Matchington Mansion Apk Mod Para Hilesi İndir 1.134.0

Matchington Mansion Apk, oyuncuların eski malikanelerinin içini dönüştürmenin yollarını bulduğu yenileme temalı bir oyundur. Geniş bölgesini keşfedin, ancak ona ait olan eski unsurları kullanmaya devam edemezsiniz. Ayrıca yenilik yapmak için kaynak bulmamız gerekiyor. Bu yüzden bu oyunda yeni etkinliklerde çok fazla yeni öğe var.

Matchington Malikanesi’nde oyuncular, su altı laboratuvarlarını keşfederken ve önlerinde açılan bulmaca seviyelerini çözerken yolculuklarına devam ediyor. Sayı, zamanla kilidinin açılması gereken 57 seviyeye kadar olabilir. Aynı zamanda oyun, Şükran Günü ve Kara Cuma olmak üzere iki etkinlikle ilgili birkaç seviyenin kilidini açar. İçeride, bazı yeni Starling Study mobilyalarının kilidini açabilir ve 3’lü eşleştirme maçlarında güçlendiriciler gibi ödüller bulabilirsiniz.

Matchington Malikanesi’nde gördüğümüz ilk sahne, yaşlı bir yazarın sandalyede oturan birine mektup yazmasıdır. Mektubu alan kişinin ona romanı yazması için ilham veren kişi olduğuna inanılıyor. Geldiğiniz ve kadın karakterlerle yaşadığınız konakta harfi harfine aşk eklemiş.

Vaktinizi büyük bir konağı farklı mobilyalarla yeniden dekore ederek geçirdiğiniz yeni bir dünyaya girin. Aynı zamanda, nesnelerin sayısı değişeceğinden ve bunları tamamlamanız için size gereksinimler verileceğinden, bu konaktaki çalışma kapsamlı olacaktır. Genellikle ekranın sol tarafında görüntülenir. Tabii ki, bu güncellemeyi yapmak için bir altın yıldıza ihtiyacınız var. Onlar olmadan, 3’lü eşleştirme seviyelerinde rekabet etmek zorunda kalırsınız.

İçindekiler

Matchington Mansion Apk Android Oyun Club

www.hilelioyunindir.com ile Android Oyun ve Uygulamalar nasıl indirilir. Apk uzantılı dosyaları indirmek için ilgili sayfada bulunan Şimdi İndir butonu ile Matchington Mansion Apk oyununu indirebilirsiniz. Yönlendirilen sayfada altı saniye beklemeniz gerekmekte. Matchington Mansion Apk Para Hilesi Android Oyunu, Ücretsiz Apk indir ve Paylaş.

Matchington Mansion Apk Oyun İndir Club

Aşağıdaki adımları izleyerek sitemizden kolayca oyunu indirebilirsiniz:

  • Matchington Mansion Hile oyununu buradan indirin.
  • Apk dosyasını dosya yöneticisinden açın.
  • Bilinmeyen kaynaklara izin verin ve kurulumunu etkinleştirin.
  • Kurulum düğmesine tıklayın.
  • Arkadaşlarınızla paylaşın.
  • Oyunu Google Play Store’den indirebilirsiniz
İlgini Çekebilir  Spotify v8.8.2.434 PREMİUM APK — REKLAMSIZ / SINIRSIZ MÜZİK DİNLEME

Not: İndirme veya kurulumla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, çekinmeyin ve aşağıya yorum yapın.

Ayrıca güzel bir oyun olan Rush Royale Apk ve tüm zamanların en popüler android oyunu Traffic Racer Pro APK son sürümünü denemenizi tavsiye ediyorum.