Minecraft MOD APK indir 1.17.20.21 (Premium Görünümlerin Kilidi Açık)

İçeriğe Oy Ver

Minecraft Mod Apk indir. Minecraft Mod Apk indir. Minecraft Mod Apk indir full. Minecraft mod apk indir premium.

Minecraft MOD APK indir
Minecraft MOD APK indir

Minecraft Mod Apk indir Tanıtımı

Minecraft, yayıncı Mojang tarafından yaratılmış bir hayatta kalma taktiği oyunudur. İlk başta oyunun Cave Game bir adı var, daha sonra Minecraft Order The Stone olarak yeniden adlandırıldı ve son olarak Minecraft oldu. Oyun, Dwarf Fortress, Infiniminer ve Roller Coaster Tycoon gibi birkaç oyundan ilham aldı.

Minecraft MOD APK indir
Minecraft MOD APK indir

Minecraft Mod İlginç oyun

Minecraft Mod Apk‘da oyuncu, belirli bir amacı olmayan açık bir dünyada bir karakter alır ve oyuncunun istediğinizi özgürce yapmasına izin verir. Başlangıçta, oyuncular ovalar, tepeler, mağaralar, bataklıklar, çöller, ormanlar ve çeşitli su kütleleri gibi çeşitli arazilere sahip vahşi bir dünyayla karşı karşıyadır. Oyun sırasında oyuncular köylüler, yiyebileceğiniz hayvanlar gibi birçok yaratıkla karşılaşacak veya dana, koyun, tavuk, balık gibi ürünler yapacak ve genellikle gündüzleri karşımıza çıkacak.

Oyun, gerçek zamanlı olarak 20 dakikalık tipik bir döngü ile belirli bir döngüye göre zamanı gündüz ve geceye böler. Geceleri, tehlikeli canavarlar örümcekler, zombiler veya iskeletler vb. gibi oyunculara saldırabilir. Ayrıca, sarmaşık patlayabilen özellikle tehlikeli bir yaratıktır ve hem gündüz hem de gece ortaya çıkabilir. Minecraft, oyuncuların çeşitli materyallere sahip olmak, istedikleri her şeyi toplamak ve oluşturmak için blokları kazmak için doğru araçları kullanmalarına olanak tanır. Kendi yaratıcı evinizi veya her şeyi inşa edebilirsiniz ve bu, milyonlarca oyuncuyu çekmek için oyunun en önemli noktalarından biridir.

Minecraft MOD APK indir
Minecraft MOD APK indir

Minecraft dünyanızı inşa edin

Gece gelmeden önce, oyuncular barınak bulmalıdır çünkü karanlık canavarlarla birlikte ortaya çıkacak ve size saldıracaklar, bu nedenle başlangıçta sığınmak için bir mağara kazmanız ve ardından bir ev inşa etmek ve yeterli eşya yapmak için malzemelerden yararlanmanız gerekir.

Minecraft gerçek hayatta olduğu gibi simüle edilmiştir, böylece aç kalabilirsiniz ve tavuk, domuz, inek gibi yiyeceklere gitmek zorunda kalabilirsiniz… Doğal yiyeceklerin yanı sıra oyuncular çiftçi de olabilir. Toprağı almak, tohumlamak ve geniş bir araziyi geri almak, böylece ağaç dikip yiyecek hasat edebilirsiniz. Ayrıca inek, domuz, et için tavuk gibi hayvanlar için bir çiftlik kurabilir veya gömlek, pantolon vb. yapmak için hammadde alabilirsiniz…

çekici modlar

Minecraft’ta hayatta kalma modu, yaratıcı mod ve süper zor mod gibi oyun modları bulunuyor.

hayatta kalma modu , oyuncular kaynaklar, yapı ve bulma gıda aramak zorunda kalacaktır. Oyuncunun bir sağlık barı vardır, böylece ne zaman acıktığını ve ne zaman yiyecek bulmanız gerektiğini bilirsiniz. Ayrıca canavarların saldırısına uğrarsak kanımızı kaybederiz, bu yüzden geceleri mağarada veya evde canavarlardan uzak durabileceğimizi düşünüyorum. Ayrıca canavarlara saldırmak ve onları yok etmek için silahlar üretebiliriz. Oyuncu, hayvanları veya canavarları öldürürken deneyim kazanacak, deneyim puanları ne kadar yüksekse, oyuncu o kadar güçlü zırh inşa edebilecek.

Yaratıcı Mod : Bu modda oyuncular tüm kaynaklara ve araçlara sahiptir, oyuncular harika eserlerden oluşan bir dünya yaratmak için kendi yollarını yaratabilir, saldırıya uğramadan dünyayı dolaşabilir ve ölebilir.

Süper zor mod : Bu mod, hayatta kalma moduna oldukça benzer, oyuncular gerçek hayat gibi yaşar, sadece bir ağ ölür, sonra oyun biter, önceki dünyaya geri dönemez. Bu, incelikli, gerilimli oynamamıza, gerçek hayatta olduğu gibi deneyime sahip olmamıza izin verir.

Grafikler

Minecraft dünyası, her şey toprak, su, taş, ahşap, altın gibi çeşitli malzemelerle 3D küplerden oluşur, … oyunda tahminen yaklaşık 36 milyon kare hücre vardır. Minecraft’taki resimlere göz attıysanız, o zaman belki oyuncu bu oyunun düşük kaliteli olduğunu düşünebilir, esas olarak eğlence için yapılmıştır çünkü grafikler günümüzün gelişmiş grafiklerinde oldukça klasik görünmektedir. Ancak görünüşünden farklı olarak, heyecan verici, yaratıcı çekiciliği ile oyun daha çok oyuncuyu kendine çekiyor.

Minecraft MOD APK indir
Minecraft MOD APK indir

Minecraft’ın APK sürümü

Bu değiştirilmiş bir versiyondur, böylece herhangi bir hata mesajı olmadan indirebilir ve oyuna giriş yapabilirsiniz. Oyun hala orijinal oyunla aynı olacak.

Minecraft’ın MOD APK sürümü

MOD Özelliği

Premium Skins Unlocked : Minecraft’ın MOD sürümünü indirdiğinizde bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Ayrıca, tüm premium görünümlerin kilidi açıldı.

Android için Minecraft MOD APK’sını indirin

Bir yaratıcıysanız, macerayı seviyorsanız, Minecraft’ın sizin için doğduğunu düşünüyorum. Yaratıcılığı hemen deneyimlemek ve serbest bırakmak için şimdi indirin. Oyunda birçok avantaja sahip olmayı seviyorsanız Minecraft MOD APK’yı deneyin. Aksine, adalete saygı duyuyorsanız APK sürümünü indirin! Daha fazla apk dosyaları için APK İndir kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.