Minecraft Pocket Edition Apk v1.18.10.20

İçeriğe Oy Ver

Minecraft Pocket Edition Apk, oyuncuların hayal güçleriyle inşa etmeleri veya geliştirmeleri için sonsuz ve derinlemesine bir dünyaya sahip bir sandbox oyunudur. Minecraft Pocket Edition Apk çok fazla tanıtmaya gerek yok.

Minecraft Pocket Edition Apk v1.18.0.24

Minecraft Pocket Edition Apk hayatta kalma türündeki en popüler oyundur. Bu, keşif, macera ve beraberindeki dövüş unsurları ile hayatta kalma yönünde bir oyundur. Genel olarak, bir fantezi dünyasında bir insanın hayatını yaşamaya devam edeceğiz. Sıradan bir insanın zekası ve cesareti dışında hiçbir gücünüz yok. Bu zorluklar araştırmanıza değer mi?

Minecraft Pocket Edition Apk aslında, diğer birçok oyun için kahramanlarının her zaman özel bir görevi vardır. Asil bir neden için savaşırlar ya da belli bir sefil duyguya düşerler. Ancak Minecraft Pocket Edition Apk öyle değil. Kendinizi uçsuz bucaksız bir dünyada yalnız yaşarken buluyorsunuz. Tek görev, hayatta kalmanız gerektiğidir. Bu basitlikten dolayı bu oyun mevcut popüler oyunların en eşsizi haline geldi.

Minecraft Pocket Edition Apk
Minecraft Pocket Edition Apk

Oyundaki dünya son derece samimi ve basittir. Etrafınızdaki her şeyi keşfederken tehlikeli bir şeyle karşılaşmaktan korkmuyorsunuz. Kendinizi iyi hissettiğiniz sürece her yere gidebilir, her şeyi yapabilirsiniz, nasıl yaşarsınız. Ancak, gece çöktüğünde, sizi tehlikeye atan bir şey ortaya çıkacaktır. Gece olduğunda, bir yere gitmek yerine evde kalmak en iyisidir.

Oyundaki karakterleri kontrol etmek için sadece dokunarak hareket etmeniz yeterli. Bu da Minecraft oyununu çok fazla etkilemez. Gerçekten ilgilenmeniz gereken şey, karakterinizin bundan sonra ne yapması gerektiğidir. İlk olarak, oyuncuların sabit miktarda yiyecek araması gerekir. Ormana gidebilir ve kendinize çilek ve mantar gibi yabani meyveler bulabilirsiniz. Bu dünyada var olmaya devam etmeniz için size biraz güç verecekler. Daha sonra gerekli tüm donanıma sahip olduğunuzda, vücudunuzu daha fazla proteinle şarj etmek için avlanmanız mümkün.

Birkaç gün yetecek kadar yiyeceğiniz olduğunda, evi inşa etmek için kullanılan malzemeleri hemen kullanın. Bu, sahip olmanız gereken en önemli şeylerden biridir. Eviniz en güvenli yerdir. Evinizde size zarar verebilecek hiçbir şey yoktur. Bu nedenle, burası her şeyi saklamanız için mükemmel bir yerdir. Her şeyden önce, kendine güzel bir demirci yapmalısın. Daha sonra kullanacağınız eşyalar bu demircide yapılır.

Bilmiyorsanız Minecraft büyük bir dünya ama bloklardan oluşuyor. Etkileşim kurabileceğiniz ve kullanabileceğiniz her şeyin bir parçasıdırlar. Ağaç, toprak, giysiler… ve tüm dünya bloklar halinde düzenlenmiştir. Onları gerçek dünyamızın sahip olduğu hücreler olarak da hayal edebilirsiniz.

Minecraft Pocket Edition Apk
Minecraft Pocket Edition Apk

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.