Modern Ops Hileli Apk v7.90 + OBB (Düşmanları Göster/Geri Tepme Yok)

İçeriğe Oy Ver

Modern Ops Hileli APK, hiç bitmeyen ateş ve çevrimiçi çekim ile yeni bir mobil 3D FPS oyunudur. Bu yeni CS tarzı atış oyununun tadını çıkarın!

Modern Ops Hileli Apk
Modern Ops Hileli APK, hiç bitmeyen ateş ve çevrimiçi çekim ile yeni bir mobil 3D FPS oyunudur. Bu yeni CS tarzı atış oyununun tadını çıkarın!

İçindekiler

Modern Ops Hileli Apk

Modern Ops Hileli Apk, son derece cüretkar bir yağma kampanyasının en tuhaf haritasını çıkarıyor; oyuncular iki karaktere sahip olacak ve ardından görevlerini tamamlayacak. 3B alan, net grafikler ve canlı ses, en gerçekçi deneyimi getirecektir. Savaşçılar, sıralamalara kaydolmak için daha fazla fırsat için lütfen beceri eğitim kurslarına veya ana sezonlara kaydolun. Noel baskısının dönüşü herkese çok beklenen hediyeleri verecek!

Modern Ops Mod Apk, yoğun yapılarda yağmalamanın kaosu hakkında bir hikaye. Oyunculara birinci şahıs bakış açısıyla katılmaları için polis ve soyguncular arasında bir seçim verilecek. Örnek bir polis iseniz, şehirde kaos yaratan haydutları kovalamanız ve yakalamanız gerekiyor. Eğer bir soyguncuysanız, olay yerinden hızla kaçmanız ve yolunuza çıkan herkesi vurmanız gerekir.

Modern Ops, oyuncuların açık küresel turnuvalara katılmalarına ve parlamalarına olanak tanır. Silahlar, ekipman hakkında bilinçli seçimler yapın ve sunduğumuz sorunlu görevleri üstlenin. En özel ödüller her zaman ADC’nin fethetmesini bekliyor, bu yüzden maçınızı deneyimleyin ve sonuna kadar eğlenin. İncelemeleriniz veya istekleriniz alınacak ve güncellenmiş sürümü geliştirmek için değerlendirilecektir!

modern ops apk
modern ops apk

Modern Ops Hileli Apk Özellikler

  • 30’dan fazla çağdaş ateşli silah, tabanca ve kamuflaj sergileniyor. Aşağıdaki seçeneklerden birini seçerek çevrimiçi atış oyunları için kendi savaş stratejilerinizi oluşturun: Keskin nişancı tüfekleri, pompalı tüfekler, makineli tüfekler ve saldırı tüfeklerinin tümü seçeneklerdir.
  • Pvp aksiyon oyunlarında en fazla on katılımcı olabilir.
  • Silah oyunlarının tadını çıkarmak için dünyanın her yerinden diğer oyunculara karşı takım savaşlarına katılın.
  • Takımda oynarken kendi klanınızı oluşturun ve çeşitli ayarlarda takım oyunlarına katılın.
  • Drone saldırıları, nöbetçi silahlar ve hatta roketatarlar gibi öldürme serileri, ordu oyunları stratejinizi rekabetten ayırmak için kullanılabilir.
  • Dereceli sezonlarda yarışın ve birinci şahıs nişancı oyunlarının diğer oyuncularından daha iyi performans göstererek daha yüksek liglere terfi edin.
  • Ödül almak için diğer oyuncularla sohbet edin, sözleşmeler yapın ve görev görevlerine katılın.
  • Kontrol sezgiseldir ve arayüz basittir – kaydırma, nişan alma ve ateş etme.
  • Mümkün olan en iyi optimizasyon
  • Düzenli olarak güncellemeler ve yeni şaşırtıcı silah oyunu özellikleri

Modern Ops Hileli Apk indir

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.

modern ops hileli apk v7 90 1
Modern Ops Hileli Apk v7.90 + OBB (Düşmanları Göster/Geri Tepme Yok) 7
modern ops hileli apk v7 90 2
Modern Ops Hileli Apk v7.90 + OBB (Düşmanları Göster/Geri Tepme Yok) 8
modern ops hileli apk v7 90 3
Modern Ops Hileli Apk v7.90 + OBB (Düşmanları Göster/Geri Tepme Yok) 9
Modern Ops Mod Apk
Modern Ops Mod Apk