Minecraft Pocket Edition Mod Apk v1.17.30.20

İçeriğe Oy Ver

Minecraft Pocket Edition Mod Apk indir. Minecraft Pocket Edition Mod Apk full indir. Minecraft Pocket Edition Mod Nasıl Yapılır? Minecraft Pocket Edition Mod Nasıl Yüklenir?

Minecraft Pocket Edition Mod Apk İndir

Çok fazla tanıtmaya gerek yok, Minecraft Pocket Edition Mod Apk hayatta kalma türündeki en popüler oyundur. Bu, keşif, macera ve beraberindeki dövüş unsurları ile hayatta kalma yönünde bir oyundur. Genel olarak, bir fantezi dünyasında bir insanın hayatını yaşamaya devam edeceğiz. Sıradan bir insanın zekası ve cesareti dışında hiçbir gücünüz yok. Bu zorluklar araştırmanıza değer mi?

Minecraft Pocket Edition Mod
Minecraft Pocket Edition Mod

TAMAMEN “ÖZEL HİÇBİR ŞEY” DENEYİMİ SUNAN AÇIK DÜNYA OYUNLARI

Aslında, diğer birçok oyun için kahramanlarının her zaman özel bir görevi vardır. Asil bir neden için savaşırlar veya belirli bir sefil duyguya düşerler. Ancak Minecraft öyle değil. Kendinizi uçsuz bucaksız bir dünyada yalnız yaşarken buluyorsunuz. Tek görev, hayatta kalman gerektiğidir. Bu basitlikten dolayı bu oyun mevcut popüler oyunların en eşsizi haline geldi.

Oyundaki dünya son derece samimi ve basittir. Etrafınızdaki her şeyi keşfederken tehlikeli bir şeyle karşılaşmaktan korkmuyorsunuz. Kendinizi iyi hissettiğiniz sürece her yere gidebilir, her şeyi yapabilirsiniz, nasıl yaşarsınız. Ancak, gece çöktüğünde, sizi tehlikeye atan bir şey ortaya çıkacaktır. Gece olduğunda, bir yere gitmek yerine evde kalmak en iyisidir.

Minecraft Pocket Edition Mod
Minecraft Pocket Edition Mod

KONFORLU, ÖĞRENİLMESİ KOLAY, HER GÜN KEŞFEDİLECEK BİRÇOK YENİ ŞEY VAR

Oyundaki karakterleri kontrol etmek için sadece dokunarak hareket etmeniz yeterli. Bu da Minecraft Pocket Edition Mod Apk oyununu çok fazla etkilemez. Gerçekten ilgilenmeniz gereken şey, karakterinizin bundan sonra ne yapması gerektiğidir. İlk olarak, oyuncuların sabit miktarda yiyecek araması gerekir. Ormana gidebilir ve kendinize çilek ve mantar gibi yabani meyveler bulabilirsiniz. Bu dünyada var olmaya devam etmeniz için size biraz güç verecekler. Daha sonra gerekli tüm donanıma sahip olduğunuzda, vücudunuzu daha fazla proteinle şarj etmek için avlanmanız mümkün.

Birkaç gün yetecek kadar yiyeceğiniz olduğunda, evi inşa etmek için kullanılan malzemeleri hemen kullanın. Bu, sahip olmanız gereken en önemli şeylerden biridir. Eviniz en güvenli yerdir. Evinizde size zarar verebilecek hiçbir şey yoktur. Bu nedenle, burası her şeyi saklamanız için mükemmel bir yerdir. Her şeyden önce, kendine güzel bir demirci yapmalısın. Daha sonra kullanacağınız eşyalar bu demircide yapılır.

Minecraft Pocket Edition Mod
Minecraft Pocket Edition Mod

TÜM DÜNYA BLOKLARDAN OLUŞMAKTADIR

Bilmiyorsanız Minecraft Pocket Edition Mod Apk büyük bir dünya ama bloklardan oluşuyor. Etkileşim kurabileceğiniz ve kullanabileceğiniz her şeyin bir parçasıdırlar. Ağaç, toprak, giysiler… ve tüm dünya bloklar halinde düzenlenmiştir. Onları gerçek dünyamızın sahip olduğu hücreler olarak da hayal edebilirsiniz.

Maden çıkardıktan sonra, envanterinizde bulunabilir ve saklanabilir. Çıkarma işlemi sırasında sırt çantasının taşıyabileceği sınıra dikkat etmelisiniz. Başka bir şey stoklayamıyorsanız, evinize götürün ve oraya koyun. Bir şeyleri saklamadan önce kendine bir sandık yapmalısın. Gizem yavaş yavaş ortaya çıkacak ve her şeyi keşfetmek ve anlamak için yeterli sabrınız olmalı. Tıpkı gerçek dünyada yaşadığınızda olduğu gibi, hiç kimse size herhangi bir görevde rehberlik etmez.

