Jungle Heat War of Clans v2.1.6 MOD (Sınırsız Sağlık) APK

Açıklamalar :

Jungle Heat: War of Clans, zorlu üs savunma savaşları ve düşman üssünü yok etmek için taktiksel kararlar içeriyor. Kaynak toplama, savunma ve daha fazlası gibi özelliklere sahip birçok bina inşa edeceksiniz. Aynı zamanda, eğitilmiş kuvvetlerin çok fazla kaynağa ihtiyacı var ve seviyeyi kazanmak için uygun sızma stratejisini seçeceksiniz.

İçindekiler

ORMAN HEAT SINIRSIZ ELMASLAR

Jungle Heat: War of Clans’ta oyuncular bazı prefabrike binaların bulunduğu bir konuma ulaşacak ve sizin göreviniz orayı daha da geliştirmek. Onu düşman saldırılarına karşı savunmalı ve farklı türde kaynaklar toplayarak ekonomisini genişletmeye devam etmelisiniz. Aynı zamanda, düşman topraklarındaki savaşlar güçlü bir ordu gerektirir ve şüphesiz onu eğitmek için zaman ayıracaksınız.

Belirli bir bina inşa etmek ve ardından bir orduyu beğeninize göre eğitmek gibi temel işleri keşfedeceğiniz için oyuncuların bulacağı oyun tamamen erişilebilir olacak. Aynı zamanda geniş bakış açınız ile işgalci düşmanları püskürtmek için dilediğiniz ve uygun gördüğünüz her yerde yeni tesisler oluşturabilirsiniz. Ek olarak, üssünüzü zaptedilemez bir kaleye dönüştüren benzersiz bir inşaat fikriniz var.

TABANIN BİRÇOK YÖNÜNE İYİ BAKIN

Jungle Heat: War of Clans’ta oyuncular, inşa edebileceğiniz farklı bina türlerinden gözlerini ayırmayacaklar. Bölüm başında savunma odaklı binalar inşa ediliyor ve müttefikinizin yeni oluşturulan bina ile düşmana ardı ardına saldırılar yaptığını göreceksiniz. Her şey güç yoluyla yapılır, bu yüzden eğitebileceğiniz birlik kaynakları ve türleri ile ilgilenmeniz gerekecek.

Sahip olduğunuz kaynak parametrelerini bulacaksınız ve elbette bu gelişimi hızlandırmanın bir yolunu bulmanız gerekecek. Her binanın bir sınırı vardır ve bunu çözmek için harekete geçmesi gerekir, örneğin: B. İyileştirmeler veya aynı işleve sahip başka bir binanın inşası. Ayrıca, bazı kaynak toplama binalarında, en fazla iki özdeş bina inşa edebilirsiniz. Ayrıca Kışla mutlak bir gerekliliktir.

Elemental savaşçıların yanı sıra kışla inşa ederek farklı savaşçıların kilidini açabilirsiniz. Bu nedenle, şu anda sahip olduğunuz kışlaya tıklarsanız, birçok yeni savaşçı ve onlarla birlikte yerine getirmeniz gereken gereksinimler görünecektir. Bu gereksinimlerin çoğu genellikle kışlanın seviye gereksinimlerinden gelir, bu nedenle ekonomik gelişmenin yanı sıra oyundaki binaların kalitesi hakkında da endişelenmeniz gerekir.

ORMAN HEAT SINIRSIZ ELMASLAR APK İNDİR

Jungle Heat: War of Clans’ta oyuncular oyun içinde birçok farklı yükseltme yapacak ve her yükseltmenin belirli bir bina üzerinde önemli bir etkisi olacak. Yeni oyun içi tesislere erişim elde etmek ve savunmanızı geliştirmek için Komuta Merkezinin seviyesini yükseltebilirsiniz. Aynı zamanda, kullanmak üzere daha fazla kaynak toplamak için kaynak toplama ve kaydetme işlevine sahip bazılarının sınırını da aşabilirsiniz.

İlgini Çekebilir  Adguard PRO v4.0.79 PREMİUM APK — TÜM KİLİTLER AÇIK

Oyunda çok fazla kaynak toplamak gereklidir çünkü her gücün, onları savaşa sokmak istiyorsanız yerine getirmeniz gereken bir bedeli vardır. Aynı zamanda savaşın başında ortaya çıkacakları yeri seçip düşman üssüne doğru ilerliyorsunuz ve başarılı bir şekilde yok edilirse etkileyici bir ödül de alacaksınız. Yok edilen kuvvetler geri dönmeyecek ve yeni birimler yetiştirmeye devam edeceksiniz.

Özellikler :

* Oyuncular prefabrik bir binaya götürülür ve binalarını işgalci düşmanlardan korumak için kullanmaya çalışır.
* Farklı etkilere sahip birçok binaya dikkat etmelisiniz ve özellikle performansları seviyelerine bağlıdır.
* Kaynak toplamanın yanı sıra, oyunu kazanmanıza yardımcı olması için eğitebileceğiniz güçleri de göz ardı etmeyin.
* Eğitimleri çok fazla kaynak gerektirir ve özellikle belirli bir gereksinim karşılandığında her birimin kilidi açılmalıdır.
* Karakterlerin ortaya çıkacağı doğru yeri seçerek taktiksel savaşlara giriyor ve düşman üssünü hızla yok ediyorsunuz.
* Sadelik ve Eğlence: Savaşlar bir, iki, üç kadar basit ve dahası, her savaş benzersizdir!
* Hareket Özgürlüğü: Üssünüzü planlayın, binaları ve birlikleri yükseltin, ideal bir savunma kurun ve etkili bir saldırı gerçekleştirin!
* Diğer oyuncularla savaşın: körü körüne saldırın veya size baskı yapanlardan intikam alın!
* Farklı yetenekleri savaşın gidişatını değiştirebilecek eşsiz kahramanlardan oluşan bir ordu kur! Savaştıkları her savaş, eski usul savaş filmlerinin atmosferiyle doludur.
* Düzenli Turnuvalar: Bireysel ve klan turnuvalarına katılın, tüm dünyaya sizin ve klanınızın en iyisi olduğunuzu gösterin!
* Platformlar Arası Yetenek: Sosyal ağlarda veya herhangi bir mobil cihazda oynayın;
* Parlak, renkli grafikler: ormanda bir renk patlaması!
* Dinamik müzik: sonsuz tropikal eğlence atmosferi!

Jungle Heat War of Clans v2.1.6 MOD (Sınırsız Sağlık) APK Ücretsiz İndir

orman_heat_-_christmas_rush_v2.2.2_mod.apk

Jungle Heat War of Clans Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.