Minibus Simulator Vietnam Mod APK 2.1.3 (Sınırsız para)

Minibus Simulator Vietnam Mod APK’yı deneyin ve yolcuları gidecekleri yere götürün! Bu nedenle simülasyon türü yıllar içinde büyümeye devam etti ve kendi başına bir tür olma noktasına geldi. Minibüs Simulator Vietnam bugün en tatmin edici minibüs sürme oyununun keyfine varacaksınız! Yolcuları bugün gidecekleri yere götürün.

Araba sürmenin ve araba oyunlarının keyfini çıkarmak için bugün araba kullanmayı bilmenize gerek yok. Günümüzde adrenalin pompalayan birçok sahneye sahip çok sayıda yarış oyunu var. Ancak yarışmak istemiyorsanız ve sadece gerçekçi bir sürüş oyunu yaşamak istiyorsanız Minibus Simulator Vietnam‘ı indirmelisiniz. Bu, minibüsleri sürebileceğiniz ve yolcu alabileceğiniz gerçekçi bir simülasyondur. Bu simülasyonda, Vietnam’da minibüs kullanmanın nasıl bir şey olduğu hakkında iyi bir fikir edinebilirsiniz.

Burada yarış yok ama sadece yolcuları alıp varış yerlerine bırakmanız gerekiyor. Bu oyunda kırsal alanların yanı sıra Vietnam’ın şehir tarafının yanı sıra farklı yol türlerinin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca, farklı oturma kapasiteleri ve özellikleri ile 3 farklı tip minibüs kullanabilirsiniz. Buradaki tam kontrollerle araba kullanabildiğiniz için bugün gerçekten gerçekçi bir deneyim yaşayabilirsiniz. Direksiyon simidi, kornalar, gaz pedalları, frenler, vitesler, düğmeler ve dönüş sinyalleri var.

Yarış oyunları, günümüzde hangi yaşta olursa olsun popüler bir seçimdir. Bugün işlerini yapan ve birçok insanı çeken birçok yarış oyunu görüyoruz. Ancak rahatlatıcı bir araba oyunu yaşamak istiyorsanız simülasyon oyunlarını denemelisiniz. Kamyonlar, otobüsler, arabalar ve hatta minibüsler için simülasyon oyunları var. Minibus Simulator Vietnam‘da, farklı yol koşullarının ve trafiğin olduğu Vietnam sokaklarında minibüsleri kullanacaksınız.

Minibus Simulator Vietnam Hileli APK indir – Sınırsız Para

Minibus Simulator Vietnam şoför olmaya çalışın. Yolcuları şimdi kendi varış noktalarında alın ve bırakın.

minibüs simulator vietnam apk
minibüs simulator vietnam apk
minibus simulator vietnam apk
minibus simulator vietnam apk
minibüs simulator vietnam
minibüs simulator vietnam

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.