Minecraft Pocket Edition Mod
Minecraft Pocket Edition Mod

CRAFT TARİFLERİ DÜNYAYI TANIMLAYACAK ŞEKİLDE SUNULMAKTADIR

Minecraft Pocket Edition Mod Apk, bir çubuk yapmak istiyorsanız, birkaç tahta çubuk bulmalısınız. Düz bir çizgide düzenleyin ve demircinizi dövün. Diğer oyunlardan farklı olarak, bu oyunun gelişimi gerçek dünyayla tamamen aynı bir sıra izleyecektir. İyi bir yay istiyorsanız, tahta çubuklar aramanız, örümcekleri öldürmeniz ve ipleri örmeniz ve sonra bunları bir araya getirmeniz gerekir. Ve çalışma yeteneğinize bağlı olarak, öğelerin nasıl oluşturulacağı.

Daha sonra, oyun daha çekici. Zombiler, canavarlar, canavarlar gibi korkunç şeylerle karşılaşacaksınız, hatta Dragon, Phoenix, Unicorn gibi efsanevi yaratıklarla tanışacaksınız… maceranız boyunca sizi güvende tutmak için yeni ekipman tasarlamak için yeni öğeler. Formüller giderek daha karmaşık hale gelecektir. İyi bir oyuncu için, maceraları için ihtiyaç duydukları şeyi yapmak için neredeyse tüm tarifleri hatırlayacaklardır.

Minecraft Pocket Edition Mod
Minecraft Pocket Edition Mod

YENİ GÜNCELLEMELER, YENİ DÜNYALAR, BİTMEYEN MACERALAR

Minecraft Pocket Edition Mod Apk dünya sonsuzdur, bir bitiş noktası yoktur (aslında vardır ama o kadar geniştir ki her şeyi kısa sürede bulmanız çok zordur). Birincisi, mağaraları keşfederek yeni dünyaların açılabilmesidir. Yeraltını kazabilir ve mağaraları bulabilirsiniz. Bu gizemli yerler, portalları sayesinde başka dünyalara açılma potansiyeline sahiptir. Dediğim gibi Ejderhalar dışında efsanevi yaratıklarla karşılaşabilirsiniz. Onunla savaşmak ya da kaçmak kararınıza bağlıdır.

Gidebileceğiniz en son dünya Nether. Burası, birçok canavar türüyle cehennem gibi tasarlanmış bir korku yeridir. Burada ruh ve ceset orduları bile var. Antik parçalar (elmas ekipmanınızın bir kez daha yükseltilmesini sağlar), Bazalt, Hellenit cevherleri ve altın kaplama siyah taşlar vb. burada bulabileceğiniz malzemelerdir. Daha önce hiç bilmediğiniz veya denemediğiniz güçleri içerirler.

Minecraft Pocket Edition Mod
Minecraft Pocket Edition Mod

Bu aynı zamanda daha güçlü eşyalar almanızı sağlayan yeni işçilik tariflerine de yol açar. Mıknatıs pusulalar (bir mıknatıs bloğunun yerini gösterir), Müzik diski “Pigstep”, Mutant mantarları, … rakibinizle savaşta sizi destekleyecek birçok etkiye sahiptir.

GRAFİK DÜZEYİ BÜYÜK ARTIRILMIŞTIR, ÇOK FARKLI ŞEYLER GÖSTEREBİLİR

Bu son güncellemede Minecraft Pocket Edition Mod Apk, oyuncuların grafik seviyesini daha da yükseltmelerine olanak tanıyor. Yeterince güçlü bir cihazınız varsa, keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Ayrıca, karakterin jestleri de yükseltildi. Şu anda karakteriniz el sallama, tokalaşma, selamlama gibi detaylı jestleri yapabiliyor… Duyguları gösteren bu hareketler sadece test ediliyor. Aşağıdaki güncellemeler onları daha iyi deneyimleyebilmeniz için geliştirmeye devam edecek.

Minecraft Pocket Edition Mod Apk Nasıl Kurulur?

Minecraft Pocket Edition Mod Apk nasıl Kurulur? Minecraft PE Nasıl Yüklenir? Minecraft PE Mod Nasıl Kurulur? sorularınızın cevabı aşağıdaki videoyu dikkatli izleyerek sizde yapabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=jozmdL_UZKY

Minecraft PE Mod indir

Minecraft PE Mod Nasıl indirilir diye merak ediyorsanız aşağıdaki videoyu dikkatli izleyerek dosyayı nasıl indireceğiniz tarif edildi.

Daha fazla Mod dosyaları için APK İNDİR kategorimize göz atabilir yada Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.