Kingdom Guard Tower Defense TD v1.0.343 MOD (Zayıf Dalgalar/Tek Vuruş) APK

Açıklamalar :

Kingdom Guard, asker alımıyla birleştirilmiş benzersiz bir savunma oyunudur. Oyun size fantastik kılıç ve büyü savaşları getiriyor. Vatanınızı işgalcilerin saldırısından korumak ve bu dünyada yetenekli liderler olmak için askerleri eğitecek ve konuşlandıracaksınız.

OYUNA KISA GİRİŞ

Bu ilginç bir hikaye ile eğlenceli bir oyun. Titan dünyayı istila etti ve annesinin hırsları yıkımın eşiğinde. Yani senin görevin bu dünyada geride bırakılan efsanevi bir ejderha yumurtasını bulmak. Şehir, krallığınıza saldırmak için karanlık lejyonunu çeker; Devlerin istilasına karşı savunmanız gerekiyor.

Ek olarak, yumurtaları düşman saldırılarından korumak için birçok kule kurmanız ve birlikler eğitmeniz gerekiyor. Bu nedenle, ejderha yumurtalarını korumak ve dünyayı kurtarmak için askerlerinizi diğer asker türleri ile birlikte sağlam ve profesyonel olmaları için eğitin. Özellikle, birlikleri daha güçlü hale getirmek için birleştirebilir ve düşmanla savaşmak için güçlü kahramanlar toplayabilirsiniz. Ayrıca ordunuzu basit bir arayüz ile yükseltebilirsiniz.

ASKER VE KULELERİN STRATEJİK BİRLEŞİMİ

Birçok büyük kale inşa edebilmek ve onları etkili bir şekilde eğitebilmek için Kingdom Guard, oyuncuların can sıkıntısını ortadan kaldırmak için onları yükseltmelerine izin veriyor. Tüm askerler sizin kontrolünüz altındadır, bu sayede onları askeri amaçlar için kullanabilir ve daha gelişmiş olmaları için eğitebilirsiniz. Savunma, işgalci düşmana karşı avantaj sağlamak için askerlerin farklı özelliklerine göre düzenlenebilir. Birçok farklı savunma dizilişi ile esnek bir şekilde savaşabilir, strateji oluşturabilir ve birçok sürpriz getirebilirsiniz.

Düşmanlara karşı stratejik olarak konumlandırmak için savunma kuleleri inşa edebilirsiniz. Kilidini açabileceğin birçok savaş pozisyonu var ama yumurtayı devlerin saldırısına karşı korumalısın. Savunma kuleleri, düşmana etkili bir şekilde karşı koymak için askerlerin farklı özelliklerine göre düzenlenebilir. Oyun, çeşitli savunma formasyonları ile size çok fazla eğlence getirecek.

BÖLGEİNİZİ SAVUNUN

Oyun, dünyanın devler tarafından tamamen yok edilmesi bağlamında, Koruyucu Ejderhaların neslinin tükenmesine neden oluyor. Ama neyse ki hayatta kalan son bir ejderha yumurtası vardı ve sen onu buldun. Senin görevin onu çalmak isteyen devlerin saldırısından korumak.

Oyun, meydan okuyabileceğiniz ve birçok farklı düşman türüyle yüzleşebileceğiniz birçok seviyeye sahiptir. Ek olarak, kılıç ustaları, okçular, büyücüler vb. gibi kahramanları ve generalleri işe almalısınız. Büyük düşmanlarla yüzleşebilmek için ayakların çok fazla deneyimle eğitilmesi gerekir.

İlgini Çekebilir  Crab War Idle Swarm Evolution v3.55.0 MOD (çok para) APK

KAHRAMANLAR YARATMAK

Düşmanı yok edebilmek için birçok farklı kahramanı işe almanız gerekiyor. Oyun, özel görünümlere ve savaş yeteneklerine sahip 16’ya kadar kahramanı çağırmanıza izin veriyor. Ayrıca, savaş güçlerini artırmak ve düşmanlara büyük hasar vermek için kahramanları yükseltebilirsiniz. Her kahramanın benzersiz yetenekleri vardır ve birçok farklı düşman türüne uygundur, bu nedenle stratejinizi yeniden düşünmeniz ve doğru kahramanları işe almanız gerekecek.

Tüm kahramanların kilidini açmaya çalışın ve onları ordunuz için güçlü askerler olarak eğitin. Güçlü patronlar da dahil olmak üzere tüm düşman saldırılarına aktif olarak karşı koymak için her zaman savaşa hazır olmalısınız.

Kingdom Guard, çekici savunma oyununa sahip heyecan verici bir oyundur ve göreviniz en sağlam savunma ekibini oluşturmak için askerleri yükseltmek ve birleştirmek. Oyun, katılabileceğiniz ve en iyi arkadaşınıza meydan okuyabileceğiniz yüzlerce farklı seviyeye sahiptir. Ayrıca oyun, sevimli grafiklerle keşfetmeniz için birçok benzersiz özelliğe de sahip.

Özellikler :

* Basit ve erişilebilir oyun: Kahramanları daha güçlü hale getirmek için bir araya getirin. Güzel ve gerçekçi harita arayüzü.
* Kılıç ustası, büyücü, okçu, büyücü gibi oyuncuları kendi benzersiz görünümleri ve becerileri ile işe almak için farklı kahramanlar koleksiyonu.
* Bölgeyi savun ve ejderha yumurtaları, düşmana birçok farklı seviyede saldırmak için hayatta kalacak, böylece dünya tamamen harap olacak.
* Güçlü ordunuzu inşa etmek için askerleri görevlendirin ve kendi benzersiz stratejisiyle üstün bir orduya sahip olmak için onları yükseltin.
* Ordunuzun güvenli bir mesafeden savaşabilmesi için savunma kuleleri inşa edin ve düşmanla hızlı bir şekilde savaşmanıza yardımcı olun.

Krallık Muhafızları Kule Savunması TD MOD Özellikleri:

* MENÜ MODU
* Tek atışta öldürmek
* dalgayı azaltmak

Kingdom Guard Tower Defense TD v1.0.343 MOD (Zayıf Dalgalar/Tek Vuruş) APK Ücretsiz İndir

MOD

krallık-muhafızı-v1.0.343-mod.apk

MOD

krallık-muhafızı-v1.0.302-mod.apk

MOD

krallık-muhafızı-v1.0.302-mod.apk

Kingdom Guard Tower Defense TD Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.