Kung Fu Street Fighting Games v1.0.87 (Mod Apk) Hileli Apk indir

Kung Fu Street Fighting Games v1.0.87 (Mod Apk).Kung Fu Street Fighting Games v1.0.87 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. Kung Fu Street Fighting Games v1.0.87 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. Kung Fu Street Fighting Games v1.0.87 (Mod Apk) Son Sürüm indir. Kung Fu Street Fighting Games v1.0.87 (Mod Apk) indir. Kung Fu Street Fighting Games v1.0.87 (Mod Apk) ücretsiz indir. Kung Fu Street Fighting Games v1.0.87 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.


Kung Fu Sokak Dövüş Oyunları

Kung Fu Sokak Dövüş Oyunları v1.0.87 (Mod Apk) Kung fu sokak dövüşü kahramanı
Kung fu karate şampiyonu yarışmasında sokak dövüşü kahramanı olun
Bu muhteşem kung fu karate dövüş oyununa atlayın ve yoğun bir sokak dövüşü başlatın. Sonsuz vuruş gücü kombinasyonları, kazanmanızı ve sokak dövüşü süper kahramanı olmanızı sağlar. Kan yakan dövüş kulübünün dünyasına girin. Profesyonel bir karate şampiyonu gibi kung arenasının kralı olduğunuzu kanıtlayın. Süper kung fu gölge karate oyunlarında ve Dragon karate kral oyunlarında dev bir dövüşçüyü kontrol edecek kadar profesyonel misiniz? Gerçek kung fu karate dövüş oyunlarıyla yüzleşin ve dövün, rakipler karate dövüş şampiyonu olur. Nihai 3d deneyiminin tadını çıkarmak için karate dövüş tarzı bir macera arcade oyunu benimseyin.

Sokak Dövüşü Kung Fu Karate Oyunları
Tüm düşmanları yumruklayın kral savaşçıları kendinizi sokak saldırısından kurtarın. Ninja kung fu dövüş oyunlarının kontrolünü elinize alın, gerçek karate dövüş oyunları için rakiplerinize meydan okuyun ve kendinizi çete saldırısından kurtarın. Şehirleri temizlemek ve karate gangsterlerine karşı savaşmak için sokak dövüşü kahramanları mı arıyorsunuz? Bu kung fu karate oyununda epik savaşlar kazanmak için özel kungfu hareketlerini kullanın ve bazı spor salonu dövüş süper kombinasyonlarını deneyin. En büyük sokak aksiyon savaşçısı ninjası olmak için eğitin. Gerçek kung fu dövüş oyunlarında tüm zorluklarla akıllı taktikler kullanarak ve gerçek kan pompalayan ejderha karate kral oyunlarında ve gölge karate kralında onları kötü bir şekilde yenin ve boks yumruklarının tadını çıkarın.

Kung fu dövüş karate Oyunları: PvP GYM dövüş Kahramanı
Öncelikle, kung fu arenasının kralı olmak istiyorsanız kendinizi eğitin. Süper kung fu karate oyunları ile eğitim modunda gücünüzü, hızınızı ve doğruluğunuzu yükseltin, vuruşlar ve efsane stili oluşturun ve bir gölge karate kralı, kanca ve aparkat gibi hareket ettirin, kazanan her maç için gerçek kung fu karate dövüş oyunlarında puan kazanın gerçek kung fu dövüş yarışmasında karate dövüş becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Güçlü rakiplere karşı savaşın, onları kazanın ve gölge karate kralında ilerlemenizin daha yüksek sıralarının kilidini açmak için puanlar kazanın ve boks vuruşlarının tadını çıkarın ve sonunda kung fu saldırısını yenmek için gerçek bir karate dövüş şampiyonu olarak kazanın. Sadece bir spor salonu dövüş kahramanı olarak gölge karate kralı olmaya çalışın.

Karate Savaşçısı Kung Fu Karate Oyunları
Bazı dövüş sanatı becerilerini serbest bırakın, düşmanınızın her hareketine hızla yanıt verin ve rakiplerinizi yenmek için kral savaşçı becerilerinizi gösterin. Şiddetli yumruk boksu ve spor salonu dövüşü kahraman kombinasyonlarını kullanın, tüm meydan okuyucuları yenin ve dövüş oyununun kralı olun. Zamanında kararlar alın ve kendinizi düşmanın yumruklama saldırısından kurtarın. Bu süper kung fu gölge karate oyunları, karakterler arasında yakın mesafeli savaşları içerir. Savaşlardan bazıları, gerçek kung fu dövüş oyunlarında silah, ejderha karate, dövüş sanatı ve sokak dövüşü tekniklerini, dragon karate olarak kariyer oyunlarını ve yakında gölge karate kralında gelecek ve karate şampiyonu olacak turnuvaları içerir.

Spor salonu dövüş kahraman oyunlarında aynı anda tutku ve kana devam edelim ve süper kung fu gölge karate oyunlarının tadını çıkaralım. Gerçek bir kung fu karate ve ejderha karate kral oyununun saldıran savaş oyunu anlamında, Hızlı refleksler, yumruklar, tekmeler ve özel hareketler kullanın, şiddetli boks yumruklarını ve kombinasyonlarını keşfedin, tüm meydan okuyucuları yenin ve karate dövüş kahramanının kralı olun. kung fu saldırı oyunları. Karate kahramanı kung fu dövüş oyunu sizi bekliyor!
Kung Fu Sokak Dövüş Kahramanı Özellikleri:
• Gerçek Karate dövüş arenası
• Kendi kung fu dövüşçünüzü özelleştirin.
• Kung fu karate saldırısını yenmek için çoklu seviye modları
• Dövüş oyunu şampiyonunun gerçek kung fu şampiyonu.
• Ninja kung fu dövüşünün şampiyonu ol
• Gerçek kung fu karate oyunlarında kral savaşçı efsanelerini yenerek terfi edin.
• En zorlu dövüşçülere karşı destansı bir savaş ve dövüş oyunlarında bir şampiyon olmak.

En iyi dövüş sanatları dövüş oyunları şampiyonlarından Karate kahramanı kung fu eğitim kulübü. Gerçek şampiyon kahraman dövüşçü boks oyununun tadını çıkarın, GYM dövüşçü Stilinde güçlü rakiplerinizi yenin ve bu gerçek Karate dövüş oyunlarında hayatınız için savaşın.
Kung Fu Sokak Dövüş Oyunları
Kung Fu Sokak Dövüş Oyunları
Kung Fu Sokak Dövüş Oyunları
Kung Fu Sokak Dövüş Oyunları
Kung Fu Sokak Dövüş Oyunları
Kung Fu Sokak Dövüş Oyunları

MOD:
Bir sürü altın para.

İNDİRMEK:

Kung Fu Sokak Dövüş Oyunları v1.0.87 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Kung Fu Sokak Dövüş Oyunları v1.0.87 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.