Kutup Ayısı Simülatörü 2 v3.0 MOD (Sınırsız para) APK

Açıklamalar :

Kutup Ayısı Simülatörü 2, türün tüm hayranlarını cezbetmesi garanti olan bir vahşi yaşam simülatörüdür. İyi grafikler ve animasyonlar, gerçekçilik katan çeşitli hava ve zaman efektleri, sadece ana karakterin görünümü değil, hayvanlar dünyasının sayısız temsilcisinin varlığı (bu arada, o bir kutup ayısı olacak), bir çeşitli durumlar ve görevler, mekanikler ve çok daha fazlası. Oyuncular avlanacak, büyük bir haritada seyahat edecek, savaşacak ve rekabet edecek, bir aile kuracak ve yavrular bırakacak ve bu oyunu oynayarak boş zamanlarında harika zaman geçirecekler. Kuzey Kutbu hiç bu kadar canlı olmamıştı! Şimdiye kadar yarattığımız en ayrıntılı dünyada kutup ayınızın susuzluğunu ve açlığını gidermek için keşfedin ve avlayın! Yakındaki hayvanları uyarmamak için parlak beyaz kar örtüsünün altında dolaşın ve sizden kaçmaya çalışırlarsa onlara bir avantaj sağlayın! Animal AI, her zamankinden daha akıllı ve daha hızlı!

İçindekiler

KUTUP AYISI SİMÜLATÖRÜ 2 MOD

Çok yönlü kaçma sistemi, savaşlarınıza yeni bir beceri düzeyi ekler! Kaçmak ve hasardan kaçınmak için rakibinizin saldırı yönüne hızlı tepki verin! Yeni ilişki ve kişilik sistemi aracılığıyla kutup ayılarınızla daha derin bağlar kurun. Sürünüz, kutup ayısı ilişkilerini dönüştürecek kahramanca ve sevecen davranışları takdir ediyor. Birlikte sinerjik kutup ayısı avından bonuslar kazanın! Ailenizde TEN kutup ayısına kadar var! Dost canlısı kutup ayılarını arayın ve onları paketinize dahil etmek için zorluklarını tamamlayın! Yeni kutup ayılarınız olarak oynayın ve onları cesur savaşçılar veya kurnaz avcılar olmaları için eğitin! Yepyeni bir çağ, yavrularınızı büyütmeyi daha da gerçekçi hale getiriyor! Büyüyen ve sonunda klanınızın yetişkin üyeleri haline gelen kutup ayısı yavruları üretin!

ULTIMATE POLAR AYI SİMÜLATÖRÜ 2 TÜM BOSSLAR

Kutup ayınızın görünümüne ince ayar yapmak için gelişmiş hayvan özelleştirme seçenekleriyle tanışın! Bir kutup ayısının kişiliğini sergilemek için boy ve kulak boyutu gibi fiziksel özellikleri değiştirin! Ormanın dört temel ruhuna destansı savaşlarda meydan okuyun! Buzları kırın, vahşi rüzgarlardan kaçın ve ölümcül çiçeklerle yüzleşin! Deneyim kazanın ve durum bonuslarının ve benzersiz yeteneklerin kilidini açmak için kutup ayılarınızı yükseltin! Yetenekler, iyileştirme, takip etme ve savaşma gücü gibi özel kutup ayısı yetenekleri sağlar! Yuvalarınızı dekore etmek ve yükseltmek için malzemeleri toplayın ve kutup ayılarınız için hayatı daha da iyi hale getirin! Hayvan tuzakları inşa etmek, paketinize lezzetli bir sabah atıştırmalığı garanti edebilir! Prosedürel florayı ortadan kaldırdık ve bunun yerine, size keşfetmeniz için daha ayrıntılı, amaca yönelik bir dünya sunmak için dünyadaki her çalıyı ve ağacı elle yerleştirdik! Çevrenizdeki dünya değişiyor yepyeni sezon döngülerimizle gözlerinizin önünde. Yapraklar alev kırmızısına, karda yeşil çimen örtülerine dönüşür ve maksimum gerçekçilik sağlamak için hava durumu efektleri buna göre değiştirilir.

İlgini Çekebilir  CodyCross: Çapraz Bulmaca v1.82.1 CEVAP Hileli Apk

Arktik yaban hayatının yepyeni dünyasını keşfedin! Türe özgü aksiyon ağaçlarıyla birleştirilmiş geliştirilmiş yapay zeka ve animasyonlar, sizi şimdiye kadarki en ayrıntılı dünyamızın içine çekiyor. Penguenler, morslar, foklar, koçlar, vaşaklar, bufalolar, deniz aslanları, ren geyiği, geyikler, tilkiler, kurtlar, tavşanlar, yaban domuzları ve tabii ki kutup ayıları gibi hayvanların izini sürün! AAA PC kalitesinde grafikleri mobil bir simülatörde sunuyoruz! Titizlikle optimize edilmiş modeller ve dokular ile rakipsiz bir görsel kalite düzeyine ulaşmayı başardık!

İndir Kutup Ayısı Simülatörü 2 v3.0 MOD (Sınırsız para) APK Ücretsiz

kutup ayısı simülatörü-2-v3.0-mod.apk

Polar Bear Simulator 2 Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.