Merge Master – Elden Warrior v2.9 (Mod Apk) Hileli Apk indir

Merge Master – Elden Warrior v2.9 (Mod Apk).Merge Master – Elden Warrior v2.9 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. Merge Master – Elden Warrior v2.9 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. Merge Master – Elden Warrior v2.9 (Mod Apk) Son Sürüm indir. Merge Master – Elden Warrior v2.9 (Mod Apk) indir. Merge Master – Elden Warrior v2.9 (Mod Apk) ücretsiz indir. Merge Master – Elden Warrior v2.9 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.


Birleştirme Ustası - Elden Savaşçı

Merge Master – Elden Warrior Apk Mod v2.9 (Mod Apk)

Bir Merge Master olup düşmanlara karşı savaşmak için tüm güçlü savaşçıları birleştirebilir misin?

Merge Master – Elden Warrior, görkemli ortaçağ yaşlı ordunuzu kontrol edebileceğiniz destansı bir strateji savaşıdır. Amacınız basit: birliklerinizi daha güçlü savaşçılara dönüştürün ve savaş alanında düşman birliklerine karşı savaşmak için en iyi stratejinizi seçin. Beceriniz seviyenize göre yansıtılacaktır.

Aynı birimi birleştirerek savaşçılarınızı, samuraylarınızı, ninjalarınızı, şövalyelerinizi, tapınakçılarınızı, okçularınızı veya büyücülerinizi büyütebilirsiniz. Yeni birim çok daha güçlü olacak ve sizin için savaşmaya hazır olacak

Ortaçağ karakterlerinden kurbağaya, böcekten, zombiye, ejderhalardan canavarlara, dinozorlara kadar pek çok düşman var. Ne kadar yüksek seviye tırmanırsanız, o kadar zor düşmanla karşılaşırsınız. Kendinizi hazırlayın, bu oyun tıpkı Dark Soul oyunları gibi oldukça zorlu.

Eski ortaçağ savaşlarında usta taktikçi olmaya hazır olun. Merge Master – Elden Warrior temel özellikleri:

• Oynaması sonsuza kadar ücretsiz
• Güzel ve benzersiz birimlerle Orta Çağ teması
• Oynaması son derece kolay ve basit, ancak ustalaşması zor
• Daha yüksek seviyelere geçmek için şaşırtıcı derecede zorlayıcı
• Depolama alanınıza zarar vermeyecek mükemmel derecede küçük yükleme boyutu
• Bu oyunda her stratejik karar önemlidir

Animal Merge: Evolution Games, Orta Çağ birliklerini birleştirmek, canavarlara katılmak ve onlarla çarpışmak ve savaşı kazanmak isteyen herkes için harika bir gerçek zamanlı strateji oyunudur.
Haydi sihir dünyasına girelim, gücünüzü artıralım ve füzyon sanatında ustalaşalım.

Skylink Studio Hakkında:
Merge Master – Elden Warrior, Skylink Studio tarafından üretildi. Skylink, Yapboz Oyunları ve Günlük Oyunların en iyi oyun stüdyosudur. Skylink Studio birçok en iyi oyun yayınladı: Animal Merge – Evolution Games, Merge Tower Defense 3D, Color Fill – Water Sort Puzzle, Final Giant Rush, Jewels Mix, Tangle Bridge Puzzle 3D, Pour Water – Sort Puzzle 3D, Ball Sort Puzzle ve çok daha fazlası .Birleştirme Ustası - Elden Savaşçı
Birleştirme Ustası - Elden Savaşçı
Birleştirme Ustası - Elden Savaşçı
Birleştirme Ustası - Elden Savaşçı
Birleştirme Ustası - Elden Savaşçı

MOD Özellikleri*
1. Sınırsız. Altın

İNDİRMEK:

Merge Master – Elden Warrior v2.9 (Mod Apk) – MEGA TR

Merge Master – Elden Warrior v2.9 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.