MMA Manager 2 Ultimate Fight v1.11.3 MOD (Reklamsız) APK

Açıklamalar :

MMA Manager 2, oyunculara bir MMA dövüşçüsü için menajer olma ve onun ünlü kulübünü yaratma deneyimi yaşatır. Oyun mekaniğini keşfetmek için zaman ayıracaksınız ve bu oyunun belirli bir stratejik yönü olduğu için hiçbir bilgiyi kaçırmamalısınız. Aynı zamanda, zamanla çok para kazanmak ve spor salonunuzu, kulübünüzü ve dövüşçünüzü büyütmek için birçok fırsat bulacaksınız.

MMA SAVAŞÇINIZIN MÜDÜRÜ OLUN

MMA Manager 2’de oyuncu, bir MMA dövüşçünün menajeri olarak ilgi çekici bir rol üstleniyor. Yani kazanmak için rakibe saldırmak için karakteri kontrol eden siz değilsiniz, belirli taktiklere ve oyun planlarına karar veren sizsiniz. Kullandığınız strateji oyunda tam olarak uygulanacaktır ve oyunda olan biteni gören ve kazanan siz olacaksınız. Kazanmak karaktere para kazandırır.

Oyun tahtasının mekaniğine alıştıktan sonra, oyuncu bir MMA dövüşçüsünün menajeri olduğunuz ana oyuna başlar. Bu karakteri eğitmek ve çeşitli turnuvalara katılmak için birçok fırsatı kullanacaksınız. Elbette ödüller eğlencelidir ve kulübünüz için birçok yeni eşya satın almanıza yardımcı olur. Bu kulüp neredeyse terk edilmiş bir alan gibi, bu yüzden egzersiz ekipmanlarıyla dolduracaksınız.

YÖNETİM YOLCULUĞUNUZU BAŞLAYIN

MMA Manager 2 oyun tahtası eğitimini tamamladıktan sonra tamamlanması gereken ilk görev, karakterin istatistiklerini ayarlamaktır. İstatistiklerin hepsinin sıfır olduğunu göreceksiniz ve bunları beğeninize göre ayarlayabilirsiniz, ancak istek yalnızca bir kez yapılır. Bu nedenle oyuncuların dikkatli düşünmesi ve doğru seçimi yapması gerekir. Ayrıca tek başınıza antrenman yapmıyorsunuz, bir fitness eğitmeni tarafından yönlendiriliyorsunuz.

Antrenmanınızın sorunsuz geçmesini sağlamak için bir fitness eğitmeni kiralayabilirsiniz. Aynı zamanda, bir antrenör ekipman gerektirir ve her araç, indeksi artırmak için belirli bir kas grubunu çalıştırmanıza yardımcı olur. Alabileceğiniz ilk fitness ekipmanı, bench press’tir ve hareketi, belirli bir miktarda gücü artırmanıza yardımcı olacaktır. Eğitim sürecinde karşınıza toplayabileceğiniz bir miktar para çıkacaktır.

FARKLI YOLLARLA BÜYÜK PARA KAZAN

MMA Manager 2’de aktiviteleri devam ettirmek istiyorsanız, bir eğitmen kiralamak ve eğitim ekipmanı satın almak için belirli bir miktar paraya ihtiyacınız var. Herkes birden fazla MMA uygulama kulübü gördü ve bu oyunda para kazanmak onların amacı olacak. Bu oyunda para kazanmanın birçok yolu var; Oyunda görevleri tamamlayacak ve farklı oyunlar kazanacaksınız.

İlgini Çekebilir  Frenzy Production Manager v0.39 MOD APK — PARA HİLELİ

Görevi gerçekleştirmek yeni bir unsur değildir ve karakterin ne yapmaya başlayacağını bilemediğinde belirli bir hedefe gitmesi eğiticidir. Ayrıca, oyunun oyun mekaniği hakkındaki bilgilerine ve rakibin istatistiklerine dikkat edip etmemenize bağlı olarak, oyunda maçları kazanmak genellikle kolay veya zordur. Rakibinizin güçlü yanlarını istatistiklerden öğreneceksiniz, bu nedenle güçlü yanlarını ve karşı saldırılarını engelleyen bir oyun planı kurmaya çalışacaksınız.

Özellikler :

* Birinci sınıf dövüşçülerden oluşan bir ekip toplayın
* Dövüşçülerinizi ringde yeni heyecan verici hareketlerle eğiterek özelleştirin
* Stratejilerinize ve dövüş becerilerinize göre dinamik, aksiyon dolu savaşlar
* Rakibinizin zayıf yönlerine ve dövüşçünüzün güçlü yönlerine dayalı bir savaş planı oluşturun
* Doğru savaşçıyı kullanın ve birden fazla oyun modunda plan yapın
* Dövüş Kulübünde diğer oyunculara karşı hayatta kal!
* Dallanma ilerleme yollarına sahip çok ağırlıklı tek oyunculu kampanyalar

MMA Manager 2 Ultimate Fight MOD Özellikleri:

Sınırsız para.
Sınırsız Taşlar.
Sınırsız Elmas.
Kilidi Açılmış Karakterler.
Yüce Leydi.
Bir vuruş.
Tanrı modu.

 

İndir MMA Manager 2 Ultimate Fight v1.11.3 MOD (Reklamsız) APK Ücretsiz

MOD

mma-manager-2-v1.11.3-mod.apk

MOD

mma-yönetici-2-v1-9-6-mod.apk

MOD

mma-yönetici-2-v1-9-6-mod.apk

MOD

mma-yönetici-2-v1-9-6-mod.apk

MOD

mma-manager-2-v1.8.3-mod.apk

MOD

mma-manager-2-v1.8.3-mod.apk

MOD

mma-manager-2-v1.8.0-mod.apk

MOD

mma-yönetici-2-v1-7-2-mod.apk

MOD

mma-manager-2-v1.7.1-mod.apk

MOD

mma-manager-2-v1.6.4-mod.apk

MOD

mma-manager-2-v1.6.4-mod.apk

MOD

mma-yönetici-2-v1-6-1-mod.apk

MMA Manager 2 Ultimate Fight Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.