Minecraft Mod Apk 1.16.230.56 (Full Premium) Unlocked Android

Minecraft Mod Apk indir. Minecraft Mod Apk Sınırsız İndir. Minecraft Mod Apk full indir.
İçeriğe Oy Ver

Minecraft Mod Apk indir. Minecraft Mod Apk Sınırsız İndir. Minecraft Mod Apk full indir.

Minecraft , orijinal olarak İsveçli programcı Markus “Notch” Persson tarafından oluşturulan ve daha sonra İsveçli şirket Mojang tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir sanal alan bağımsız video oyunudur. Minecraft’ınyaratıcı ve inşa edici yönleri,oyuncuların prosedürel olarak oluşturulmuş bir 3D dünyada dokulu küplerden yapılar inşa etmelerini sağlar. Oyundaki diğer etkinlikler arasında keşif, kaynak toplama, işçiliği ve mücadele yer alır.

Minecraft Mod Apk
Minecraft Mod Apk

Oyuncunun dünyayı inşa etmek ve sağlığı korumak için kaynakları elde etmesi gereken hayatta kalma modları, oyuncuların inşa etmek için sınırsız kaynaklara ve uçma yeteneğine sahip olduğu yaratıcı bir mod ve oyuncuların oluşturulmuş özel haritaları oynadıkları bir macera modu dahil olmak üzere birden fazla oyun modu mevcuttur. diğer oyuncular tarafından. Oyunun PC versiyonu, oyuna çeşitli yeni öğeler, karakterler ve görevler ekleyen üçüncü taraf modları ile ünlüdür.

Alfa sürümü 17 Mayıs 2009’da PC için herkese açık olarak yayınlandı ve kademeli güncellemelerin ardından tam sürüm 18 Kasım 2011’de yayınlandı. Android için bir sürüm bir ay önce 7 Ekim’de ve bir iOS sürümü yayınlandı. 17 Kasım 2011. Oyun, 9 Mayıs 2012’de Xbox 360’ta bir Xbox Live Arcade oyunu olarak yayınlandı; 17 Aralık 2013’te PlayStation 3’te; 4 Eylül 2014’te PlayStation 4’te; ertesi gün Xbox One’da; ve PlayStation Vitaon 14 Ekim 2014’te. 10 Aralık 2014’te bir Windows Phone sürümü yayınlandı. Minecraft’ın tüm sürümleri, 4J Studios tarafından ortak geliştirilen konsol sürümleriyle birlikte periyodik güncellemeler alır.

Minecraft , bir şeyler inşa etmek ve maceralara çıkmak için bloklar yerleştirmekle ilgilidir.

Pocket Edition, Hayatta Kalma ve Yaratıcı modları, yerel bir Wi-Fi ağı üzerinden çok oyunculu modu, sonsuz dünyaları, mağaraları, yeni biyomları, çeteleri, köyleri ve daha fazlasını içerir. Elleriniz yedek ve yakmak için piliniz olduğu sürece dünyanın herhangi bir yerinde zanaat yapın, yaratın ve keşfedin.

Hareket halindeyken Minecraft’ın tadını çıkarmak için daha iyi bir zaman hiç olmamıştı.

Minecraft: Pocket Edition, Evrensel bir Uygulama. Bir kez ödeyin ve Android cihazlarınızdan herhangi birinde oynayın.

Sonsuz dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en görkemli kalelere kadar her şeyi inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modda oynayın veya hayatta kalma modunda dünyanın derinliklerine kazın, tehlikeli çeteleri savuşturmak için silahlar ve zırhlar yapın. Mobil cihazlarda veya Windows 10’da tek başınıza veya arkadaşlarınızla oluşturun, keşfedin ve hayatta kalın.

Minecraft Mod Apk
Minecraft Mod Apk

Minecraft Mod Apk Hakkında

OYUNUNUZU GENİŞLETİN:

Pazar Yeri – Pazardaki en son topluluk yapımlarını keşfedin! En sevdiğiniz içerik oluşturuculardan benzersiz haritalar, görünümler ve doku paketleri edinin.

Eğik çizgi komutları – Oyunun oynanışında ince ayar yapın: öğeleri verebilir, çeteleri çağırabilir, günün saatini değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Eklentiler – Deneyiminizi ücretsiz Eklentilerle daha da özelleştirin! Teknolojiye daha yatkınsanız, yeni kaynak paketleri oluşturmak için oyundaki veriye dayalı davranışları değiştirebilirsiniz.

Minecraft Mod Apk
Minecraft Mod Apk

ÇOK OYUNCULU

Realms – Sizin için barındırdığımız kendi özel sunucunuz olan Realms üzerinde istediğiniz zaman, istediğiniz yerde 10 arkadaşa kadar çapraz platformda oynayın. Uygulama içi 30 günlük ücretsiz denemeyi deneyin.

Çok oyunculu – Ücretsiz bir çevrimiçi Xbox Live hesabıyla en fazla 4 arkadaşınızla oynayın.
Sunucular – Ücretsiz devasa çok oyunculu sunuculara katılın ve binlerce kişiyle oynayın! Topluluğun yönettiği dev dünyaları keşfedin, benzersiz mini oyunlarda yarışın ve yeni arkadaşlarla dolu lobilerde sosyalleşin!

NE VAR NE YOK:

1.16.220 sürümündeki yenilikler: Çeşitli hata düzeltmeleri!

MOD1 
Unlocked premium kaplamalar
Unlocked premium dokular

MOD2 
Unlocked premium skins
Unlocked premium dokular
Hasar yok mod
Sınırsız nefes
Maksimum Envanter Boyutu
Bir silahla öldürmek
Maksimum puan
Yok Edilemez Araçlar

Daha fazla APK dosyası için tıklayın.

Minecraft Mod Apk
Minecraft Mod Apk