Merge Wars: Fun Idle Game Inc v1.0.39 (Mod Apk) Hileli Apk indir

Merge Wars: Fun Idle Game Inc v1.0.39 (Mod Apk).Merge Wars: Fun Idle Game Inc v1.0.39 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. Merge Wars: Fun Idle Game Inc v1.0.39 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. Merge Wars: Fun Idle Game Inc v1.0.39 (Mod Apk) Son Sürüm indir. Merge Wars: Fun Idle Game Inc v1.0.39 (Mod Apk) indir. Merge Wars: Fun Idle Game Inc v1.0.39 (Mod Apk) ücretsiz indir. Merge Wars: Fun Idle Game Inc v1.0.39 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.


Merge Wars: Fun Idle Game Inc

Merge Wars: Fun Idle Game Inc v1.0.39 (Mod Apk)

Merge Wars, daha güçlü kahramanlar yaratmak için kahramanları birleştirdiğiniz bir birleştirme oyunudur. Bir dizi düşmanı yenmek için ordunu kullan, ama dikkat et: sen güçlendikçe onlar da güçlenir. 80’den fazla kahramanın hepsini keşfedebilir misin?

Bir macera ülkesinde, uzun zaman önce…
Dünya insanları bir kahraman bekliyordu.
Onları bir hayvan sürüsüne karşı birleştirecek biri…
Ejderhalardan, goblinlerden ve şeytani otlardan.
O kahraman sen olabilirsin. Yani ne diyorsun?
Hepsini zaferle birleştirebilir ve günü kurtarmaya yardım edebilirsiniz!
Şövalyeler, büyücüler ve cücelerle hazine kazanın.
İlerleyin ve Ezone’un Birleştirme Savaşlarına girin!

– Büyücü Mergelin

• Boşta kalan kazançlar: siz oynamadığınız zamanlarda bile kahramanlarınız saldırır
• Kişilik: Keşfedilecek 80’den fazla sevimli ve çılgın karakter
• Görevler! Her gün yeni zorluklar ve konumlar
• Yükseltmeler, güçlendirmeler, ödüller: her zaman yapacak bir şeyler vardır

Peki ya internet bağlantınız yoksa? Sorun değil:

Bir uçakta birleştirme,
Bir trende birleştirme,
Arabada birleştirme,
Yakın ve uzak birleştirin!

Yeniden bağlandığınızda çevrimdışı ilerlemeniz izlenir ve güncellenir. En son görevleri ve etkinlikleri almak ve klan ilerlemenizi güncellemek için ara sıra yeniden bağlanmanız gerekecek.

Birleştirme oyunları, boşta oyunlar, tıklama oyunları, artımlı oyunlar, inc oyunları, tycoon oyunları, eğlenceli oyunlar, harika oyunlar ve ücretsiz oyunlar seviyorsanız, Merge Wars tam size göre!

Daha da iyi bir oyun deneyimi yaratmak için sürekli olarak güncelliyor ve yeni özellikler ekliyoruz. Oyunumuza bir puan verdiğinizden ve beğendiğiniz ve oyuna eklenmesini istediğiniz şeyler hakkında geri bildirim gönderdiğinizden emin olun. Dinliyoruz. Şerefe!

– Edis Kardeşler (Jamie ve Simon)

1,99$’lık “Kraliyet Üyeliği”, 2 birleştirme yuvası, 2 saldırı yuvası, %20 daha fazla boşta kazanç, oyun içi satın alımlardan %20 daha fazla mücevher, özel ödüller ve günlük bir adet kilidini açan haftalık bir abonelik (3 günlük ücretsiz deneme süresinden sonra) sunar. 20 mücevher ödülü.

Bu fiyat Amerika Birleşik Devletleri müşterileri içindir. Diğer ülkelerde fiyatlandırma değişebilir ve gerçek ücretler, ikamet ettiğiniz ülkeye bağlı olarak yerel para biriminize çevrilebilir.

Ödeme, satın alma onayında Google Play hesabınızdan tahsil edilecektir. Abonelik, cari dönemin bitiminden en az 24 saat önce iptal edilmediği sürece otomatik olarak yenilenir. Cari dönemin bitiminden 24 saat önce hesabınızdan yenileme ücreti alınacaktır. Satın aldıktan sonra Google Play’de Hesap Ayarlarınıza giderek aboneliklerinizi yönetebilir ve iptal edebilirsiniz. Abonelik için otomatik yenilemeyi Google Play üzerinden istediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Bir abonelik satın aldığınızda, ücretsiz deneme süresinin kullanılmayan kısmı kaybedilecektir.

Merge Wars’ı indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun öğeleri gerçek parayla da satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın.

Hizmet Şartları: https://mergewars.com/terms-of-service
Gizlilik Politikası: https://mergewars.com/privacy-policyMerge Wars: Fun Idle Game Inc
Merge Wars: Fun Idle Game Inc
Merge Wars: Fun Idle Game Inc
Merge Wars: Fun Idle Game Inc
Merge Wars: Fun Idle Game Inc

MOD Özellikleri*
1. Menü
2. Ücretsiz Uygulama İçi Satın Alma

İNDİRMEK:

Merge Wars: Fun Idle Game Inc v1.0.39 (Mod Apk) – MEGA TR

Merge Wars: Fun Idle Game Inc v1.0.39 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.