Minecraft v1.18.20.29 Mod Apk

İçeriğe Oy Ver

Minecraft oyna. Minecraft apk indir. Minecraft ücretsiz indir. Minecraft dungeons. Minecraft classic.

Minecraft Mod Apk Rastgele oluşturulmuş dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en büyük kalelere kadar harika şeyler inşa edin. Minecraft Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modda oynayın veya tehlikeli çeteleri savuşturmak için silahlar ve zırhlar üreterek hayatta kalma modunda dünyanın derinliklerine inin.

Minecraft
Minecraft

Minecraft v1.18.20.29 Mod Apk

Minecraft Pocket Edition v1.18.20.29 Mod Apk En son ücretsiz güncellememiz pistonlar, orman tapınakları, doku paketleri, Xbox Live desteği (Başarılar dahil!) ve yepyeni bir hizmet: REALMS! Realms, her zaman, her yerde, her zaman var olan bir dünyada arkadaşlarınızla platformlar arası oynamanın en kolay yoludur. Bugün uygulama içi ücretsiz 30 günlük deneme sürümünü deneyin ve http://minecraft.net/realms adresinden daha fazla bilgi edinin.

Minecraft hayatta kalma türündeki en popüler oyundur. Bu, keşif, macera ve beraberindeki dövüş unsurları ile hayatta kalma yönünde bir oyundur. Genel olarak, bir fantezi dünyasında bir insanın hayatını yaşamaya devam edeceğiz. Sıradan bir insanın zekası ve cesareti dışında hiçbir gücünüz yok. Bu zorluklar araştırmanıza değer mi?

Aslında, diğer birçok oyun için kahramanlarının her zaman özel bir görevi vardır. Asil bir neden için savaşırlar veya belirli bir sefil duyguya düşerler. Ancak Minecraft öyle değil. Kendinizi uçsuz bucaksız bir dünyada yalnız yaşarken buluyorsunuz. Tek görev, hayatta kalmanız gerektiğidir. Bu basitlikten dolayı bu oyun mevcut popüler oyunların en eşsizi haline geldi.

Minecraft dünyası son derece samimi ve basittir. Etrafınızdaki her şeyi keşfederken tehlikeli bir şeyle karşılaşmaktan korkmuyorsunuz. Kendini iyi hissettiğin sürece her yere gidebilirsin, her şeyi yapabilirsin, nasıl yaşarsın. Ancak, gece çöktüğünde, sizi tehlikeye atan bir şey ortaya çıkacaktır. Gece olduğunda, herhangi bir yere gitmek yerine evde kalmak en iyisidir.

Oyundaki karakterleri kontrol etmek için sadece dokunarak hareket etmeniz yeterli. Bu da Minecraft oyununu çok fazla etkilemez. Gerçekten ilgilenmeniz gereken şey, karakterinizin bundan sonra ne yapması gerektiğidir. İlk olarak, oyuncuların sabit miktarda yiyecek araması gerekir. Ormana gidebilir ve kendinize çilek ve mantar gibi yabani meyveler bulabilirsiniz. Bu dünyada var olmaya devam etmeniz için size biraz güç verecekler. Daha sonra gerekli tüm donanıma sahip olduğunuzda, vücudunuzu daha fazla proteinle doldurmak için avlanmanız mümkün.

Birkaç gün yetecek kadar yiyeceğiniz olduğunda, evi inşa etmek için kullanılan malzemeleri hemen kullanın. Bu, sahip olmanız gereken en önemli şeylerden biridir. Eviniz en güvenli yerdir. Evinizde size zarar verebilecek hiçbir şey yoktur. Bu nedenle, burası her şeyi saklamanız için mükemmel bir yerdir. Her şeyden önce, kendine güzel bir demirci yapmalısın. Daha sonra kullanacağınız eşyalar bu demircide yapılır.

