Let’s Fish: Sport Fishing Games. Fishing Simulator v6.1.3 Mod Apk Hileli Apk indir

Let’s Fish: Sport Fishing Games. Fishing Simulator v6.1.3 Mod Apk.Let’s Fish: Sport Fishing Games. Fishing Simulator v6.1.3 Mod Apk Hileli Apk İndir. Let’s Fish: Sport Fishing Games. Fishing Simulator v6.1.3 Mod Apk Sınırsız Para indir. Let’s Fish: Sport Fishing Games. Fishing Simulator v6.1.3 Mod Apk Son Sürüm indir. Let’s Fish: Sport Fishing Games. Fishing Simulator v6.1.3 Mod Apk indir. Let’s Fish: Sport Fishing Games. Fishing Simulator v6.1.3 Mod Apk ücretsiz indir. Let’s Fish: Sport Fishing Games. Fishing Simulator v6.1.3 Mod Apk Para Elmas Hilesi indir.


Let's Fish: Sport Fishing Games.  Balık Tutma Simülatörü

Let’s Fish: Sport Fishing Games. Balık Tutma Simülatörü v6.1.3 Mod Apk 2016’nın en iyi balık tutma simülatörü ve ücretsiz çevrimiçi oyunu Let’s Fish ile Balığa Gitme zamanı!
Ücretsiz balık avı oyunları (bas balıkçılığı, buz balıkçılığı, sinek balıkçılığı, spor balıkçılığı, büyük balık balıkçılığı ve daha fazlası) veya en iyi açık hava oyunları mı arıyorsunuz? Harika! Lets Fish, en iyi yaz balıkçılığı ve kış balıkçılığı deneyimini sunuyor, bu nedenle artık başka hobi oyunları aramanıza gerek yok. Let’s Fish ile hobiniz her zaman cebinizde! Spor balıkçılığı, ücretsiz ve diğer ücretsiz 3D balıkçılık uygulamalarından daha iyi.

Öyleyse.. Dünyanın en popüler Spor Balık Tutma Oyununa katılın! Bir sonraki avınızı (somon? levrek? ton balığı? köpekbalığı? balina?) avlamak için arkadaşlarınızı davet edin ve yarışın ve balığınızı sarın! Doğanın harika dış mekanlarında sanal bir maceranın tadını çıkarın ve rahatlatıcı bir oyunla çarpıcı balık avlama yerlerini ziyaret edin – Bu sezon en iyi balık tutma simülatörü uygulamasıyla balık avlama ateşini yakalayın. Olta takımınızı alma, gevşeme ve balık tutma zamanı!

Gevşeyin, Rahatlayın ve Balığa Çıkın

Her balıkçı veya olta balıkçısı, işten dönmek, olta takımı almak ve kaliteli spor balıkçılığı için en yakın okyanusa veya tatlı su gölüne gitmek gibi bir şey olmadığını bilir. Sezon dışı balık avıysa veya elinizde bir olta balıkçılığı tekneniz yoksa, Let’s Fish’i açmanız yeterlidir! Doğanın kalbindeki gerçekçi manzara ile kendinizi gerçek bir balık avına çıkmış gibi hissedecek, iskelede duracak, oltanızı tutacak, suya bakıp balığınızın yemi yemesini bekleyeceksiniz.

60’tan Fazla Çarpıcı Konum

Rio Negro, Alaska, Norveç Fiyortları, Amerikan Gölleri, Güney Amerika nehirleri veya okyanusları gibi tüm kıtalarda doğada farklı foto-gerçekçi yerlere seyahat edin. Her konum için en uygun olta takımını bulun ve olta, ağ veya diğer seçenekler arasından seçim yapın.

