instagram Gizli Hesap Görme Nasıl Yapılır? 2022

İçeriğe Oy Ver

instagram Gizli Hesap Görme Nasıl Yapılır? sorusunu çoğu kişi araştırıyor. İnstagram gizli hesap görüntülemek için birçok yol vardır. İnstagram Gizli Hesabı görmek için sizlere taktikler vereceğiz.

instagram gizli hesap görme
instagram gizli hesap görme

İnstagram gizli hesabı görüntülemenin çeşitli yolları vardır. Bu yollardan bir tanesi fake hesap açarak gizli hesaba takip isteği gönderip kişinin takip isteğini onaylamasıyla olabilir. Bu yol birazda takip etmek istediğiniz kişinin isteğinizi onaylamasına bağlıdır.

İnstagram Gizli Hesapları Görme

İnstagram Gizli Hesaplara Bakmak için geliştirilen mobil ve desktop uygulamalar bulunmaktadır. İnstagram gizli hesaplara bakmak için geliştirilen uygulamaların çalışmak sistemi ise bu tarz uygulamaları instagram hesabını görmek istediğiniz kişinin takipçilerinden birinin daha önce kullanmış olması yeterlidir.

İnstagram Gizli Hesap Görme Uygulaması

İnstagram gizli hesapları görme uygulaması olarak sizlere tanıtacağımız birkaç uygulama vardır. İnstagram gizli hesapları görme uygulaması olarak aşağıda listelediğimiz uygulamalara göz atabilirsiniz.

  • LiLi İnstagram gizli hesapları görme uygulaması
  • Postegro İnstagram gizli hesapları görme uygulaması
  • Bestwhozi İnstagram gizli hesapları görme uygulaması
  • Ghosty İnstagram gizli hesapları görme uygulaması

Yukarıda listelediğimiz instagram gizli hesapları görme uygulamasından sadece LiLi ve Postegro’yu denedik. Diğer uygulamalar ise internette instagram gizli hesapları görme uygulaması olarak geçmektedir. Tüm uygulamaları kullanmanız halinde sorumluluk size aittir.

Postegro web sürümü ile instagram gizli hesap görmek için tıklayın. Postegro android uygulamasını indirmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.