Love Star – Interactive Story & Romance Game v2.07 (Mod Apk) Hileli Apk indir

Love Star – Interactive Story & Romance Game v2.07 (Mod Apk).Love Star – Interactive Story & Romance Game v2.07 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. Love Star – Interactive Story & Romance Game v2.07 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. Love Star – Interactive Story & Romance Game v2.07 (Mod Apk) Son Sürüm indir. Love Star – Interactive Story & Romance Game v2.07 (Mod Apk) indir. Love Star – Interactive Story & Romance Game v2.07 (Mod Apk) ücretsiz indir. Love Star – Interactive Story & Romance Game v2.07 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.


Love Star - İnteraktif Hikaye ve Romantik Oyun

Love Star – İnteraktif Hikaye ve Romantik Oyun v2.07 (Mod Apk) 💕En iyi metin tabanlı aşk hikayesi oyununa hazır olunˇ!

💕Sohbet tabanlı oyun ile zenginleştirilmiş hikaye oyunlarınızı seçme konusunda tamamen yeni bir deneyime hazır olun! Devrim niteliğindeki mesajlaşma tabanlı macera oyunu Love Star – The Mansion’ı ilk deneyen siz olun ve gerçek belirleyici seçimler ve tamamen farklı yollarla dolu benzersiz bir aşk hikayesini neyin oluşturduğunu görün. Bu muhteşem romantizm oyunu, gizem, gerilim, gerçek dostluk, aşk, şöhret ve şöhret unsurlarını mükemmel bir şekilde birleştirir. Bu ücretsiz interaktif metin hikayesi oyununu indirin ve Aşk Köşkü’nün sizin için hazırladığı en zorlu zorluklardan ve sürprizlerden biriyle yüzleşmeye çalışırken önemli seçimler yapmanın tadını çıkarın. Mesajlaşma maceranız ŞİMDİ başlıyor!

💕Birden fazla sonu ve çeşitli sonuçları olan manifatura hikayesi! 💕

ÖZELLİKLERİ

💕Kendi hikayeni yaratmak için seçimler yap!
💕Seçtiğiniz fotoğraflarla sosyal ağınızı « Instagrum » özelleştirin!
💕Sırları ve dedikoduları keşfetmek için bu özel aşk hikayesinde premium seçeneklerin kilidini açın
💕En sevdiğiniz oyunun içinde benzersiz mesajlaşma ve sohbet deneyimi!
💕Bağımlılık yaratan olay örgüsü, iyi düşünülmüş olay örgüleri, özenle geliştirilmiş karakterler ve seçtiğiniz resimleri yayınladığınız kişisel sosyal ağınız üzerinden sayısız özelleştirme seçeneği!
💕Tüm bunlar ve çok daha fazlası Love Star – The Mansion’da yepyeni romantizm oyunumuz!

DESTEKLENEN DİLLER: İngilizce, Fransızca

💕Size ilgi çekici karakterler ve harika fotoğraflar içeren tamamen sürükleyici bir roman oyunu getiren bu metin oyunu ile kendi macera yolunuzu seçin. Love Star – The Mansion, anında bağımlısı olacağınız büyüleyici bir hikayesi olan bir aşk hikayesidir. Kendi sosyal medyanızı kişiselleştirmek için etkileyici fotoğrafların keyfini çıkarın. Bu üstün sohbet hikayesi oluşturucuyu hemen şimdi deneyin ve hayatınızın tadını çıkarın.

💕Normal otome aşk hikayesi oyunlarından çok daha gerçekçi ve olgun yepyeni bir deneyim! Aşk malikanesi realite şovunda orijinal karakterlerle tanışın ve gizemleri çözme ve dedikoduları keşfetme yolunda onlara katılın. Korkuya, gizeme, dramaya, aşka, arkadaşlığa tanık olun ve önemli kararların alınmasında yer alın. Bu fantastik gençlik aşk hikayesinde sizin ve tüm arkadaşlarınızın hayatını etkilemeye başlayan sorunun cevabını bulun. Eşsiz mesajlaşma ve sohbet deneyimi, bu görsel romanın size daha gerçek görünmesini sağlayacak ve çekici erkek karakterler, onlar için ölmenize neden olacak! Yarattığınız Aşk Yıldızı romantizm romanına eşlik eden muhteşem fotoğrafların ve resimlerin keyfini çıkarın.

💕Mesaj göndermek için bağımlı mısınız? Simülasyon oyunlarımızı gerçekçi seçimler ve durumlarla oynamayı seviyor musunuz? Bir sohbet hikayesi, bir flört simülatörü oyunu veya görsel bir roman arıyorsanız, Love Star’ın daha olgun bir aşk ve romantizm deneyimi olduğunu göreceksiniz! Büyümek, dostluklar kurmak, aşık olmak ve sırları keşfetmekle ilgili bu maceralı gizemli gerçeklik şovunu indirin. Romantik interaktif aşk hikayeleri hiç bu kadar heyecan verici olmamıştı!
Love Star - İnteraktif Hikaye ve Romantik Oyun
Love Star - İnteraktif Hikaye ve Romantik Oyun
Love Star - İnteraktif Hikaye ve Romantik Oyun
Love Star - İnteraktif Hikaye ve Romantik Oyun
Love Star - İnteraktif Hikaye ve Romantik Oyun
Love Star - İnteraktif Hikaye ve Romantik Oyun

MOD:
1. Sınırsız Yıldız
*yeterince olmasa bile istediğin kadar harca

Kurulum Adımları:
1. Playstore sürümünü kaldırın
2. Mod APK’sını yükleyin
3. Keyfini çıkarın

İNDİRMEK:

Love Star – İnteraktif Hikaye ve Romantik Oyun v2.07 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Love Star – İnteraktif Hikaye ve Romantik Oyun v2.07 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.