650’den Fazla Balık Türü

Yayın balığı, albacore ve ton balığı veya somon gibi küçük ve orta boy ırklardan Coelacanth, tavus kuşu levreği ve hatta beyaz köpekbalıkları ve balinalar gibi büyük balık türlerine kadar çeşitli balık türlerini yakalayın. Uygulamaya sürekli olarak daha fazla balık türü ve yeni benzersiz özellikler ekliyoruz.

Baştan sona aksesuarlarla donatın

Çeşitli olta takımlarının tadını çıkarın. Doğal solucan yeminizi değiştirin ve sinek balıkçılığı veya yemlerle denemeler yapın. Let’s Fish’in sanal donanımıyla, çevrimiçi balıkçılık gerçekten otantik bir deneyimdir. Her balıkçının kullanmayı seveceği eksiksiz olta takımı ve ekipmanlarına sahibiz: oltalar, kancalar, misinalar, makaralar, iniş ağları, yem, yer yemi, meraklılar… adını siz koyun! Let’s Fish her şeye sahip – “kanca, ip ve platin”

Rekabet, oyuncuya karşı oyuncu (PvP) düelloları, sıralamalar ve turnuvalar

Arkadaşlarınızla çok oyunculu modda yarışmak, sıralamaları kazanmak, büyük balığınızla hava atmak, balık tutma turnuvalarına, etkinliklere veya hafta sonu balık tutma şampiyonasına katılmak ister misiniz? Bu ücretsiz spor oyunlarında ve ücretsiz balık tutma simülatöründe kolayca bir balıkçı kralı ve balık uzmanı olabilirsiniz. İyi bir olta takımına ve en iyi yemleri ve oltaları (deniz balıkçılığı, spin balıkçılığı ve yüzer balık avı için başka ekipmanları kullanmalısınız) uygun balık avlama yeri ile eşleştirmek için bir stratejiye ihtiyacınız olacak. Soğuk arenalarda köpekbalığı bulamazsınız, küçük bir oltayla alabalık, somon veya levrek gibi büyük bir balık yakalayamazsınız.

Bir sonraki açık havada olta balıkçılığı maceranız için Let’s Fish’e katılın!

Balıkçılık efsaneleri arasında en iyi büyük balık uygulaması?

– Ücretsiz Spor Oyunları, bu balık tutma uygulaması kadar heyecan verici değil
– Açık hava sporları oyunları çoğunlukla avcılık veya dövüş / boks ile ilgilidir ancak balıkçılık Amerika Birleşik Devletleri (ABD, Kuzey Amerika) ve Kanada gibi diğer ülkelerdeki en popüler açık hava etkinliklerinden biridir.
– Bu en iyi ve en iyi balık simülatöründe, köpekbalıklarını ve diğer deniz avcılarını avlamaya devam edebilirsiniz.
—————-

Yeni turnuvalar veya oyun içi promosyonlar hakkında güncellemeler almak için bizi Twitter’da takip edin veya Facebook fsayfamızı beğenin.

Let’s Fish’in çevrimiçi bir balık tutma oyunu olduğunu lütfen unutmayın, oyunu oynamak için internet bağlantısı gereklidir.

Let's Fish: Sport Fishing Games.  Balık Tutma Simülatörü
Let's Fish: Sport Fishing Games.  Balık Tutma Simülatörü
Let's Fish: Sport Fishing Games.  Balık Tutma Simülatörü
Let's Fish: Sport Fishing Games.  Balık Tutma Simülatörü
Let's Fish: Sport Fishing Games.  Balık Tutma Simülatörü
Let's Fish: Sport Fishing Games.  Balık Tutma Simülatörü

MOD:
1. Mod Menüsü
2. Anında Balık Tutma
3. Olta asla kopmaz

İNDİRMEK:

Let’s Fish: Sport Fishing Games. Balık Tutma Simülatörü v6.1.3 Mod Apk – RACATY BAĞLANTISI

Let’s Fish: Sport Fishing Games. Balık Tutma Simülatörü v6.1.3 Mod Apk – SÜRMEK BAĞLANTI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.