Iron Marines v1.8.2 Mod Apk Hileli Apk indir

Iron Marines v1.8.2 Mod Apk.Iron Marines v1.8.2 Mod Apk Hileli Apk İndir. Iron Marines v1.8.2 Mod Apk Sınırsız Para indir. Iron Marines v1.8.2 Mod Apk Son Sürüm indir. Iron Marines v1.8.2 Mod Apk indir. Iron Marines v1.8.2 Mod Apk ücretsiz indir. Iron Marines v1.8.2 Mod Apk Para Elmas Hilesi indir.


Demir Denizciler

Iron Marines v1.8.2 Mod Apk Ödüllü Kingdom Rush üçlemesinin yaratıcılarından en sıra dışı uzay macerası geliyor. Sizi şaşırtıcı ve bilinmeyen gezegenlere taşıyacak gerçek zamanlı, dinamik ve derin bir strateji oyunu. Sürükleyici, ilgi çekici oyun, gülünç derecede çekici sanat ve aptalca bir mizah dokunuşu. Cesur askerler, güçlü mecha’lar ve güçlü uzaylılar, en büyük zorluklarla yüzleşmek için emrinizi bekliyor.

İster bir meteor fırtınasının ortasında, ister uzaylı yaratıklar tarafından işgal edilen bir üssü keşfederken, Demir Denizciler zafere ulaşmak için gerekenlere sahipler. Düşmanlarınıza mermi, füze ve lazer ışınları püskürtürken üslerinizi en gelişmiş savunma kuleleriyle koruyun.

Galaksideki en büyük kahramanları toplayın ve eğitin, onları neredeyse imkansız ihtimallere karşı tehlikeli görevlere götürün ve güçlü güçlerini ve yeteneklerini açığa çıkarın. Korucudan keskin nişancıya, alev makinesinden füze fırlatıcıya, savaşın en yoğun anında bile birliklerinizin rolünü değiştirerek stratejinizi uyarlayın. Bomba saldırıları, akıllı mayınlar, destek birlikleri, kuleler ve çok çeşitli özel silahlarla savaşın gidişatını değiştirin.

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Çok mutant olmayan bir kaplumbağadan bazı iyi bilinen yıldız gemisi kaptanlarına kadar düzinelerce paskalya yumurtası keskin gözlerinizi bekliyor

Robot orduları, ezilmiş yıldız gemileri, devasa canavarlar, bilinmeyen ırklar, cesur saldırılar, umutsuz kurtarmalar, cüretkar sabotajlar… galaksinin sizin komutanıza ihtiyacı var.

Galaksinin Demir Denizcilere ihtiyacı var

Oyun özellikleri

İki farklı dünyada 14 sefer görevinde birliklerinizi yönetin. Cesur saldırılar başlatmaya, yerinizi korumaya, sivilleri kurtarmaya, süper bilgisayarları hacklemeye ve her türlü kahramanca şeye hazır olun. Her görev, zafere ulaşmak için yeni taktikler ve eylemler gerektirir. Tuhaf sualtı yaratıklarının dokunaçlarına karşı savaşlardan bahsetmiş miydim?

Kendi savaş kurallarıyla ve hiç merhamet göstermeden 10 Özel Operasyonda zekanızı test edin. Her aşama, bunu kanıtlayacak yara izleriyle birlikte hatırlanması gereken bir meydan okumadır. Size meydan okuruz.

İmkansız Modun kilidini açın. Sadece gözüpeklerin en pervasızları için. Size iki kat cesaret ediyoruz.

Destansı savaşlarda devasa ve benzersiz Patronları yen. Kötüler, gerçekten çok büyükler ve sizi ezmeye kararlılar. Giyin, Denizciler!!

Stratejinizi geliştirmek ve birimlerinizi savunma dronları, napalm roketleri, sekme patlamaları ve çok daha fazlasıyla güçlendirmek için 40’tan fazla Yükseltme.

Emrinizde olağanüstü güçlere sahip 9 Kahraman. Onları mükemmelliklerine kadar eğitin ya da risk size ait olmak üzere onları kızdırın.

Düşmanlarınızı cehenneme çevirecek ve taktiklerinize daha da derinlik kazandıracak 8 Özel Silah. İyi yerleştirilmiş bir füzeden daha iyi ne olabilir? 50 yüksek patlayıcı füzenin yörüngesel saldırısı!

50+ Başarımızdan herhangi birini tamamlayın ve hak ettiğiniz ödülünüzü alın

Zorluk modunu seçerek adil mücadelenizi bulun: Günlük, Normal veya Veteran. Kendini beğenmiş olma! Veya Yap! Senin seçimin!

Demir Denizciler
Demir Denizciler
Demir Denizciler
Demir Denizciler
Demir Denizciler
Demir Denizciler

mod v2:
Sınırsız para
Tüm kahramanların kilidi açıldı

– Çok sayıda kredi ve teknoloji puanı;
Tüm kahramanlar açık.

İNDİRMEK APK + OBB:

Iron Marines v1.8.2 Mod Apk – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Iron Marines v1.8.2 Mod Apk – RACATY BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.