InstaPro Apk indir 2022

İçeriğe Oy Ver

InstaPro apk indir. InstaPro Apk son sürüm indir.

Instagram gönderilerinin ekran görüntülerini almak veya basit bir Instagram videosu indirmek gibi bu şeyleri yapmanıza yardımcı olacak bir uygulama olan InstaPro Apk tanıtmama izin verin.

Instagram gönderilerinin ekran görüntüsünü almaktan bıktınız mı? Daha sonra bu görüntüleri kırpmak gerçekten sinir bozucu olabilir. Bazen basit bir Instagram videosu indirmek istiyorsanız, tüm videoyu ekrana kaydetmeniz ve ardından arkadaşlarınıza göndermeniz gerekir veya bu temel şeyleri yapmanıza yardımcı olacak bir üçüncü taraf web sitesi ararsınız, ancak daha sonra birçok reklam gösterirler. veya bazen hiçbir şey indirmenize izin vermezler.

Ben bile aynı şeyi yapardım ve bana güvenin hiç eğlenceli değil. Pek çok web sitesinde gezinmek ve ardından basit bir video indirmek sadece zaman kaybıdır. Bazen bu web siteleri güvenli değildir çünkü bu web siteleri sizden Instagram bilgilerinizi isterse hesabınızın bloke olma ihtimali vardır. Tüm bunları bu uygulama InstaPro ile yapabilirsiniz.

InstaPro Apk nedir?

InstaPro Apk, kullanıcıların Instagram gönderilerini, hikayelerini, makaralarını ve IGTV videolarını indirmelerine yardımcı olan orijinal Instagram modudur. Instagram’dan herhangi bir şey indirmek istiyorsanız, bunun için üçüncü taraf bir uygulamaya ihtiyacınız yok. Her şey tek bir uygulama ile yapılabilir. Instagram’da gezinirken anonim kalmanıza yardımcı olabilecek gizlilikle ilgili birçok özellik vardır.

InstaPro Apk Özellikleri

O biyografiye tıklayarak herhangi birinin biyografisini kopyalayabilir veya kopyalamak istediğiniz yorumu basılı tutarak herhangi birinin yorumunu kopyalayabilirsiniz ve ardından yorumu kopyalamak için bir seçenek göreceksiniz. InstaPro’yu kullanarak bir tıklamayla görüntüleri, videoları, hikayeleri, makaraları ve IGTV videolarını kolayca indirin.

Sadece o resme basılı tutarak herhangi birinin profil resmini görüntüleyin. Bu uygulamayla temaların keyfini çıkarın ve temel özelleştirmeyi yapın. Herhangi birinin Instagram hikayesini, haberi olmadan görüntüleyin ve kontrol edin. Dahili InstaPro Apk kilitleme seçeneği olduğundan, o uygulama için ayrı bir uygulama dolabı indirmeniz gerekmez.

Bu uygulamanın yardımıyla, mesajı yazarken hikayenin görünümünü ve yazma durumunu kolayca gizleyebilirsiniz. Herhangi bir reklam göremezsiniz ve reklamları etkinleştirmek veya reklamları gizlemek istiyorsanız uygulamada bunun için bir seçenek vardır. Birisi sizi takip etmeyi bırakırsa, aynı konuda bir uyarı alırsınız. Yorumları ve gönderileri kolayca çevirebilir mi? Bunun için de InstaPro’da bir seçenek mevcut.

Artık görüntülerin kalitesi hakkında endişelenmeyin çünkü bu modu kullanarak görüntüleri tam kalitede yükleyebilir ve görebilirsiniz. Ayrıca resimleri maksimum kalitede indirebilirsiniz. Resimleri, videoları veya hikayeleri indirmeye çalışıyorsanız, InstaPro Apk bu hikayelerinde filigran görmezsiniz.

Ayrıca, bu uygulama tamamen güvenli olduğu için artık yasak konusunda endişelenmenize gerek yok. Ayrıca, InstaPro Apk denemek ve kullanmak için köklü bir telefona veya Xposed Çerçevesine sahip olmanız gerekmez.

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.