MADFUT 23 v1.2.3 MOD (Sınırsız para) APK

Açıklamalar :

MADFUT 23 (MOD, Ücretsiz Alışveriş) – yeni nesil futbol paketi açma simülatörü. Oyun, 2023 sezonundan yeni içeriklere ve geliştirilmiş mod mekaniklerine sahip. Herhangi bir haritanın kilidini açmak, çevrimiçi tasarım yarışmalarına ev sahipliği yapmak ve Gizem Paketlerini açmak için kullanılabilecek jetonlar kazanmak için Oyuncu Pazarı’na erişim kazanın.

MadFut 23, aksiyon dolu bir futbol simülatörüdür. Bu oyun hem Test Ekibi hem de Taslak modu içerir. Taslak sistemi, strateji oluşturmak için çeşitli kişilikler ve yeteneklerden oluşan bir grup oluşturmanıza olanak tanır. Basit bir tasarıma sahiptir ve kullanımı kolaydır. Toon sanatçıları sıradan insanlardan ilham alır ve sporcunun görüntüsü karanlık arka planda parlar. Delicesine popüler olan oyun, bir takım yönetimi simülatörüdür. Sahadaki herkesin sağlığını korumak, her üye takıma özel bir şeyler, belirli beceriler, top sürme yeteneği veya kondisyon düzeyi eklediğinden hayati önem taşır.

Ekibiniz iyi bir strateji ve ekip çalışması ile ne kadar çok oyun kazanırsa, üyeleri o kadar fazla deneyim ve güven geliştirecektir. MadFut 23’te zafer için üstün bir yaklaşım gerekiyor. Bu oyunda efsanevi bir antrenör olarak oynuyorsunuz ve yeni yetenekler arıyorsunuz. Diğer bir alternatif ise en iyi kadroya kimin sahip olduğunu görmek için birbirleriyle rekabet etmektir. Son zamanlarda piyasaya sürülen popüler bir spor video oyunudur. Oyunun yönetim konsepti benzersizdir ve amaç, her oyuncunun becerilerini en üst düzeye çıkararak başarılı bir takım oluşturmaktır. Dünyanın her yerinden oyuncular oyunda çevrimiçi olarak rekabet edebilir. Her hedef, ekibiniz için seçtiğiniz bir kahramanın komuta ettiği ek yeteneklerin kilidini açacaktır.

MadFut 23, çok sayıda oyuncu haritasına sahiptir. Takımlar oluşturmak için altın veya gerçek paralı kartlar satın alabilirsiniz. Oyunun skor tabloları her hafta değişir. Bu skor tablosundaki yerlerine göre oyuncular turnuvalara katılabilir. Takas kartları, ekibinizin amacına yardımcı olmanın başka bir yoludur. Oyun hem çevrimiçi işbirliği hem de sonsuz bir para yatırma seçeneği sunuyor. Bir takım oluşturabilir, bireysel oyuncularla sözleşme imzalayabilir, oyunlara katılabilir ve turnuvalar kazanabilirsiniz. Serideki en son taksittir ve önemli ölçüde iyileştirilmiştir. Piyasada karşılaştırılabilir bir şey yok. Futbolseverler eğlenmeli. Ekibinize kimin liderlik edeceğini seçebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmaktan faydalanırsınız.

İlgini Çekebilir  Circuroid v2.3.4 Sınırsız ELMAS Hilesi – Mod Apk

Amerikan futbolunun aksine stratejik bir oyun. Taslak ve Paket Açıcı, mükemmel ekibinizi oluşturmanıza olanak tanır. Oyunda ilerlemek için farklı sınıflardan karakterleri seçip seviye atlayın. Orada birçok harika etkinlik gerçekleşir. Oyunun birkaç kritik bileşeni var. Bu oyun 11 farklı takım tipine sahiptir. Haritalar ve ölümcül çizgiler de kullanılabilir. Ayrıca dünyanın her yerinden en iyi oyuncular yer alıyor. Başarılı olmak için bu niteliklere ihtiyacınız var. MadFut 23 ile olanaklar sınırsızdır. Scrabble’a benzer şekilde, kelimeleri hecelemek için kartları kullanın. Jetonlar, dünyanın her yerinden oyunculara karşı savaşarak kazanılabilir. Dikkatli olmazsanız bu oyunun bağımlısı olabilirsiniz. Oyun gerçekçi bir futbol simülasyonu sunuyor. Oyuncular takımlar oluşturabilir ve bir deste kart toplayabilir. Kartlar değiş tokuş edildiğinde oyun devam eder. Stratejik kart oyunu, durumunuzu iyileştirmenize yardımcı olabilir.

Özellikler :

* Kadrolar ve taslaklar oluşturun ve eleme turnuvaları kazanın.
* Paketleri ve oyuncu seçimlerini açın.
* Eşsiz kartlar ve diğer mega ödüller kazanmak için SBC gruplarını tamamlayın.
* Fatal Draft ve Fatal My Club modlarını çevrimiçi veya çevrimdışı oynayın.
* Kartları ve diğer ödülleri kazanmak için hedefleri tamamlayın.
* Diğer oyuncularla ticaret kartları ve paketleri.
* Taslak Of The Day Challenges ve Canlı Günlük KKG’leri tamamlayın.

MADFUT 23 v1.2.3 MOD (Sınırsız para) APK Ücretsiz İndir

MOD

madfut-23-v1.2.3-mod.apk

MOD

madfut-23-v1.1.2-mod-.apk

MOD

madfut-23-v1.0.5-mod.apk

MADFUT 23 Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.