KleptoCats 2 Idle Furry Pets v1.24.7 MOD (Sınırsız para) APK

Açıklamalar :

KleptoCats 2, büyük bir kedi hakkında ilginç ve komik bir gündelik projenin devamı niteliğindedir. Pençeli adam sadece zanaatında ciddi bir beceri kazanmakla kalmadı, aynı zamanda bir grup ilgili yoldaşla tanıştı ve onlardan bir çete kurdu. Artık oyuncular sadece kendi evcil hayvanlarını değil, diğer bıyıklı kötüleri de yönetmek zorunda. Devam oyununda yeni özellikler, orijinal oyun keşifleri ve çok daha fazlası oyuncuları bekliyor.

tamam tamam KleptoCats’ta sadece komik, miyav dilli kawaii, ölü sevimli kedilerden daha fazlası var… onların da karanlık bir tarafı var. Hırsızlıktan vazgeçemiyorlar!!!

Galaksinin her yerinden rastgele ama eğlenceli… biraz faydalı ama pek değil… eşyalar çalmalarını izleyin. Bu tüylü dostların ve oyuncu patilerinin evinizi en tuhaf şeyler ve en muhteşem hazinelerle doldurmasına izin verin.

Hırsızlığı gizemli hale getirme konusundaki bu inanılmaz başarıyı nasıl başarıyorlar?! Pekala… öğrenmek için oyunu oynamanız yeterli. 😉

Viral fenomen KleptoCats’in devamı niteliğindeki KleptoCats 2, bazı yeni kedi yavrularıyla birlikte en sevdiğiniz kedi arkadaşlarınızı geri getiriyor. 2 kat daha sevimli, 2 kat daha komik, 2 kat daha gizemli… ve evet, tahmin ettiniz, 1337 kat saf PAW-birlik!

İndir KleptoCats 2 Idle Furry Pets v1.24.7 MOD (Sınırsız para) APK Ücretsiz

kleptocats-2-v1.24.7-mod.apk

KleptoCats 2 Idle Furry Pets Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.

İlgini Çekebilir  The Walking Zombie 2 v3.6.7 MOD APK — MEGA HİLELİ