılardan döndürün ve çevirin

İlgilenenleriniz için, videolarınızı farklı açılardan kolayca döndürebilir ve çevirebilir, ilerledikçe harika görsel efektler yaratabilirsiniz. Düzenlemenizle benzersiz ve ilginç görsel efektler oluştururken videoları yukarı ve aşağı, sola ve sağa çevirmenin keyfini çıkarın.

Videolarınızı çevrimiçi olarak hızla paylaşın

Ve tüm bu düzenleme ve özelleştirmelerden sonra, videolarınızın kolayca dışa aktarılmasını ve diğer çevrimiçi kanallara paylaşılmasını sağlayabilirsiniz. Profesyonel film yapımcısını kullanarak video çözünürlüğünüzü ve kalitenizi özelleştirmekten çekinmeyin. Aynı zamanda, YouTube, Instagram, Facebook, Tik Tok ve daha fazlası gibi popüler sosyal uygulamalarınız için çok sayıda önceden ayarlanmış seçenek vardır. Videolarınızı hızla oluşturun ve birkaç saniye içinde çevrimiçi paylaşın.

Ayrıca fotoğrafınızı düzgün bir şekilde düzenleyin

Birçok video düzenleme özelliğinin yanı sıra, uygulama aynı zamanda mevcut tüm özelliklerle yerleşik fotoğraf düzenleyicisine de sahiptir. Fotoğraflarınıza koyarken birçok şık düzeni kullanarak başlayın. Veya fotoğraflarınızın her birinde benzersiz efektler oluşturmak için benzersiz filtreler ve arka planlar deneyin. Ayrıca, eklenecek birçok sevimli çerçeve ve mem ile, seveceğiniz düzenlenmiş bir fotoğraf oluşturmak oldukça kolaydır.

Kullanmak ücretsiz

Ve tüm bu harika özelliklere rağmen, uygulamayı herhangi bir mobil cihazınızda tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, InShot’un ücretsiz sürümü Google Play Store’da hiçbir ücret ödemeden alınabilir .

Modumuzla kilidi açılmış özelliklerin tadını çıkarın

Ve InShot Pro’daki premium özelliklerle ilgilenenler için, web sitemizde tamamen ücretsiz olarak uygulamanın keyfini çıkarmanız tamamen mümkündür.