Minecraft MOD APK 1.17.0.54 (Premium Skins Unlocked)

İçeriğe Oy Ver

Minecraft MOD APK (Unlock All Skin) son sürümü, bu açık dünya oyununda en muhteşem görüntüleri deneyimlemenize yardımcı olacak! İndirmeye hazır mısınız?

Minecraft MOD APK ile tanışın

Minecraft, yayıncı Mojang tarafından oluşturulan bir hayatta kalma taktiği oyunudur. Oyunun ilk olarak bir adı Mağara Oyunu, ardından Minecraft Order The Stone olarak yeniden adlandırıldı ve son olarak Minecraft. Oyun, Dwarf Fortress, Infiniminer ve Roller Coaster Tycoon gibi çeşitli oyunlardan esinlenmiştir.

İlginç oyun

Minecraft’ta oyuncu, açık bir dünyada belirli bir hedefi olmayan bir karaktere bürünerek, oyuncunun istediğiniz şeyi özgürce yapmasına izin verir. Başlangıçta, oyuncular ovalar, tepeler, mağaralar, bataklıklar, çöller, ormanlar ve çeşitli su kütleleri gibi çeşitli arazilere sahip vahşi bir dünyanın karşısında. Oyun sırasında oyuncular köylüler, yiyebileceğiniz hayvanlar, dana eti, koyun, tavuk, balık gibi ürünler gibi birçok yaratıkla karşılaşacak ve genellikle gündüz ortaya çıkacaktır.

Minecraft MOD APK
Minecraft MOD APK

Oyun, gerçek zamanlı olarak tipik 20 dakikalık bir döngü ile zamanı belirli bir döngüye göre gündüz ve geceye böler. Geceleri tehlikeli canavarlar örümcekler, zombiler veya iskeletler gibi oyunculara saldırabilir. Ayrıca sarmaşık patlayabilen özellikle tehlikeli bir yaratıktır ve hem gündüz hem de gece ortaya çıkabilir. Minecraft, oyuncuların çeşitli materyallere sahip olmak, istedikleri her şeyi toplamak ve yaratmak için blokları kazmak için doğru araçları kullanmasına olanak tanır. Kendi yaratıcı evinizi veya her şeyi inşa edebilirsiniz ve bu, milyonlarca oyuncuyu çekmek için oyunun en önemli özelliklerinden biridir.

Minecraft Mod Apk ile Dünyanızı inşa edin

Gece gelmeden önce oyuncular barınak bulmalıdır çünkü canavarlarla birlikte karanlık belirecek ve size saldıracaklar, bu yüzden başlangıçta sığınmak için bir mağara kazmanız, ardından bir ev inşa etmek ve yeterli eşya yapmak için malzemelerden yararlanmanız gerekir.

Minecraft MOD APK
Minecraft MOD APK

Minecraft gerçek hayatta olduğu gibi simüle edilmiştir, böylece aç olabilirsiniz ve tavuk, domuz, inek gibi yiyecekler için gitmek zorunda kalabilirsiniz… Doğal yiyeceklerin yanı sıra, oyuncular bir çiftçi de olabilir. Araziyi elde etmek, tohumlamak ve geniş bir araziyi geri kazanmak, böylece ağaç dikebilir ve yiyecek hasat edebilirsiniz. Ayrıca inekler, domuzlar, etler için tavuklar gibi hayvanlar için bir çiftlik kurabilir veya gömlek, pantolon vb. Yapmak için hammadde alabilirsiniz.

Çekici modlar

Minecraft’ta hayatta kalma modu, yaratıcı mod ve süper zor mod gibi oyun modları vardır.

Hayatta kalma modu : oyuncular kaynaklar, yapı ve bulma gıda aramak zorunda kalacaktır. Oyuncunun bir sağlık barı vardır, böylece ne zaman acıktığını ve ne zaman yiyecek bulmanız gerektiğini bilirsiniz. Ayrıca canavarların saldırısına uğrarsak kanımızı kaybedeceğiz, bu yüzden geceleri mağaradaki veya evdeki canavarlardan uzak durabileceğimizi düşünüyorum. Canavarlara saldırmak ve onları yok etmek için silahlar da yapabiliriz. Hayvanları veya canavarları öldürürken oyuncu deneyim kazanır, deneyim puanı ne kadar yüksekse, oyuncu o kadar iyi daha güçlü zırh inşa edebilir.

Yaratıcı Mod : Bu modda oyuncular tüm kaynaklara ve araçlara sahiptir, oyuncular harika işlerden oluşan bir dünya yaratmak için kendi yollarını yaratabilir, saldırıya uğramadan dünyayı dolaşabilir ve ölebilirler.

Süper zor mod : Bu mod hayatta kalma moduna oldukça benzer, oyuncular gerçek hayat gibi yaşarlar, sadece bir ağ ölür, sonra oyun sona erer, önceki dünyaya dönemez. Bu, ince, gerilimle oynamamıza, gerçek hayatta olduğu gibi deneyime sahip olmamıza izin verir.

Minecraft MOD APK
Minecraft MOD APK

Minecraft dünyasında her şey toprak, su, taş, tahta, altın gibi çeşitli malzemelerle 3 boyutlu küplerden oluşuyor… Oyunda tahmin edilen yaklaşık 36 milyon kare hücreye sahip. Minecraft’taki resimlere yeni bir göz attıysanız, belki de oyuncu bu oyunun düşük kaliteli olduğunu düşünürdü, çünkü grafikler günümüzün gelişmiş grafiklerinde oldukça klasik görünüyor. Ancak görünümünden farklı olarak, heyecan verici, yaratıcı çekiciliği ile oyun daha fazla oyuncuyu kendine çekiyor.

Minecraft’ın APK sürümü

Bu, değiştirilmiş bir sürümdür, böylece herhangi bir hata mesajı olmadan oyunu indirebilir ve oyuna giriş yapabilirsiniz. Oyun, orijinal oyunla aynı olmaya devam edecek.

MOD APK Minecraft’ın sürümü

MOD Özelliği

Premium Skins Unlocked : Minecraft’ın MOD sürümünü indirdiğinizde bu oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz. Ek olarak, tüm premium kaplamaların kilidi açıldı. Bizi Facebook‘ta takip edin.