Jackal Squad – Arcade Shooting v0.0.1447 (Mod Apk Money)

İçeriğe Oy Ver
[ad_1]

Çakal Kadrosu - Arcade Atış

Jackal Squad – Arcade Shooting v0.0.1447 (Mod Apk Money) Jackal Squad – En iyi nişancı – Arcare atışı, tepeden tırnağa atış tarzı bir shoot-’em-up video oyunudur. Oyuncu, düşman topraklarında mahsur kalan savaş esirlerini (POW’lar) kurtarmak için silahlı bir cipi manevra etmelidir.

Çakal birimi, herhangi bir ortamda hayatta kalabilmek için zorlu bir eğitim alayından geçen dört askerden oluşan seçkin bir gruptur. Savaş esirlerini kurtarmak ve çıkarmak için iki silahlı cipi düşman topraklarına sürme görevi verildi.

👉 İkinci Dünya Savaşı başladı 👈 Tarihi savaşların sizi 2. Dünya Savaşı 1945 dönemine geri getirmesine izin verin. Çakal Kadrosu – En İyi Nişancı – Arcade Shooting – En çok beklenen retro shoot ’em up oyunu sonunda burada!

Düşmanlar, muazzam orduları ve durdurulamazları ile topraklarımızı ele geçiriyorlar. jip ordusu. Adım atma, bir olma zamanı Kahraman Jackal Squad’dan ve ülkenizi işgalcilerden kurtarın. Her savaşta yer alın, ateş edin, silahları yükseltin, düşman üslerini yok edin ve kupalar kazanın 🎖️. Düşman topraklarında mahsur kalan savaş esirlerini kurtarmayı unutmayın. Savaşı kazanmak için onlarla en güçlü askeri ekibi oluştur!

NASIL OYNANIR:
🎮 Bit tankınızı hareket ettirmek için basılı tutun ve sürükleyin. Jackal Squad, tepeden tırnağa çalışan bir silah tarzı oyundur.
🎮 Jeep silahınızın yarıçapındaki düşman ordusuna saldırın. Bir hedef olduğunda ordunuz otomatik olarak ateş edecek.
🎮 Rehine kurtarma dahil tüm görevleri tamamlayabilmeniz ve savaşı kazanabilmeniz için savaş alanını ateşleyebilmeniz için onları vurun. En iyi nişancı ol!
🎮 Ciplerinizi ve silahlarınızı maksimum güçlerine yükseltmeye çalışın.
Unutmayın ki bir kavga bir savaşı kapsamaz. Her zaman dikkatli ol, dünyanın kaderi senin elinde!

BU OYUNU SEVDİĞİN NEDİR?
– Modern oyun, herkes için kontrolü kolay: Bu oyun, düşmanı doğru ve sürekli olarak vurmanıza yardımcı olan otomatik nişan alma mekanizmasına 🎯 sahip, boşta koşan silah tarzı bir tank atış oyunudur. Yapmanız gereken tek şey saldırıları atlatmak, hapsedilen müttefikleri kurtarmak, eşyaları toplamak ve kötü adamın kulesini yok etmek. Vur onları, en iyi nişancı!
– Etkileyici grafiklere sahip klasik tema 👾: Jackal Squad, sizi arcade oyunlarının piksel ve bit çağına geri getiriyor. Tüm cipler, silahlar, patlamalar, tabancalar, askeri üsler… 2. Dünya Savaşı 1945 havasını telefonunuza muazzam bir şekilde getirecek. Hala retroyu hissettin mi?
– Fethedilecek 200’den fazla seviye 🔥: 2. Dünya Savaşı tank savaşının birden fazla savaşı var ve oyun da öyle. Arkadaşlarınız ve ailenizle sonsuz eğlenceler
– Çevrimiçi ve Çevrimdışı mod 📶: Bu ücretsiz arcade shoot ’em up oyunu, wifi olmadan da oynanabilir, böylece her yerde, istediğiniz zaman keyfini çıkarabilirsiniz.

2021’in beklemeye değer tank kahraman oyunu şehre geliyor. Destansı tank piksel savaş oyununu ve tüm eğlenceyi kaçırmayın. DENEMEK Çakal Kadrosu – En İyi Nişancı – Arcade Shooting ŞİMDİ!
Çakal Kadrosu - Arcade Atış
Çakal Kadrosu - Arcade Atış
Çakal Kadrosu - Arcade Atış
Çakal Kadrosu - Arcade Atış
Çakal Kadrosu - Arcade Atış
Çakal Kadrosu - Arcade Atış

MOD:
1. Çok sayıda altın ve banknot

İNDİRMEK:

Jackal Squad – Arcade Shooting v0.0.1447 (Mod Apk Money) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Jackal Squad – Arcade Shooting v0.0.1447 (Mod Apk Money) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

[ad_2]