MMA Fighting Clash v2.3.5 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklama:

MMA Fighting Clash, gerçekçi MMA dövüşleri sunar ve son derece yoğundur. Fighting Star gibi, oyun da harika bir dövüş sanatları markasıdır. Oyun, dinamik savaşlardan hoşlanan tüm oyuncular için birçok yeni eğlence sunuyor. Düşmanla yakın dövüştesiniz ve tüm dövüş sanatları becerilerinizi kullanıyorsunuz. Zorlu rakiplerle savaşmak için kickboks veya Muay Thai kullanıyorlar. Oyun çeşitli içeriğe ve çok sayıda karaktere sahiptir. Oyunda yaklaşık 50 efsanevi dövüşçü bulunuyor ve her birinin kendi son derece güçlü yetenekleri var. Demir kafes dövüşlerine katılıyorsunuz ve rakibinizi yenmeye çalışıyorsunuz. Oyun, vurma, tekmeleme, engelleme, süper tekmeleme ve indirme gibi tüm becerilere izin verir. Rakibini düşürmek için her şeyi yapıyorsun. Oyuna alışmak kolaydır, ancak hassas saldırılar gerçekleştirmek için odaklanmanız gerekir. Aceleniz varsa, savunmasızsınız ve düşmanın saldırılarına karşı kendinizi savunamazsınız. Sabırla gözlemler ve öfkeniz için uygun önlemleri alırsınız. Buna göre hareket ederseniz elbette zafer sizin olacaktır.

NEFES KESİCİ 3D MMA SAVAŞLARINI DENEYİM
MMA Fighting Clash, yoğun MMA dövüşleri ve harika dövüşler sunar. Favori boksörlerinizi kontrol ediyor ve birçok farklı ağırlık sınıfında profesyonel olarak rekabet ediyorsunuz. Fighting Star’da olduğu gibi, dövüşçünüzü istediğiniz gibi seçiyor ve geliştiriyorsunuz. Oyun yaklaşık 60 ilginç karakter sunuyor, örneğin Ronda Rousey, Fedor, Connor McGregor,… Harika MMA efsaneleri bulabilirsiniz. Herkesin farklı güçlü ve zayıf yönleri vardır. Bu nedenle, tercih ettiğiniz oyun tarzına sahip bir dövüşçü seçmelisiniz.

ÇOK EĞLENCELİ “MMA” YOLCULUĞUNUN KEYFİNİ ÇIKARIN
MMA Fighting Clash, yalnızca harika MMA sporları deneyimi sunmakla kalmaz. Oyun ayrıca dinamik dövüş türünü seven oyunculara eğlence ve harika eğlence getiriyor. Fighting Star’ın büyüklüğü gibi inanılmaz bir MMA maçının tamamen zorlu simülasyon oyunu. Karakteri kontrol ediyorsun ve harika MMA dövüşlerinin tadını çıkarıyorsun. Devasa bir karakter kadrosuyla, yaratıcılığınız için şımartıldınız. Ayrıca, 3D grafik öğesi de harika.

İlgini Çekebilir  True Skate v1.5.38 FULL / MOD APK — FULL APK / PARA - KAYKAY HİLELİ

KLASİK MÜCADELE VE SEZGİSEL OYUN OYUNU ARASINDAKİ KOMBİNASYON
MMA Fighting Clash, ünlü dövüş sanatları kontrolü aracılığıyla karma dövüş sanatları simülatörü deneyimi sunar. Sporcular üç ağırlık sınıfına ayrılıyor ve düşmanı yok etmek için farklı dövüş teknikleri kullanmanız gerekiyor. Fighting Star gibi oyun, oyun boyunca harika kombinasyonlar ve aksiyon modları sunuyor. Bire bir savaşlarda ve yarışmalarda zafer kazanmak için saldırı ve savunma tekniklerini kullanırlar. Konsantre olmalı ve rakiplerinizi küçümsememelisiniz çünkü herkesin kendi stratejisi ve tarzı vardır.

Artılar

* 60’ın üzerinde muhteşem dövüşçüyle çeşitli ağırlık sınıflarını deneyimleyin (Ronda Rousey, Connor McGregor, Bruce Lee ve daha fazla MMA efsanesi)
* 100’den fazla hareket, giyim tarzı, beceri ve daha fazlasıyla karakterleri kolayca özelleştirin.
* Muay Thai, Kickboks, Sambo, gibi farklı yarışma stillerini deneyimleyin …
* Büyük bir MMA arenasında muhteşem 3D kickboks atmosferinin tadını çıkarın.
* Sezgisel dokunmatik oyun ve ilgi çekici ses.

Eksiler

* Dövüş oyunları türünde çok fazla fark yoktur.
* Hareketin türünde, dövüş sanatlarının türünde birçok sınırlama vardır.

Özellikler:

* 60+ Farklı güçlü ve zayıf yönleri olan (Ronda Rousey, Fedor ve Alexander Emilianenko, Connor McGregor, Jose Aldo, Kimbo Slice, Bruce Lee ve daha birçok MMA efsanesi) gibi Benzer Karakterler
* Gerçekçi sesler, grafikler ve animasyonlar
* BJJ, Muay Thai, Box, Kickbox, Sambo ve diğerleri, Dodge, Rage, Cuts, Nakavtlar, Teknik Nakavtlar gibi farklı dövüş stilleriyle aksiyon dolu oyun.
* Heyecan verici kickboks atmosferi, geniş bir arenada MMA hissini yaşayın!
* Harika karakter özelleştirme
* Dövüşçüleriniz için kurabileceğiniz 100’den fazla hareketten oluşan kitaplık
* Dövüşçüler, kıyafetler, beceriler, güçlendirmeler ve çok daha fazlasıyla alışveriş yapın
* Sezgisel dokunmatik kontroller

MMA Fighting Clash v2.3.5 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

mma-fighting-clash-22-v2.3.5-mod.apk

MOD

mma mücadele-çatışma-V1.91-mod.apk