Minecraft büyük bir dünya ama bloklardan oluşuyor. Etkileşim kurabileceğiniz ve kullanabileceğiniz her şeyin bir parçasıdırlar. Ağaç, toprak, giysiler… ve tüm dünya bloklar halinde düzenlenmiştir. Onları gerçek dünyamızın sahip olduğu hücreler olarak da hayal edebilirsiniz.

Madencilik yaptıktan sonra, envanterinizde bulunabilir ve saklanabilir. Çıkarma işlemi sırasında sırt çantasının taşıyabileceği sınıra dikkat etmelisiniz. Başka bir şey stoklayamıyorsanız, evinize götürün ve oraya koyun. Bir şeyleri saklamadan önce kendine bir sandık yapmalısın. Gizem yavaş yavaş ortaya çıkacak ve her şeyi keşfetmek ve anlamak için yeterli sabrınız olmalı. Tıpkı gerçek dünyada yaşadığınızda olduğu gibi, hiç kimse size herhangi bir görevde rehberlik etmez.

Örneğin, bir çubuk yapmak istiyorsanız, birkaç tahta çubuk bulmalısınız. Düz bir çizgide düzenleyin ve demircinizi dövün. Diğer oyunlardan farklı olarak, bu oyunun gelişimi gerçek dünyayla tamamen aynı bir sıra izleyecektir. İyi bir yay istiyorsanız, tahta çubuklar aramanız, örümcekleri öldürmeniz ve ipleri örmeniz ve sonra bunları bir araya getirmeniz gerekir. Ve çalışma yeteneğinize bağlı olarak, öğelerin nasıl oluşturulacağı.

Daha sonra, oyun daha çekici. Zombiler, canavarlar, canavarlar gibi korkunç şeylerle karşılaşacaksınız, hatta Dragon, Phoenix, Unicorn gibi efsanevi yaratıklarla tanışacaksınız… maceranız boyunca sizi güvende tutmak için yeni ekipman tasarlamak için yeni öğeler. Formüller giderek daha karmaşık hale gelecektir. İyi bir oyuncu için, maceraları için ihtiyaç duydukları şeyi yapmak için neredeyse tüm tarifleri hatırlayacaklardır.

Minecraft‘ta dünya sonsuzdur, bir bitiş noktası yoktur (aslında vardır ama o kadar geniştir ki her şeyi kısa sürede zar zor bulabilirsiniz). Birincisi, mağaraları keşfederek yeni dünyaların açılabilmesidir. Yeraltını kazabilir ve mağaraları bulabilirsiniz. Bu gizemli yerler, portalları sayesinde başka dünyalara açılma potansiyeline sahiptir. Dediğim gibi Ejderhalar dışında efsanevi yaratıklarla karşılaşabilirsiniz. Onunla savaşmak ya da kaçmak kararınıza bağlıdır.

Gidebileceğiniz en son dünya Nether. Burası, birçok canavar türüyle cehennem gibi tasarlanmış bir korku yeridir. Burada ruh ve ceset orduları bile var. Antik parçalar (elmas donanımınızın bir kez daha yükseltilmesini sağlar), Bazalt, Hellenit cevherleri ve altın kaplama siyah taşlar vb. burada bulabileceğiniz malzemelerdir. Daha önce hiç bilmediğiniz veya denemediğiniz güçleri içerirler.

Bu son güncellemede Minecraft, oyuncuların grafik seviyesini daha da yükseltmelerine olanak tanıyor. Yeterince güçlü bir cihazınız varsa, keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Ek olarak, karakterin jestleri de yükseltildi. Şu anda karakteriniz el sallama, tokalaşma, selamlama gibi detaylı jestleri yapabiliyor… Duyguları gösteren bu hareketler sadece teste tabi tutuluyor. Aşağıdaki güncellemeler onları daha iyi deneyimleyebilmeniz için geliştirmeye devam edecek.

minecraft v1 18 20 29 mod apk 1
minecraft v1 18 20 29 mod apk 2
minecraft v1 18 20 29 mod apk 3
minecraft v1 18 20 29 mod apk 4
minecraft v1 18 20 29 mod apk 5

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilir yada Telegram Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.