Magic: Puzzle Quest v5.9.0 Mod Apk Hileli Apk indir

Magic: Puzzle Quest v5.9.0 Mod Apk.Magic: Puzzle Quest v5.9.0 Mod Apk Hileli Apk İndir. Magic: Puzzle Quest v5.9.0 Mod Apk Sınırsız Para indir. Magic: Puzzle Quest v5.9.0 Mod Apk Son Sürüm indir. Magic: Puzzle Quest v5.9.0 Mod Apk indir. Magic: Puzzle Quest v5.9.0 Mod Apk ücretsiz indir. Magic: Puzzle Quest v5.9.0 Mod Apk Para Elmas Hilesi indir.


Büyü: Bulmaca Görevi

Magic: Puzzle Quest v5.9.0 Mod Apk Magic: The Gathering – Puzzle Quest, Çoklu Evreni hayata geçirmek için beğenilen kart oyununu orijinal 3’lü eşleştirme RPG’si ile birleştirir! Nihai güverteyi oluşturun, güçlü Planeswalker’ları toplayın ve rekabetçi PVP, etkinlikler ve daha fazlasında rakiplerinize büyüler ve yaratıklar salmak için mana toplayın!

YEPYENİ ETKİNLİKLERDE VE PVP MAÇLARDA SAVAŞ
Tüm yeni haftalık Etkinlikler ve rekabetçi eşzamansız PVP maçları sizi bekliyor! Diğerlerinin destelerine karşı oynayın ve en yeni setlerden efsanevi ve nadir kartlar dahil harika yeni ödüller kazanın! En iyi oyuncu olmak için beş mana renginin her birinde ustalaşın ve daha da iyi ödüller için başkalarıyla savaşın!

RAKİPLERİNİZİ DÜŞÜNÜN
Mükemmel desteyi oluştururken becerilerinizi test edin ve rekabetçi asenkron oyuncuya karşı oyuncu bulmaca savaşında skor tablolarının zirvesine tırmanın! Sürekli büyüyen tek oyunculu mücadeleler koleksiyonunun üstesinden gelmek için hangi yaratıkların ve büyülerin gerekli olduğunu hazırlayın ve strateji oluşturun.

GÜLENİNİZİ ÖZELLEŞTİRİN
Değerli bir deste oluşturun ve Magic: The Gathering’in en ölümcül güçleriyle savaşın. Tragic Arrogance gibi güçlü büyüler veya Avaricious Dragon gibi vahşi yaratıklar, 3’lü eşleştirme savaş alanında savaşmayı bekliyor. Devoid ve Ingest gibi yeni mekanikleri keşfedin ve maçları kazanmak için yeni stratejiler geliştirin!

GÜÇLÜ MÜTTEFİKLERİ YETİŞTİRİN
Çoklu Evrendeki en güçlü Planeswalker’ları seçin ve bu müthiş büyücülere layık bir güverte inşa edin. Aldatma ustası Jace ile düşmanınızın birkaç adım önünde olun veya itfaiyeci Chandra’nın ateşli öfkesini serbest bırakın. Kötü niyetli Ob Nixilis gibi yeni Planeswalker’ları veya Derinliklerin Efendisi, Kiora veya Deli Sarkhan gibi iki renkli büyücüyü işe alın.

PLANESWALKER’INIZI SERBEST BIRAKIN
Düşmanlarınızı yok etmek için Chandra’s Flameshot veya ölüleri diriltmek için Liliana’s Necromancy gibi Planeswalker’ınızın benzersiz yeteneklerini kullanın. Düşmanlarınızı ezmek için Planeswalker ve büyülerinizin seviyesini yükseltin.

ÖZELLİKLERİ
• Artık Oath of the Gatewatch ve Battle for Zendikar’dan destelerle. Kart setleri düzenli olarak güncellenir.
• Rakiplerinizi yenmek için güçlü desteler ve yeni stratejiler oluşturun.
• Derin RPG seviyelendirmeyi deneyimleyin ve Planeswalker’ınızın yeteneklerini daha da güçlü hale getirin.
• En iyi ödülleri kazanmak için PVP maçlarında, hızlı savaşlarda ve etkinliklerde en üst sıralarda yer alın.
• PVP ve Etkinlik turnuvalarında daha iyi ödüller kazanmak için beş rengin her birinde ustalaşın.

Büyü: Bulmaca Görevi
Büyü: Bulmaca Görevi
Büyü: Bulmaca Görevi
Büyü: Bulmaca Görevi
Büyü: Bulmaca Görevi
Büyü: Bulmaca Görevi

Mod:

Mod Menüsü
>Hasar Çarpanı (düşman Oyuncuya karşı, düşman kartlarına değil)
>Hasar Çarpanı (Oyuncunuz için, kartlarınız için değil)

Not: Görsel hasar değerleri değişmeden kalır, ancak ana oyuncunun sağlığı moddan etkilenir

İNDİRMEK:

Magic: Puzzle Quest v5.9.0 Mod Apk – RACATY BAĞLANTISI

Magic: Puzzle Quest v5.9.0 Mod Apk – DOĞRUDAN BAĞLANTI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.